Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja wczoraj chciałem obejrzeć jakieś dzieło z nasza Alicja B. C.. ale po 20 min nie dałem rady kontynuować.. Serial Six 2 od jakoś nie zachęcił mnie bardziej niż to miało miejsce w pierwszym odcinku.. za mało wojska w wojsku jak dla mnie..
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie ma to jak prawdziwy kinoman :eek:k:
Jak tam Bubcio ? DCP i Christie Mirage... już pomontowane na chacie ? :grin:

Nie. Narazie 23.976
Troche to slabo wyglada. Zarowno to przyspieszenie, jak i ten moment gdzie wjezdzaja dwie polcalowki i robia sos pomidorowy. Tylko te akcje narazie widzialem.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie. Narazie 23.976
Troche to slabo wyglada. Zarowno to przyspieszenie, jak i ten moment gdzie wjezdzaja dwie polcalowki i robia sos pomidorowy. Tylko te akcje narazie widzialem.

Ja na razie nie sprawdzałem.Widziałem tylko,że był szybszy niż "Arrival" ;-)
giphy.gif


Piramida zobacz co dał buba a teraz zobacz co dał heniutek.... Litości :)

Aby żaden z chłopaków nie był pokrzywdzony,to obejrzę obydwa filmy :mrgreen:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dzisiaj udało mi się zaliczyć 1 i 2 odcinek z serialu Six. Jak dla mnie zapowiada się fajnie ale zobaczymy jak się dalej rozwinie... ;-)
Ps. Oba odcinki mocno ze sobą powiązane dlatego zalecane oglądanie wszystkich po kolei.. ;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Henry a jak dialogi, dobrze słyszalne?
Ok, bez zarzutu, co nie często zdarza się w polskich filmach

Piramida zobacz co dał buba a teraz zobacz co dał heniutek.... Litości :)
Marudny jak baba :p
Stary, jakby był taki kiepski, to nie przyznawałbym się, że oglądałem.
Film jest niezły, niestety w różnych portalach próbują go porównywać z jakimś Earl Greyem i to błąd, tamtego dziadostwa nie oglądałem i nie mam zamiaru, a ten spokojnie mógłby oglądnąć nawet taki "twardziel" jak ty....

Ps. Bo znowu zadzwonię wieczorem jak będziesz w robocie :p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jestem po pierwszym odcinku "Jessica Jones" (Netflix).
Co ciekawe, to Marvel, ale nie ten infantylny i kolorowy.
Jest seks, gorzała i nie ma pitolenia. Bohaterka daje radę (to ta sama ćpunka co w BreakingBad, swoją drogą fajna babka).
Pierwszy odcinek świetny, zobaczymy co dalej, a jest rozwojowo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rozkręca się? Dotrwałem do 4 odcinka. Przyswajalny, ale jakoś mnie nie ciągnie. Jessica Jones za to już tak. Dlatego skacze z serialu na serial, co by osiąść na dłużej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj udało mi się zaliczyć 1 i 2 odcinek z serialu Six. Jak dla mnie zapowiada się fajnie ale zobaczymy jak się dalej rozwinie... ;-)
Ps. Oba odcinki mocno ze sobą powiązane dlatego zalecane oglądanie wszystkich po kolei.. ;-)

Ja tak jak pisałem - liczyłem na więcej..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie - 1 od był lepszy.. czekam na taki serial wojenny żeby był właśnie o Afganie czy Iraku i żeby się w nim dużo działo - akcji, potyczek między żołnierzami koalicji, a tymi pierdolcami..eksplozje, a nie takie pitolenie..
 
Do góry