Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig Ty chyba kiedyś mi pisałeś żeby obejrzeć Tron -dziedzictwo na BR- że dobrze jest nagrany pod względem technicznym.. Ja miałem na dvd ten film ale w raz z kilkoma innymi oddałem, a że w piątek nabyłem na BR, a dzisiaj obejrzałem to potwierdzam że faktycznie jest fajnie zrobiony pod względem dźwiękowym a i obraz tez jak na dość stary już film jest calkeim fajniutki. wszystkie głośniki mają co robić i od czasu do czasu obraz jest na całym ekranie :) a to lubię, pewnie film był kręcony kamerami Imax.. Generalnie warto było kupić na Br pomimo że miałem ten film na dvd. A do tego miło popatrzeć jest w lepszej rozdzielczości na młodą Olivie W. :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek a tą "Babę Jagę" kojarzysz ? :wink: :

88598-large-423694.jpg





search
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
@armanig
Oglądałeś serial Sons of Anarchy?

Nie, ale widzę, że nie ma na Netflixie.

Widzę,że masz słabość do Jessic :grin:
Daj jakoś później znać,czy dobra jest w te klocki :wink:

Faktycznie, nie skojarzyłem z Albą, widać podświadomie myślę ;)
Ale tak, daje radę, puka się jak szalona. Takiego Marvela lubię.

Armanig Ty chyba kiedyś mi pisałeś żeby obejrzeć Tron -dziedzictwo na BR- że dobrze jest nagrany pod względem technicznym..

Zgadza się, jest bardzo ok. Szczególnie kilka scen, jak chociażby ta w której młody przenosi się do drugiego "świata". Konkretne uderzenie.
Do tego genialny soudntrack Daft Punk.

Przy okazji, jak ktoś znajdzie ten plakat (Daft Punk) na rynku europejskim do kupienia (60x90) to proszę o info.

14334686_1099533300153927_3857832993561247744_n.jpg
 
Do góry