Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Brać przykład z dziarskiego Dziadka, bo w tym wieku taka forma i chart ducha to rzadkość.
Szczególnie u nas, gdzie często już 35 latek wygląda jak 45 letni gość.
Zmarnowane to towarzystwo nasze, ciężkim życiem chyba i tym śmieciowym żarciem przede wszystkim, nie wspominając o używkach i kiepach ; )
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja? Kto Ci takich głupot nagadał? ;)
Lubię, ale nie spijam się co tydzień. Bo jak się spije, to w Sogo tańczę ;)

A genetyka to jedno, bo Dziadek z nią czy bez niej już dawno by wąchał kwiatki gdyby nie zdrowy tryb życia, a żarcie to podstawa jak wiemy. Cholesterol, żyły, cukier, czekoladki, raki, zawały itp.
Wiemy co czym się żywi przez lata i atakuje jak zombi z nienacka, ot zycie ;)

Tylko niech nikt nie pisze, że zna tam kogoś kto palił, pił i żarł co popadnie i żył dobrze 90l, a "ciotka" dbała i padła przy 60l.
Bo to taki sam idiotyczny argument, jak pisanie, że ktoś jeżdżi całe życie na bani autem i nikomu nic się nie stało.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Widac oszczedza na ogrzewaniu. Moze inaczej by nie dozyl, bo emerytura mala.
Zarty, zartami, ale w "bogatszym swiecie", samotnych emerytow nie stac czasem na ogrzewanie.

Najgorsze jest to, że ludzie którzy przelewali krew za nasz kraj często właśnie żyją w takiej nędzy, a byli SBcy łapią po 20k emerytury:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego to jest film przy zamrużonych oczach i na odstresowanie :) ja wezmę ten film najwyżej komuś odsprzedam .. :) ale jak zobaczysz dalej to troszkę z tych nieziemskich scen to faktycznie coś tam było kręcone.. :) ale film bajka :) wcześniejsze XXX podobnie było tylko na mniejszą skalę .. choć jedynki to tak średnio pamiętam.. II cz na dvd mam.. ze 3 miesiące temu przypomniałem sobie..
 
Do góry