Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo2
Nie wiem gdzies Ty sie chowal ale Kodi (dawniej XBMC) ma tak od dekady. ;)

Wiem, kiedys uzywalem xbmc na pierwszych "skrzynkach" z androidem w celu zrobienia smart tv. Ale dzialalo to koszmarnie.

Ale nigdy nie wczytywalem NAS do Kodi. A trzeba przyznac ze zamysl jest swietny.

Jakies jeszcze szczegolne funkcje ma Kodi? Da sie streamowac telewizje naziemna w Kodi?

Bo szczerze nic poza NAS w kodim nie uzywam i nie wiem czy jeszcze czyms sie zainteresowac, cos wartego uwagi. (Abonamentow zadnych nie mam amazonow, netflixow.i innych).
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Da sie. W Kodi wszystko sie da zrobic.
Moze odwiedz YT, to zobaczysz jak to moze wygladac i jakie jeszcze rzeczy mosesz z tym zrobic.
A dzialalo Ci byle jak, bo te androidowe pudelka nie mialy wtedy dostatecznych zasobow, tj przede wszysykim mocy i pamieci. Na kompach zawsze smigalo elegancko, nawet z najbardziej wymagajacymi skorkami. Poprobuj innych skorek. Mysle, ze Ci sie spodobaja. ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A w życiu. To zupełnie inne podejście, widziałeś?
To jak porównywanie (świetnego) Watchmana z jakimś Hulkiem czy Kapciorem Ameryki.
Dwa różne światy i podejście ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A w życiu. To zupełnie inne podejście, widziałeś?
To jak porównywanie (świetnego) Watchmana z jakimś Hulkiem czy Kapciorem Ameryki.
Dwa różne światy i podejście ;)

Nie mam czasu na pierdoły :D
A poważnie,to może kiedyś spróbuję.Póki co,mam inne seriale na oku ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Czekamy na definicję prawdziwego życia :D

Ja przez netflixa jestem na 5 odc Narcos'a. To dopiero prawdziwe życie :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widzisz teraz więcej oglądasz niż ja i na razie nie zapowiada się więcej.. w sobotę mam pogrzeb Ojca :-( :-( ... życie za szybko ucieka stanowczo...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Czekamy na definicję prawdziwego życia :D

Ja przez netflixa jestem na 5 odc Narcos'a. To dopiero prawdziwe życie :D

Zaraz Ci coś zaspoileruje!!! Ja jestem przed ostatnim odcinkiem drugiego sezonu i jakoś nie chcę go oglądać bo Pablo dostanie w czapę...

Serial jest świetny, gdyby ten Pablo nie bawił się w politykę to pewnie żyłby do dzisiaj.
 

Henry

Active member
Bez reklam
jak znajde chwile to cos skrece ;)
Pamiętaj, że to nielegalne, nawet w celach medycznych ;)

Zaraz Ci coś zaspoileruje!!! Ja jestem przed ostatnim odcinkiem drugiego sezonu i jakoś nie chcę go oglądać bo Pablo dostanie w czapę...

Serial jest świetny, gdyby ten Pablo nie bawił się w politykę to pewnie żyłby do dzisiaj.
A nie masz wersji z alternatywnym zakończeniem?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Henry
Mam taką wersją, specjalnie dla mnie tvn nagrał ostatni odcinek ze szczęśliwym zakończeniem. Adamczyk w roli Pablo, Małgorzata Kożuchowska odgrywająca Tate( żonę Pablo dla niewtajemniczonych).

I teraz Henry spolier:
Pablo i tata z dziećmi uciekają do Polski z 10 samolotami gotówki i 5 kokainy. Pablo dogaduje się z Pruszkowem i razem z Masą Sokołowskim wprowadzają kokę na Wiejską w Warszawie. Pablo wykupuję Legię Warszawa, sprowadza Zidane'a, grubego Ronaldo, Raula, Iniestę, Puyola i Ronaldinho. Legia wygrywa Ligę mistrzów 2 razy z rzędu. Stadion Polonii zostaje zaorany, a w jego miejscu powstaje blokowisko - cdn.
 

Henry

Active member
Bez reklam
No i ta opcja mi się podoba, nawet lepsza, bo w mojej, zostaje papieżem (wiadomo Adamczyk paluchy w tym maczał), a Kożuchwską wrzuca w kartony ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ps. Lolek, moje kondolencje.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Twoja wersja jest hardcore, bo jak Pablo mógłby zostać Papieżem jak ludzi niezliczone ilości wymordował. W średniowieczu by to przeszło.
 
Do góry