Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie przeczę, że to dobry aktor, ale Musicale tańce to nie dla mnie.

Z tymi nagrodami tak to właśnie jest, że wygrywają przeważnie jakieś zamulacze albo wypociny typu Woodego Allena, ale poczekajmy bo coś czuję, że Dunkirk Nolana rozwali konkurencję:D
 

Dubek

Member
Bez reklam
Nie tylko zamulacze. Swego czasu oskara dostał The Hurt Locker, który moim zdaniem na niego nie zasługiwał. Teraz też jest nominowany Przełęcz ocalonych, Arrival czy Hell or High Water. Musi być balans, są dramaty i melodramaty i są też jakieś wojenne i SF. Poza tym nie jest powiedziane że LLL zdobędzie Oskara.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Wymienił bym ci 30 aktorów z filmów wojennych którzy biją na głowe tego siusiumajtka. Połowy możesz nawet nie znać :popcorn: :cry:

Piramida oglądaj tytanica lepiej. Tam można popłakać :p
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie tylko zamulacze. Swego czasu oskara dostał The Hurt Locker, który moim zdaniem na niego nie zasługiwał. Teraz też jest nominowany Przełęcz ocalonych, Arrival czy Hell or High Water. Musi być balans, są dramaty i melodramaty i są też jakieś wojenne i SF. Poza tym nie jest powiedziane że LLL zdobędzie Oskara.

Hurt Locker o ile dobrze pamiętam to film żony Camerona i skradł mu nagrody za Avatar?
 

Dubek

Member
Bez reklam
Tak, wygrał z Avatarem który też nie zasługiwał na oscara, nominowane były jeszcze Bękarty Wojny i Dystrykt 9 i któryś z tych filmów powinien dostać moim zdaniem oczywiście.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie trzeba oglądać żeby wiedzieć że to gniot.

Odpowiadając na twoje kolejne pytanie lub stwierdzenie, zwisa mi to że ma 14 nominacji. Oscar nie jest wyznacznikiem jakości filmu. To wybiera banda grubych i nadzianych gości a nie ludzie którzy to oglądają w kinach.

Gosling to jakiś aktor?? Nie znam człowieka.. Malo znaczący aktor chyba

Pierwszego wersu jie skomentuje, mimo idralnego punchline'a, bo juz wygladasz na obrazonego a nie chce zebys wygladal jeszcze bardziej.
Oscar nie musi byc wyznacznikiem jakosci filmu. Jest natomiast flaga tego co ludziom sie podoba. Czasem warto zadac so ie pytanie dlaczego cos podoba sie tak bardzo, tak duzej ilosci osob, zanim pomyslinsie o muchach i gownie.
Gosling to taki bystry narcyz, ale czy odmowisz sobie Bladerunnera z tego wzgledu?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dobrze pamietasz. Przez to bukmacherka została.rozbita. A co do dziewczyn w filmach wojennych. To zobacz Shia Lebouf czh jak mu tam, odmalowali, ubrali i do czołgu z Pitem dali. Nawet Garfild dał rade w przełęczy.

Dubek, Hurt Locker nie zasłużył dla ciebie. Dla mnie to mocne i dobre kino. Więc ty nie oglądaj takich filmów a ja nie bede takich bzdur oglądał. Idz potańczyć i pośpiewać a karabin zostaw mi :popcorn:

Buba.
Na pewbo fo kina sie nie wybiore, na płycie raczej nie kupie, jk mi ktoś pożyczy obejrze, jak nie to w 2018 na polsacie będzie.
Oscar nie jest wyznacznikiem jakości. Wbniera go banda pajaców. Raz wygrał Hurt Locker bo usa zaatakowano, raz wygrał film czarno bialy a raz śpiewany. Jak uważasz że mama mia to jakiś megahit bo oscarowy to twoja brocha. Tutaj połowa twgo nie oglądała.
Nie jestem obrażony, nie mam czym, nie mam 15 lat.
 
Ostatnia edycja:

Dubek

Member
Bez reklam
Ale dlaczego każesz mi nie oglądać takich filmów? Ja takie filmy lubię ale Hurt Locker był dość średni jeżeli chodzi o ten gatunek i tyle. Ja nie generalizuję i oglądam wszystko bo najgorzej to zamknąć się na jeden czy dwa gatunki filmowe.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Hurt Locker to dobry film, Dystrykt 9 jakoś mi nie podszedł i uważam go za przereklamowany scifi, ale może podejdę do niego jeszcze raz.

armanig dobrze zaznaczył, że ostatnio mało dobrych scifi, zobaczymy co to Arrival pokaże.

btw
Oscara na pewno otrzyma Denzel bo przecież czarni za mało ich wygrywają:D
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Ale dlaczego każesz mi nie oglądać takich filmów? Ja takie filmy lubię ale Hurt Locker był dość średni jeżeli chodzi o ten gatunek i tyle. Ja nie generalizuję i oglądam wszystko bo najgorzej to zamknąć się na jeden czy dwa gatunki filmowe.

A ty caly czas sie upierasz, że ja tylko oglądam wojne i flaki.... Oglądam to co ma klimat który lubie i co mnie kręci. Filmy śpiewane, tańczone, westerny, miłosne, pseudo komedie i kij wie co jeszcze są z dupy i nie oglądam tego. Prostejak budowa cepa. Nie oglądam już koniecznie tylko kino jankesów bo i inne jak ost pisałem. Bo kino z usa mnie nudzi

Dystryk 9 był ciekawy, bo tam zatarła sie granica fikcji z tym co prawdziwe. Dobre połączenie
 

Dubek

Member
Bez reklam
No i na tym zakończmy tę kłótnię. Potwierdzam, Dystrykt był bardzo fajny, Bękarty Wojny też ale nie każdy lubi Tarantino.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
A kto sie kłuci?
Ja Tarantino nie kumam, nie kumam czym sie ludzie jarają, ale Bękarty Wojny są świetne, nawet nienawistna ósemka mnie zaintrresowała i zaciekawiła. Reszta od niego jest dziwna.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Z Twojej czarnej listy Caparzo ja wykreśliłbym tylko Westerny bo je lubie, a reszta do pieca. Do Nędzników podchodziłem 3 razy i się nie udało.

Chociaż ostatnio widziałem polecany przez armaniga Rock Of Ages i fajnie było sobie przypomnieć stare dobre kawałki rockowe, chociaż jak ludzie opiniują faktycznie to trochę taki High School Musical:D
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie moge sie zabrać za tą nową "siódemkę" ( nie Piramida nie wódka). Poprostu konie mnie nie kręca i dziki zachód. Jedyny dziki zachód to tylko z Martinem McFlyem :popcorn:

Buba dawaj jakąs kontre bo usne przy filmie Victoria na ale kino.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z Twojej czarnej listy Caparzo ja wykreśliłbym tylko Westerny bo je lubie, a reszta do pieca. Do Nędzników podchodziłem 3 razy i się nie udało.
Chociaż ostatnio widziałem polecany przez armaniga Rock Of Ages i fajnie było sobie przypomnieć stare dobre kawałki rockowe, chociaż jak ludzie opiniują faktycznie to trochę taki High School Musical:D

Bo tak jest, ale jest też...prrr, nie "też", a przede wszystkim Rock i jazda. Brzmi to zajebiście na sprzęcie i tyle, po co drążyć. Jest blond niunia? Jest. Kręci tyłkiem, kręci. Co tu wybrzydzać, to jeden wielki teledysk. Swoją drogą babeczka bardzo utalentowana - jako tancerka. Lepsze to, jak wymuskane koksy, czy pseudo maczo. No, ale jak kto lubi.
Nędzników jakoś nie strawiłem do końca.
Gosling? W Drive świetny, jak cały film. Klimatyczny z genialną muzyką.
Już na wejściu czuć klimat.
Denzel? Mój ulubieniec. Po mistrzowsku zagrał w "American Gangster", już nie chce pisać na miarę kogo, ale takie mam odczucia.
 

pantomima

Banned
A kto sie kłuci?
Ja Tarantino nie kumam, nie kumam czym sie ludzie jarają, ale Bękarty Wojny są świetne, nawet nienawistna ósemka mnie zaintrresowała i zaciekawiła. Reszta od niego jest dziwna.


Jak mozna nie kumac Tarantino ... No pytam sie jak ??

Jak by Tarantino skrecil jakies wojenne flaki , to bys od razu skumal .

Jestes zwyczajnie uprzedzony .
 
Do góry