Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,widziałeś już "Dekalog" od Arrow ? Ja się przymierzam na dniach ;)
Nie widzialem i predko sie nie zapowiada, bo obiecalem sobie zadnych zakupow, poki nie znajdzie sie nowa polka, a ta sie chwilowo nie chce zrobic., bo sciana ktora miala ja przyjac jeszcze sie nie zmaterializowala. Tymczasowo korzystam z polki po CDekach, ale miejsca ubywa, pomimo iz UHD jest latwo bezstratnie odsprzedac, ale jakos nie mam serca tego zrobic, wiec pozbywam sie rotacyjnie po 2 - 3 (tyle, ile przychodzi nowych). Ogladac co mam, a czasu brak, wiec jak ten, czy przyszly naklad nie skoczy do jesienych/zimowych, czy innych przyszlych wyprzedazy, to moze przygarne. Nie mam serca trzymac plyt w kartonach. Na serwerze tez miejsca brak ;)

@Savron.
Priviet Dzygit!
No to czekamy na Bladerunnera...i moze Dune? :)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ehhh. Ja juz wybralem.
Widzialem wczorsj Jacki w kinie i czahe sie na Moonligh na VoDzie, reszte chwilowo odpuszczam l.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja juz wybralem.

Wiem,wiem.Już dawno temu pisałeś,że to Twój absolutny kozak nad kozakami :D :

Sharkenstein (2016) - IMDb
Sharkenstein_2016_12337812.jpg


Widzialem wczorsj Jacki w kinie

Jak wrażenia ? ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
O to widziałeś drugą część, nie oglądałeś po kolei...

Ja w weekend zaliczyłem Dziewczynę z pociągu i Światło między oceanami. Oba filmy typowo dla kobiet, troszkę przysypiałem:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To Twoj znajomek, przyjaznicie sie ,czy to tylko takie pudelkowe rozkminy ?

10-15 min z nim rozmawiałem w jednym parku się spotkaliśmy podczas biegania na tej samej ławeczce.. wydał się naprawdę spoko.. oczywiście żeby na 100% być tego pewnym trzeba byłoby go znać osobiście.. ale niektórzy na Jego miejscu zapewne w cale by nie pogadali ze mną..

Ale z drugiej strony źle o nim mówić to też nie halo skoro się nie zna Go osobiście.. a raczej nie słychać o nim że się rozbija itp.. A jakim jest aktorem to każdy sam ocenia ..

Pantonima a nie oglądałeś Alicji II cz wczoraj? Bo mi tez nie po drodze było wczoraj z tym filmem - w środę chyba powtórka..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Na szczęście mi to nie grozi, co to za życie jak nie można iść nawet do sklepu bo za 5 sekund oblega Cię 50 nastolatków chcących zrobić sobie z Tobą selfie:D

Armanig wcześniej wspominał o Stonodze, który szybko sprowadził Karolaka na ziemię:D
 

DrWredman

Active member
Na szczęście mi to nie grozi, co to za życie jak nie można iść nawet do sklepu bo za 5 sekund oblega Cię 50 nastolatków chcących zrobić sobie z Tobą selfie:D

Armanig wcześniej wspominał o Stonodze, który szybko sprowadził Karolaka na ziemię:D

Jak jesteś gwiazdą to sklep przychodzi do Ciebie. :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
DrWredman
Ale ja mogę iść gdzie tylko chce i kiedy chce i nie muszę się bać, że mnie napadnie banda nastolatków chcących foto i autograf:D O ten luz chodzi
 
Do góry