Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Mam w tv. Panasonic ma to u siebie. Irytuje mnie to rejestrowanie nawet na próbe. A czy jest sens płacić za to że malo rzeczy jest w pl języku? Net 6mb na sek chyba wystarczy.

Jaki tam jest abonament ?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A jaka jakosc jest seriali? W sensie taka Gra o Tron posiada dzwiek wielokanalowy czy stereo? Sa seriale z atmosem?
 

DrWredman

Active member
Caparzo
najlepiej dogadaj się z kimś z rodziny i weź max pakiet za 52 zł na spółkę. Tylko w tym pakiecie są filmy w 4K. Oczywiście nie ma ich zbyt dużo, ale stale coś przybywa.
Jednocześnie możesz oglądać na 4-ech urządzeniach.

Najtańszy na jedno urządzenie to chyba 34 zł ale nie ma HD
Na dwa urządzenia w HD - 43 zł

Każdemu zakładasz profil i nie ma konfliktów, że wszyscy oglądają ten sam serial i musisz pamiętać przy którym jesteś odcinku bo np. siostra jest już w drugim sezonie.
Profilów może być więcej niż dostępnych urządzeń. Za każdym razem gdy odpalasz netflixa najpierw wybierasz swój profil.

Ja mam tak z siostrą i wszyscy oglądają bez problemu. Dwie rodziny - 7 osób.
 

DrWredman

Active member
A jaka jakosc jest seriali? W sensie taka Gra o Tron posiada dzwiek wielokanalowy czy stereo? Sa seriale z atmosem?

Z Atmosem nie ma, ale 5.1 radzi sobie dobrze.
Gry o tron nie ma na Netflixie.
Jest np. House of Cards i Breaking Bad, jakieś Avengersy i Spidermany itp.

W zależności od pakietu są dostępne różne jakości obrazu. Opisałem w poprzednim poście.

Jeśli ktoś ma słabe łącze, netflix też może ograniczyć jakość.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To samo jest (4K i 4 użytkowników - czyli wer. premium) w linku który podałem za kilkanaście zł.

Lolo, dżwięk DD 5.1. Jak to brzmi, fajnie. Chociaż to nie jest tip top miód orzeszki jak masz na niektórych filmach BR.
Jakość wizji świetna. Zresztą za te pieniądze... już dla samego Narcos czy BreakingBad warto, a tego jest tam cała masa. Podzielone na kategorie.
Ci Piraci o których pisałeś już świetnie brzmią, tutaj jak załączyłem upmix do sufitowych to lepsze były efekty jak na niektórych płytach Atmosa, bo to takie cyrki są.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie mowiac dzwiek jest w DD+, wiec do Atmosa mu wiele nie brakuje. Wystarczy, ze Netflix postanowi, ze juz pora zaczac tak nadawac, to zobaczymy flage Atmosa.. Zakladam ze to by ich kosztowalo dodatkowo oplaty licencyjne, ale kiedys przyjdzie walczyc o klienta, to moze zaczna tak nadawac.
Tak jak pisze Armanig, jakosc dzwieku niektorych pozycji, pomimo stratnej kompresji, prima sort. Co do wlasnych produkcji Netfliksa, zwyczajowo to co jest w 4k i HDR, zwykle tez ma dobry dzwiek.
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
Oglądał ktoś 3%?
Wczoraj zacząłem, mi się podoba.
Co do zawartości Netflix, to widzę, że oprócz nowych, to też dużo istniejących dostaje polskie napisy lub dubing.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida nie było tak źle dałem radę 40 min oglądać ten mega hit, potem choinkę zacząłem rozbierać :) szkoda prądu ... i oczu..
 
Do góry