Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida
Którego detektywa? Tego z Matthew czy z Farrelem?

Na razie z Matthew ;-)
Pyknąłem sobie jeszcze 1 odcinek,czyli jestem na półmetku :grin:
Póki co,serial klimatyczny,z wyrazistymi bohaterami.
Można odnieść wrażenie,że ich osoby są tu ważniejsze i ciekawsze,niż samo rozwiązanie sprawy (mam kilka wersji jej zakończenia) :wink:
Za ten z Farrellem też się zabiorę,chociaż nie wiem na ilu odcinkach poprzestanę...
Niemniej jednak,gościu ostatnio trochę się podciągnął aktorsko :wink:

Wczoraj zaliczyłem. Nie Piramidek, nie był w jakości VHS :p:D
Bardzo dobry film.

Bardzo szkoda.VHS to piękne czasy :p
Ale jak tak nalegasz,to obejrzę w HD :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obadam ten drugi sezon ;-)
Póki co,z nowości na BD szykuje się ciekawy,o ile nie najciekawszy miesiąc w ciągu roku :wink:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To co takiego jeszcze wychodzi z nowości - nie licząc Mechanika 2 ..Księgowego, Inferno, 7 wspaniałych i Osobliwy dom Pani P ??
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Dziś w radio usłyszałem, że „zrobiono” 3 części Avatara. Pierwsza, to znaczy chronologicznie 2, jest już gotowa. Byłem w pracy, trochę hałas i nie dosłyszałem, kiedy premiera.

Przy okazji. Przebąkuje się coś o John Wick 3.

Avatar zrobil furore bo byl pewnego rodzaju przelomem, zapoczatkowal tak naprawde ere 3d.
Efekty w tym filmie byly oszalamiajace .
Zakladam ,ze w kolejnych czesciech Cameron jeszcze bardziej zachwyci przenoszac widzow w podwodny swiat Pandory.Tym razem z pomoca HDR, wyciagajac jeszcze wiecej z obrazu 3d ,jak rowniez ukazujac wykreowany swiat w wiekszej ilosci klatek.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Czemu ty myślisz że hdr to jest jakiś kolorystyczny wow??? Awatar jako film komputerowy nie potrzebuje tego.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Pewnie ze robi roznice. Zwlaszcza w starych filmach. Ostatnio ogladalem Bourne Legacy. W wersji UHD zmienily sie tylko kolory i zakres dynamiki. Niebo, a ziemia. Niby "stary" master BD nie wygladal zle, zwlaszcza na tle poprzednich, fatalnie wydanych czesci. A tu taka niespodzianka - Nic nie zrobili, a SDR nie chce sie nawet ogladac, po wersji UHD. W przypadku filmow, w ktorych odzyskane zostana szczegoly nie wystepujace w poprzedniej wersji (patrz remaster Leona), ta roznica bedzie jeszcze wieksza.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Także dzisiaj (wczoraj ;)) oglądałem "Jack Reacher: Nigdy nie wracaj"
litości
Nie rozumiem dlaczego ma ocene 5.9 na filmwebie. Powinien miec coś koło 4,0 ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Także dzisiaj (wczoraj ;)) oglądałem "Jack Reacher: Nigdy nie wracaj"
litości
Nie rozumiem dlaczego ma ocene 5.9 na filmwebie. Powinien miec coś koło 4,0 ;)

Ty sie nie znasz :) Nie powinienes moc glosowac.

Jest godzina po 24:00, do pracy wstaje na 6. Juz sam fakt ze obejzalem do konca ten film to nalezy mu sie soczysta 6 xD A za to ze sie troche postrzelali maja plus 1.
 
Ostatnia edycja:

Dubek

Member
Bez reklam
Jack Reacher: Nigdy nie wracaj (2016)

Dobry film akcji, polecam.
Nie rozumiem dlaczego ma ocene 5.9 na filmwebie. Powinien miec cos kolo 7.

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj (2016) - Filmweb

Przede wszystkim nie należy się kierować oceną na FW, oceniają tam sobie różni ludzie, jednym się podoba, innym nie, jeszcze inni dają 1 i nawet nie oglądają a inni dają 10 bez oglądania. Taki na przykład Pitbull: Niebezpieczne kobiety ma 7.2 a powinien mieć ze 4 ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gratuluje samozaparcia, ja ledwo przebrnąłem przez ten film.
Oceny na FW to olać, kto się tym sugeruje, a te ich kłotnie tam, analizy i złote myśli, a idż Pan.

Za to pierwszy odcinek serialu na Netflixe pt. "Seria niefortunnych zdarzeń" - rewelacja.
Dawno nie widziałem tak dobrego otwarcia.
Nie wiem co dalej i czy warto, ale narracja i klimat 1-ligowy.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Za to pierwszy odcinek serialu na Netflixe pt. "Seria niefortunnych zdarzeń" - rewelacja.
Dawno nie widziałem tak dobrego otwarcia.
Nie wiem co dalej i czy warto, ale narracja i klimat 1-ligowy.

Obczaje co to za serial.

Bo ten Jessice od Marvela, ogarnolem pierwszy odcinek i jakos nie przypada mi do gustu. Zapewne przez caly sezon bedzie scigala jednego kolesia.

Ps. Armanig niedawno szukales aby PC wyswietlal ci liste filmow w postaci kafelkow. (Podmieniales ikony folderow) A probowales nowego KODI, sam sciaga okladki, opisy, obsade, gatunki i inne informacje o filmie i robisz sobie biblioteke filmow np. W postaci Kafelek.
Przykladowe foto zamiescilem w temacie Kodi 4K
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Obczaje co to za serial.

Bo ten Jessice od Marvela, ogarnolem pierwszy odcinek i jakos nie przypada mi do gustu. Zapewne przez caly sezon bedzie scigala jednego kolesia.

Ps. Armanig niedawno szukales aby PC wyswietlal ci liste filmow w postaci kafelkow. (Podmieniales ikony folderow) A probowales nowego KODI, sam sciaga okladki, opisy, obsade, gatunki i inne informacje o filmie i robisz sobie biblioteke filmow np. W postaci Kafelek.
Przykladowe foto zamiescilem w temacie Kodi 4K
Lolo2
Nie wiem gdzies Ty sie chowal ale Kodi (dawniej XBMC) ma tak od dekady. ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Przeca pisałem, ze "Seria..." jest the best, a najlepsze jest Słoneczko Baudelaire ;)
Zdarzają się co prawda słabsze momenty, ale pamiętajmy, że to produkcja dla dzieciaków.
Moje łyknęły całość w jeden weekend.
 
Do góry