Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

venomas200

New member
Bez reklam
A ja zacząłem oglądać Breaking Bad i po obejrzeniu 3 odcinków jest to chyba najsłabszy serial z takich tytułów jak Gra o tron ,House of Cards, Gomorra,Narcos Stranger Thinks czy kilka jeszcze innych pozycji.
Być może 3 odcinki to troszkę za mało ale narcos po 2 odcinku był już top topów. Nie będę dalej próbował oglądać
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Netflix : Travelers
Chyba się wciągnąłem ;)

Widziałem kilka odcinków, całkiem całkiem.

A ja zacząłem oglądać Breaking Bad i po obejrzeniu 3 odcinków jest to chyba najsłabszy serial z takich tytułów jak Gra o tron ,House of Cards, Gomorra,Narcos Stranger Thinks czy kilka jeszcze innych pozycji.
Być może 3 odcinki to troszkę za mało ale narcos po 2 odcinku był już top topów. Nie będę dalej próbował oglądać

Przeczytaj sobie to.
http://www.hdtv.com.pl/forum/1325505-post21823.html
Kropka w kropkę miałem podobne odczucia.
Nie popełniaj tego błędu! To co widzisz na początku, nie ma nic wspólnego z tym co będzie potem.

Narcos, czy Stranger (które były bardzo ok), nawet do tego się nie zbliżają. To zupełnie inny poziom.
Narcos który uważam za świetny (lubię te klimaty) nawet nie zbliża się do Breaking Bad.
Mówiąc wprost, przy Breaking Bad jest prosty jak budowa cepa.

Tylko i wyłącznie za namową Kolegów nie odpuściłem tego serialu, na szczęście!
Po Breaking Bad na chwilę obecną nie widzę żadnej konkurencji.
To chyba jeden z najlepszych seriali jakie widziałem.
Nie mam pojęcia za co się teraz zabrać, po BD już nic nie jest takie samo.
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Widziałem kilka odcinków, całkiem całkiem.



Przeczytaj sobie to.
http://www.hdtv.com.pl/forum/1325505-post21823.html
Kropka w kropkę miałem podobne odczucia.
Nie popełniaj tego błędu! To co widzisz na początku, nie ma nic wspólnego z tym co będzie potem.

Narcos, czy Stranger (które były bardzo ok), nawet do tego się nie zbliżają. To zupełnie inny poziom.
Narcos który uważam za świetny (lubię te klimaty) nawet nie zbliża się do Breaking Bad.
Mówiąc wprost, przy Breaking Bad jest prosty jak budowa cepa.

Tylko i wyłącznie za namową Kolegów nie odpuściłem tego serialu, na szczęście!
Po Breaking Bad na chwilę obecną nie widzę żadnej konkurencji.
To chyba jeden z najlepszych seriali jakie widziałem.
Nie mam pojęcia za co się teraz zabrać, po BD już nic nie jest takie samo.
Oo ciekawe czyli trzeba oglądać dalej
 

DrWredman

Active member
Ciekawe ile osób odpuściło BB po trzech odcinkach? ;) Niech żałują bo dla mnie nawet GOT nie był lepszy odpuściłem w drugiej serii ale mam w planie powrót.
A tym czasem u mnie taka sytuacja się trafiła
IMG_2342.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To pozazdrościć, niepamięć w przypadku filmów to akurat duży plus ; )
Szczególnie w przypadku takich rodzynków jak u Eastwooda.

Ok, biorę się za tych "Travelersów".
Wybitny nie jest, ale zjadliwy. Zobaczymy co dalej.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A ja zacząłem oglądać Breaking Bad i po obejrzeniu 3 odcinków jest to chyba najsłabszy serial z takich tytułów jak Gra o tron ,House of Cards, Gomorra,Narcos Stranger Thinks czy kilka jeszcze innych pozycji.
Być może 3 odcinki to troszkę za mało ale narcos po 2 odcinku był już top topów. Nie będę dalej próbował oglądać


Niestety strasznie dłuugo się rozkręca, ale jak już miniesz tą granicę to pykniesz cały serial od jednego przysiadu :)


Nie mam pojęcia za co się teraz zabrać, po BD już nic nie jest takie samo.

Nie dałeś się skusić na:

[youtube]7FPRzH7Nrg4[/youtube]


Rozmachem i władowaną $$$$ nie powala, ale jeżeli chodzi o fabułę, klimat to jest na bardzo wysokim poziomie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie dałeś się skusić na:
Rozmachem i władowaną $$$$ nie powala, ale jeżeli chodzi o fabułę, klimat to jest na bardzo wysokim poziomie.

Nie w tym rzecz, ja mam sklerozę.
Sporo tu polecanych seriali, a ja tego nie spisuje, a tym bardziej nie zapamiętuje.
Osobny wątek z listą i wrażeniami by się przydał, tu jest sajgon.

Właśnie załączyłem pierwszy odcinek i nie wiem czy klimat piratów mi pasuje, ale nie komentuje, już skomentowałem podobnie BrekingBad i bije się w pierś za bluzgi na Waltera.

Swoją drogą, pisałeś nie raz, nie dwa, że masz pecha - generalnie.
Ostatnio nawet coś z oponami.
No to Ci powiem, że odpaliłem tych Twoich piratów i na nich wywaliło mi PC - pierwszy raz w historii od złożenia. Black screen z błędem Brak Bootmgr. Musiałem dyski wypiąć/wpiąć i z duszą na ramieniu odpalił.
To chyba zarażliwe jest co? ;)

Przy okazji, pierwsze sceny piratów na statku. Świetnie sufit daje przy dźwiękach jak siedzą te majtki pod pokładem.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Swoją drogą, pisałeś nie raz, nie dwa, że masz pecha - generalnie.
Ostatnio nawet coś z oponami.
No to Ci powiem, że odpaliłem tych Twoich piratów i na nich wywaliło mi PC - pierwszy raz w historii od złożenia. Black screen z błędem Brak Bootmgr. Musiałem dyski wypiąć/wpiąć i z duszą na ramieniu odpalił.
To chyba zarażliwe jest co? ;)


Hehe.... mój pech jest zaraźliwy :)

Żeś wymęczył dyski kopiowaniem całej kolekcji Bluray :lol:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wczoraj żona wyciągnęła mnie do kina na Sztukę Kochania
[youtube]vAP2jjB9x3I[/youtube]
Powiem tak, nie bać się Panowie ;)
Naprawdę niezły film, rewelacyjna kreacja Boczarskiej, do tej pory miałem ja za mniej utalentowaną aktorkę, a tutaj pokazała pełną klasę.
Śmiem twierdzić, że gdyby ten film był anglosaski to Oscar za I-szo planową rolę żeńską byłby murowany.
Jak to w polskim filmie musieli pojawić się też Szyc i Adamczyk ;)

ps. Jedynym zarzutem mogłoby by być podobieństwo do filmu Bogowie, ale producenci filmu są ci sami, więc można przymknąć na to oko.
Solidny, dobry film.
 
Do góry