Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
Ale pleciesz .
Nie dostaje roli , a je wybiera .
Wystarczy wejsc na Filmweb i mozna znalezc kilka napr. dobrych pozycji z ostatniej dekady .
Co do Pacino to sie zgodze , ale Deniro wciaz jest na topie .
Z.sra.i sie, a nie przejeli paleczke.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Witam zastanawiam się nad kupnem filmu Leon Zawodowiec. Czy ktoś może oglądał wydanie blu ray. Film jest z Monolith a wiadomo że wydania blu ray od nich nie cieszą się dobrą opinią.

Upewniej sie, ze jest to nmowe wydanie.
Jakis rok temu, na zachodzie pojawila sie odrestaurowana wersja z 4k, z Atmosem. Nie wiem czy trafila do Polski
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sing zaliczony - powiem szczerze myślałem ze będzie gorzej ale było spoko- dzieciom się podobało , chociaż mniej radochy miały bo jednak piosenki z wyjątkiem jednej wyłącznie po angielsku,, ale bajka jak najbardziej do obejrzenia przez dzieci..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale pleciesz .
Nie dostaje roli , a je wybiera .

Na siłę mu wciskają,z przyłożoną do skroni giwerą ;)
Wiadomo,że wybiera,tylko propozycji dobrych ostatnio nie dostaje.
Deniro wciaz jest na topie .
Z.sra.i sie, a nie przejeli paleczke.

Chyba w komediach.Niedługo będzie lepszy od Sandlera ;)
Na topie to są aktorzy do 50-tki,jak dziś np. Hardy,Di Caprio,Gyllenhall,Redmayne,McConaughey czy Fassbender ;)
Witam zastanawiam się nad kupnem filmu Leon Zawodowiec. Czy ktoś może oglądał wydanie blu ray. Film jest z Monolith a wiadomo że wydania blu ray od nich nie cieszą się dobrą opinią.

Obczaj też,czy wolisz krótszą,czy dłuższą wersję,gdyż obydwie mają swoich zwolenników,jak i przeciwników ;) :
Leon - The Professional (Comparison: Theatrical Version - International Version) - Movie-Censorship.com
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
A nie mowilem, ze najlepszy byl darmowy popcorn i cola. ;)
BTW wlasnie skonczylem niedawno film, ktory tez dobrze sie zaczal, a skonczyl gorzej niz srednio. Gdyby podawali dzisiaj alkohol moze, by to cos poprawilo. Tak ze ostroznie z My Father Die. Bez pelnej szklanki nie podchodz.
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
:x Bliadz, ten świat naprawdę wkrótce skończy się. Takie go..o zebrało miliard. Napewno z 20 zt , to twoi, nie Piruś?:razz:
Męczę tego Jacka Reachera, z bólem.
Już 4 przerwę robię. Nic specjalnego.
:blagam::blagam: Z tej minuty jesteś moim osobistym Idolem :p Zazdroszczę nerwów i wytrzymałości.
Serio ? A miało być tak pięknie :mrgreen:

O, bliadz, jak to ja od razu nie domyśliłem się, któż ten film polecił. :oops: Piramida!!
Arrival, już zaliczyłeś?
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Szkoda. Bubafat, bardzo dobrze go opisał. Genialny film genialnego rerzysera. Perła.
A tak , pro-po, zauważyłem że u nas z Nim, ten samy gust.;)Możesz brać przykład. A nie oglądać jakiś tam pseudo-filmy. :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry