Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Ocean's Eleven" tym razem w wykonaniu lasek ;-)
(niezła obsada - Helena Bonham Carter,Cate Blanchett,Anne Hathaway,Sandra Bullock...) :

Ocean's Eight (2018) - IMDb
Oceans-Eight.jpg
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja zaliczyłem Jacka Reacher'a, który ma nigdy nie wracać, moim zdaniem niech wróci, Cruise zawsze mi się dobrze ogląda, kino akcji idealne na mroźny wieczór.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem dlaczego ale jakoś myślę sobie że kobitki fajniejsze są jak ten film zapowiadany ale może się mylę ...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piramida, zbiórka po 24. Buba może dziś się nie wyrobić ;)

---
Świetny film hołdujący roli Waltera z BreakingBad.

Nie oglądać, jeżeli ktoś nie skończył serialu!
Ja przed serialem nie wiedziałem o nim praktycznie nic i taką zasadę proponuję przyjąć.

Cały czas szukam czegoś co przynajmniej zbliży się do tego klimatu, ale bezskutecznie.
Coś czuje, że teraz będzie długa czarna dziura. Tak jak było po Soprano.
Reszta to lepsze lub gorsze zapychacze.

[youtube]8h-iAZBtNrs[/youtube]

;) Ulubiony fragment i scena która pasuje do serialu jak pięść do nosa, ale świetnie, że się pojawiła

[youtube]I02BxxD2M0E[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida, zbiórka po 24.

Obecny :D

Dzisiaj odświeżyłem sobie "Dekalog 1" i "Dekalog 2".
Remasterek dobrze zrobiony.Jakość obrazu bardzo dobra (robota Arrow Academy).
Dźwięk dawał radę i nie musiałem domyślać się co mówią,jak to często bywa w polskich produkcjach.
Pierwszą część oglądało mi się lepiej.Ciekawie było również popatrzyć na znajome miejsca (Przyczółek Grochowski) oraz dobrą grę aktorską młodego.
Druga (z Jandą) momentami trochę mnie nudziła :wink:

Jutro dodaję "Detektywa" :wink:

Zastsnawiam sie wlasnie co zarzucic.

Ja "mam" teraz tylko "Billy Lynn's Long Halftime Walk" (czeka na napisy PL) i Loving (2016) - IMDb ale zastanawiam się,czy w ogóle zabierać się za ten drugi... :wink:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
A tak biadolili na ten film a tu proszę :) podobało się ...

Może wpływ na to miał fakt, że dwa wcześniejsze filmy oglądałem z moją kobieciną i prawie odleciałem z zamulenia - Światło między oceanami i Dziewczyna z pociągu.

Może zabiorę się w końcu za to Breaking Bad bo same dobre opinie. Kiedyś do tego podchodziłem, ale odpuściłem po 3 odcinkach.

Piramida
Nie wiedziałem, że Arrival będzie w UHD:D
Cały czas czekam na Deepwater Horizon w 4K
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Masz rację, właśnie doczytałem że zabezpieczenia mają się dobrze, ale szpece ''podobno'' ogarnęli przechwytywanie treści niemalże 1:1, pytanie czy z HDR?
 
Do góry