Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie moge sie zabrać za tą nową "siódemkę" ( nie Piramida nie wódka). Poprostu konie mnie nie kręca i dziki zachód. Jedyny dziki zachód to tylko z Martinem McFlyem :popcorn:

Buba dawaj jakąs kontre bo usne przy filmie Victoria na ale kino.
Nie moglem bo prowadzeilem.
Ale wiesz o tym ze ja Cie nie probuje przekonac do filmu, ani nie pisze ze nie masz racji. Pomysl tylko o tym ze ludziom ten film sie naprawde podoba. Mnie sie on podoba. Nie tak jak poprzedno Whiplash, czy inne filmy. Ale mi sie podoba. A przeciez nie musi. Tak jak mnie moga nie krecoc pewne filmy, ktore Tobie podobaja sie strasznie. A jest pula filmow, ktora podoba nam sie wspolnie a nawet bardzo. Nie oznacza to jednak ze gilm lalaland jest kicha gniotem i zsabizna, a wszyscy wkolo udaja ze sie dobrze bawia,albo zr sa to wylacznie kobiety, czy amatorzy romcom-ow. Daj zyc.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Niewiem jacy wszyscy ale nie znam nikogo kto chce to obejrzeć. No moja żona chyba tylko. Kumple, znajomi no nikt. Daj żyć :popcorn:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gosling może wydawać się dla niektórych trochę lalusiowaty z wyglądu,poprzez fryz,z którym śmiga na co dzień :wink:

51d70e66e90d82b253dc118ecd003411.jpg

c8b37c785194bda13d0cd8a71f3a7515.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie, bo się zastanawiam czy wszystko z porządku jak tak sobie namiętnie dyskutujecie o fryzurkach męskich.
Jak już mamy coś komentować w męskim gronie, to nie lepiej kobitki? ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Niewiem jacy wszyscy ale nie znam nikogo kto chce to obejrzeć. No moja żona chyba tylko. Kumple, znajomi no nikt. Daj żyć :popcorn:

No widzisz. Sa ludzie co cale zycie pija jeden, czy 3 gatunki piwa, bo lubia, smakuje im on najbardziej, moze wchodzi im pod kazda potrawe. A sa koneserzy, ktorzy czerpia przyjemnosc ze smakowania roznych piw, niekoniecznie pierwotnie ulubionego gatunku, czy rodzaju. Chociaz nadal maja jakies ulubione typy, czy swiadomosc, ze okreslony gatunek bedzie smakowal im z dana potrawa czy w danym sezonie, temperaturze, porze dnia etc, chetnie sprobuja kazdy nowy gatunek. A jak nie trafiaja do Ciebie takie analogie, to zawsze mozna spojrzec na to jak u A.Huxleya, Delta Force sklada sie osobnikow Delta, ktorzy warunkowani sa tak. ze musicale ich nie ciesza.
 
Do góry