Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Po kilku odcinkach,odpuszczam sobie tego "Mr. Robota".
Nie będę żył 1000 lat i wolę sobie w to miejsce znaleźć coś innego... ;-)

Bubafat,mam już "Dekalog" od Arrow.Powiem Ci że obraz zremasterowany jest zayebiście :eek:k:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Po kilku odcinkach,odpuszczam sobie tego "Mr. Robota".
Miętus :p
Nie wiesz co tracisz ;)

,mam już "Dekalog" od Arrow.Powiem Ci że obraz zremasterowany jest zayebiście :eek:k:
ten? ;)
dekalog.jpg
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nowy "Król Artur" zapowiada się nieźle,chociaż w zajawkach widać trochę mały budżet (102 mln. $) ;)

Bubafat,powiedz,czy oprócz ładniutkiej niebieskookiej blondi w "The ..." jest coś ciekawego ? Zastanawiam się,czy się zabierać ;)

Rozdety, 3-cyfrowy budzet, to potrzebujesz na CGI, a przeciez bez niego da sie nakrecic dobry film.
Przyznam sie ze dzisiaj, poki co, funkcjonuje w standby mode i nie wiem o czym piszesz. ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Rozdety, 3-cyfroqy budzet, to potrzebujesz na CGI, a przeciez bez niego da sie nakrecic dobry film.
;)

Na pewno można,jednak po trailerach,trochę hitem z TV Puls mi zajeżdża (nie obrażając Sylwka i ekipy) :-D:wink:
Kolory chociaż zmieniliby na bardziej ciepłe :wink:

Przyznam sie ze dzisiaj, poki co funkcjonuje w standby mode i nie wiem o czym piszesz. :wink:
Taka tam zwykła dziewczyna :wink: :
sarah-gadon.jpg
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ee ja mam 3 mocne premiery w tym tyg, a jeszcze dzisiaj przyszly w koncu dlugo oczekiwane filmy w tym to:


Dekalog czekal 20 lat, to moze poczekac jeszcze chwile dluzej. ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie ;)
"Musialem" sprawdzic wydanie ;)



Już wiem co tam robi Ch. Slater :mrgreen:
Walić ten serial,znajdę sobie lepsze :D
:

To co robi tam Slater, latwo sie domyslic, znacznie wczesniej przed wyjawieniem tego (mnie tez to troche zniechecilo, bo odkrylem to bardzo wczesnie)
Ale to bez znaczenia. Co robia inni bohaterowie (w 2 serii) to nawet sobie nie wyobrazasz. A serial bedzie kontynuowany.
Nie badz pipa i brnij w to, nie pozalujesz. Jak myslisz dlaczego za kazdym razem pisalem ze sie sam znudzilem ale ze wsrto isc dalej? Ha!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To co robi tam Slater, latwo sie domyslic, znacznie wczesniej przed wyjawieniem tego (mnie tez to troche zniechecilo, bo odkrylem to bardzo wczesnie)
Ale to bez znaczenia. Co robia inni bohaterowie (w 2 serii) to nawet sobie nie wyobrazasz. A serial bedzie kontynuowany.
Nie badz pipa i brnij w to, nie pozalujesz. Jak myslisz dlaczego za kazdym razem pisalem ze sie sam znudzilem ale ze wsrto isc dalej? Ha!

Co dla Ciebie kozackie,dla mnie co najwyżej średnie :-D
A poważnie,to jeszcze pomyślę :wink:

Żałuj chłopino żałuj bo serial dobry.

Szkoda,że nie bardzo dobry :grin:

Dobra,przyznać się,kto oglądał "Smoleńsk" ? :grin:
 
Do góry