Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Czyli bez niespodzianek.
Z jednej rzeczy ciesze sie. Na drugoplanowego aktora wystawili M.Shannona, a nie tego Aarona T-J.
Jednoczesnie zal, ze to jedyna szansa dla tego filmu na wyroznienie.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja tam chętnie obejrzę, chociaż wolałbym bardziej Rockowo.
Czekam na Arrival, bo ileż można.
Dobrych SF jak na lekarstwo.

Wrzućcie jakieś KungFu ciang peng z ładnymi lokacjami i z tym spokojem ducha którego u nas brakuje na forum ; ) Mają się ładnie kłaniać, szyderczo uśmiechać, a panny latać pokornie z miską ryżu. Bez darcia pyska, no chyba, że przy okazji wyskoku z półobrotu.
Ostatnio mam ochotę na te klimaty. Wycisza mnie to ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Coherence. Przerabialismy go chyba z poltora roku temu. Zaraz zobaczymy kto nie obejrzal.
A moze hard-fi klasyk: Primer?
Ja widzialem na Netfiksie kilka indykow sci-fi w ubieglym roku, ale jakos w pamiec wryly mi sie tylko 2, dalekie od idealu jednak zapamietalem ze wzgledu na idee albo dobra realizacje ( Uncunny, Creative Control)

Armanig znaczy ain't-no-kung-fu movie? ;)
 

Dubek

Member
Bez reklam
Coherence. Przerabialismy go chyba z poltora roku temu. Zaraz zobaczymy kto nie obejrzal.
A moze hard-fi klasyk: Primer?
Ja widzialem na Netfiksie kilka indykow sci-fi w ubieglym roku, ale jakos w pamiec wryly mi sie tylko 2, dalekie od idealu jednak zapamietalem ze wzgledu na idee albo dobra realizacje ( Uncunny, Creative Control)

Primer ostro poryty, tak samo Upstream Color, film tego samego reżysera oraz Incydent. Bardzo podobne klimatem do Primera :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ciekawe co na to Caparzo :D

Kolega niżej ci ładnie odpowiedział

Nie mów, że czekasz na ten gniot:D

Oglądałeś że mówisz że to gniot?

Nie trzeba oglądać żeby wiedzieć że to gniot.

Odpowiadając na twoje kolejne pytanie lub stwierdzenie, zwisa mi to że ma 14 nominacji. Oscar nie jest wyznacznikiem jakości filmu. To wybiera banda grubych i nadzianych gości a nie ludzie którzy to oglądają w kinach.

Gosling to jakiś aktor?? Nie znam człowieka.. Malo znaczący aktor chyba
 

Dubek

Member
Bez reklam
No ja rozumiem że po trailerze twierdzisz że to nie dla Ciebie film ale mówić że to gniot to trochę przesada ;) Gosling to całkiem dobry aktor ale nie gra w filmach wojennych.
 
Do góry