Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida czyli to jest takie lepsze FHD ? To nie jest taka jakość jak np ogląda się "żywy" materiał 4k z kamery 4k?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
lolek to zależy z jakiej kamery. Skoro producenci nadal nagrywają kamerami 2k to pewnie profesjonalny sprzęt 4k nie należy do akceptowalnych cenowo:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja mam kumpla on ma kamerę 4k za jakieś około 12 tysi.. kupiona w USA w Polsce więcej zapewne kosztuje o ile jest dostępna.. i powiem tak ja co jakiś czas oglądam to co nagrywa z różnych podróży a bardzo dużo jeździ ze względu na charakter pracy i wg mnie nawet z takiej kamery mi się wydaje, że obraz z niej jest lepszy jakościowo od filmu w 4k - a jakieś dwa widziałem w sklepach jak testowali sprzedawcy.. nie bardzo potrafię zrozumieć albo coś jest 4k albo nie a jeśli nie do końca to dlaczego ludzie płacą za film 4k..skoro nie jest 100% takim filmem..
Ciekawy jestem jakby specjalista określił te filmy - w ilu procentach są filmami 4k ...
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piramida a spotkałeś się z mega irytującym ziarnem w materiałach? Mianowicie o mega zanieczyszczonym obrazie?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
spotkałem się z treściami, że nie dało się wręcz oglądać, irytowało mega.

To fakt :mrgreen:
tumblr_n13x1hrRrZ1sooarao1_500.gif
 

Caparzo

New member
Bez reklam
No nic, dałem sie namówić na Netflix. Okres próbny. Jest tam tego sporo. Na 1 strzał seals i kosmici :D
Zobaczymy co to warte :p
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Dziś w radio usłyszałem, że „zrobiono” 3 części Avatara. Pierwsza, to znaczy chronologicznie 2, jest już gotowa. Byłem w pracy, trochę hałas i nie dosłyszałem, kiedy premiera.

Przy okazji. Przebąkuje się coś o John Wick 3.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
O "Avatarach",czytałem wczoraj takie info ;-) :
http://www.filmweb.pl/news/James+Cameron+twierdzi%2C+że+zaraz+zacznie+kręcić+4+sequele+"Avatara"-121474

3 pierwsze odcinki "Detektywa" zaliczone.
Póki co,bardzo fajnie mi się to ogląda :D

P.S.
Szybko ten "Arrival" się przeobraża... ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja powiem szczerze że nie bardzo rozumiem dlaczego 2 cz. nie ma premiery w grudniu 2017 a dopiero właśnie w 2018 roku.. kolejne premiery co dwa lata - też dziwnie jak dla mnie..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja wczoraj zaliczyłem Nowy Dzień Niepodległości. Bardzo przyjemne 3D, dźwiękowo również film daje rade. Sub fajnie pracował w kilku scenach:D

Piramida
Którego detektywa? Tego z Matthew czy z Farrelem?
 
Do góry