Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Najbardziej zależy Ci pewnie na Atmosie:D

Jasne,tylko ścieżka dźwiękowa musi być dodatkowo rozbudowana o system głośników,które mam od niedawna zamontowane w podłodze ;)
Ostatnio jak oglądałem remastera "Wężoidów/Tremors",to był taki pogrom,że mi skubańce powyrywały deski z podłogi :mrgreen:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
O żesz Ty skubańcu. Kiedyś się do Ciebie zgłoszę po schemat umiejscowienia głośników w podłodze, wykorzystujesz DSU do Ojca Mateusza i Ranczo?
 

pantomima

Banned
10-15 min z nim rozmawiałem w jednym parku się spotkaliśmy podczas biegania na tej samej ławeczce.. wydał się naprawdę spoko.. oczywiście żeby na 100% być tego pewnym trzeba byłoby go znać osobiście.. ale niektórzy na Jego miejscu zapewne w cale by nie pogadali ze mną..

Ale z drugiej strony źle o nim mówić to też nie halo skoro się nie zna Go osobiście.. a raczej nie słychać o nim że się rozbija itp.. A jakim jest aktorem to każdy sam ocenia ..

Pantonima a nie oglądałeś Alicji II cz wczoraj? Bo mi tez nie po drodze było wczoraj z tym filmem - w środę chyba powtórka..


A wlasnie zapomnialem o Alicji i przegapilem , na koncowke jedynie sie zalapalem , dlatego nic Ci nie powiem .
Bedzie powtorka ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Dobra ziomki-kinołazy.
Mówcie mi tu jak tam sie prezentuje Konwoj, bo moge go zobaczyc tylko dzisiaj i jednoczesnie odpuscic Moolight lub Hacksaw Ridge, ktore moga spokojnie poczekac do weekendu, jesli warto obejrzec Konwoj. Zwiastun obecujacy ale obawiam sie, czy cos tam jeszcze jest, poza tym co pokazali.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No dobra.Południe,pora wstać :grin:

giphy.gif


Wydaje mi się,że nominacje będą dosyć podobne do tych ze Złotych Globów ;)

Tu mają ogłosić za dwie godziny :
https://www.youtube.com/watch?v=2LyfuLS2mlM&feature=youtu.be
 
Do góry