Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Za 9 dni startują Piraci 4 sezon, polecam:)


Oglądałeś?
Jak dla mnie troche nie wypał 4 sezon. Chcieli już w pierwszym odcinku zrobić rozpierduchę a wyszło jak wyszło. Biedaki mieli aż 4 statki, chyba zapomnieli jak skończył się 3 sezon.

Trochę lipa, bo po raz kolejny historia zaczyna się od początku.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Detektyw" (z Mathew) obejrzany.
Mam trochę mieszane odczucia.
Miejsce akcji bardzo klimatyczne (Luizjana,bagna itp.).
Gra aktorska pierwszoligowa.Mathew - przekozak.Woody również wymiatał.
Jednak ich postępy w śledztwie mnie nie urzekały i przyznam,że spodziewałem się lepszego oraz bardziej zaskakującego zakończenia.
A może tak miało być,może sprawa grała tutaj drugie skrzypce a ważniejszy był sam Rust Cohle... :wink:
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
W weekend to chyba do kona chodza. ;)
A ty co Piramida tylko konferansjerke robisz, nic nie ogladasz?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Oglądałeś?
Jak dla mnie troche nie wypał 4 sezon. Chcieli już w pierwszym odcinku zrobić rozpierduchę a wyszło jak wyszło. Biedaki mieli aż 4 statki, chyba zapomnieli jak skończył się 3 sezon.

Trochę lipa, bo po raz kolejny historia zaczyna się od początku.

Jeszcze nie widziałem, cały weekend na procentach z teściem:D

Piramida
Drugi sezon jest troszkę słabszy od pierwszego, ale Farrel i Rachel McAdams dają radę:)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
No tak, cos tam czytalem. Czekam na UHD.
A u nas, w kinie, za tydzien, beda puszczac Taksowkarza, odrestaurowana wersje 4k.
OO widze Głodna Katnis z HK z wypasionym audio. Azjaci maja qq na tym punkcie.

Mogliby juz zlamac tego nowego niebieskiego ryja, bo az sie prosi o remuksa.
Dolby TrueHD Audio English 3583 kbps 7.1 / 96 kHz / 3583 kbps / 16-bit (AC3 Embedded: 5.1-EX / 48 kHz / 640 kbps)
Dolby Digital Plus Audio English 448 kbps 5.1 / 48 kHz / 448 kbps
LPCM Audio English 6144 kbps 7.1 / 48 kHz / 6144 kbps / 16-bit
Raczej 96/24 a nie 16bit. W kazdym razie chlopcy-aurowscy sie chyba uciesza na ten LPCM
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:D:D:D

[youtube]9Egf5U8xLo8[/youtube]

OLDSCHOOL BABY Grooooot :p

GotG2-Poster.jpg
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Mogliby juz zlamac tego nowego niebieskiego ryja, bo az sie prosi o remuksa.
Chyba jednak nie będzie tak kolorowo.
Znalazłem takie info, w komentarzach, na stronie DVDFaba, z przed roku. Oczywiście, na Fabie Świat się nie kończy.
"Last week it was announced that no future software program from DVDFab will be allowed to be created to back-up any Ultra 4k HD Blu-ray, according to a agreement with AACS LA. The company that makes that software has agreed not to create any circumvention software that can defeat the new Ultra 4k Bluray's encryption, or DVDfab becomes history."
Tutaj całość. Are You Ready to Embrace the Ultra HD Blu-rays? - DVDFab Blog
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Chyba jednak nie będzie tak kolorowo.
Znalazłem takie info, w komentarzach, na stronie DVDFaba, z przed roku. Oczywiście, na Fabie Świat się nie kończy.
"Last week it was announced that no future software program from DVDFab will be allowed to be created to back-up any Ultra 4k HD Blu-ray, according to a agreement with AACS LA. The company that makes that software has agreed not to create any circumvention software that can defeat the new Ultra 4k Bluray's encryption, or DVDfab becomes history."
Tutaj całość. Are You Ready to Embrace the Ultra HD Blu-rays? - DVDFab Blog

Firestorm7
Pamietam, ze wklejalem takie info ok roku temu ;)

I dobrze. Niech tak zostanie.
Dobrze bo?
"Rodzice mnie nie kochali i nie mialem mozliwosci wzbudzic w sobie wyobrazni i kratywnosci?"
Pucujesz sie na AVforums, na ktorym rezyduje madshi (ten od MadVR) i inne Koty i walisz takie smuty. Przeciez nie chodzi o hack, zeby wylacznie kopiowac i miec rzeczy za darmo, tylko o przyspieszenie prac (i efektow) nad poprawa jakosci odtwarzania UHD i pozbawienie oporow przemyslu, co do ekspansji formatu na PC. To co teraz wychodzi z odtwarzaczy, to jest jedno badziewie, tyle, ze w trzech smakach. MadVR robi juz HDR ale przydalyby sie wiecej poprawnego materialu, aby go usprawnic i wprowadzic nowe filtry, nie wspominajac o mozliwosci remuksowania wlasnych, uzytecznych wersji.
Mam silny komputer, mam oryginal, chce go odtwarzac na komputerze, bo pragne najlepszej jakosci. A przynajmniej zeby ja poprawic, tam gdzie sie ja da poprawic, tak jak bylo to w przypadku BD. Jezeli bez scrakowania zabezpieczen, mozliwosc taka wydaje sie byc zbyt odlegla w czasie, a do tego korporacje zamierzaja mnie zmusic, zebym sobie kupil nowy silny komputer z oprogramowaniem, ktorego nie akceptuje, to wybieram hacka. Nie dlatego, ze jestem amatorem cudzych jablek, tylko dlatego, ze cenie sobie wolnosc i zdrowy rozsadek.
A teraz mozesz wytlumaczyc swoj punkt widzenia, na wypadek gdyby moja ocena Twojego stanowiska, byla zbyt pobiezna.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Nie ma tak lekko. Wytrawny wywiadowiec by dostrzegl od razu. Gdyby nie rozgladal sie wylacznie za biebezpiecznymi kobietami. ;)

Przypomne w takim razie. Chodzilo o polskie akcenty w błękicie.
No ba, od razu mi się to rzuciło ;)
Chyba dlatego Hanks taki w nim zakochany :)


ps. Już zacząłem myśleć o czymś innym... niebieskim, ale o tym po 22-giej ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry