Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Dzisiaj z młodym byliśmy na Matt'cie co na Murze Chińskim walczył...
http://www.filmweb.pl/film/Wielki+Mur-2016-657525
Niezłe efekty, dobre zdjęcia, ale fabuła jakaś taka z ..upy ;)
Miałem nadzieję, że poza efektami film będzie również wciągający, a tu wszystko takie infantylne i przewidywalne.
Gdyby nie dobra realizacja, to można by spokojnie zakwalifikować ten film jako średniak kat B.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ty masz córki, to możesz na Polsacie,
mojemu młodemu się podobał, a efekty i zdjęcia w 3D w kinie ratowały ten film, z ciekawości można do kina się wybrać, ale nie nastawaiaj się na nie wiadomo jaki film ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj z młodym byliśmy na Matt'cie co na Murze Chińskim walczył...
Wielki Mur (2016) - Filmweb
Niezłe efekty, dobre zdjęcia, ale fabuła jakaś taka z ..upy ;)
Miałem nadzieję, że poza efektami film będzie również wciągający, a tu wszystko takie infantylne i przewidywalne.
Gdyby nie dobra realizacja, to można by spokojnie zakwalifikować ten film jako średniak kat B.

Ja mam nadzieję że mój kumpel kupi w wersji 2di 3d i 2d odsprzeda :) w dobrej cenie jak zawsze to czyni ..
 

pantomima

Banned
A dlaczego miabyl rady nie dac , jak w komediach rowniez sie sprawdza co juz nie raz udowodnil - Poznaj mojego tate,Poznaj moich rodziców ,Poradnik pozytywnego myślenia,Depresja gangstera,Nie jesteśmy aniołami itp itd.

To raczej sam film ,w tym przypadku ta komedia dala rade , bo jesli mowa o Deniro to on akurat zawsze rade daje, bo to klasa sama w sobie!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie też klasowy aktor, ale niektórzy tutaj jakiś czas temu spisali Go na straty..Ja ostatnio obejrzałem ze trzy z nim filmy i w każdym z nich zagrał fajnie...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Grać to on jeszcze potrafi.Gorzej z rolami,które dostaje ;)
Od ponad dekady,on i tacy wyjadacze jak np. A. Hopkins,M. Freeman czy A. Pacino,grywają w komedyjkach,innym razem pokazują się gdzieś w drugo,trzecioplanowej roli,czy w filmach,o których większość nie słyszała.
Pałeczkę już dawno przejeli młodsi ;)
 

Audio_33

New member
Witam zastanawiam się nad kupnem filmu Leon Zawodowiec. Czy ktoś może oglądał wydanie blu ray. Film jest z Monolith a wiadomo że wydania blu ray od nich nie cieszą się dobrą opinią.
 
Do góry