Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida ten filmek co wkleiłeś troszkę mnie zachęciłeś :) i kolorki przyjemne.. A nie wiesz Avatar 2 jest już kręcony ? Czy jeszcze są w trakcie przygotowań?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piramida ten filmek co wkleiłeś troszkę mnie zachęciłeś :) i kolorki przyjemne.. A nie wiesz Avatar 2 jest już kręcony ? Czy jeszcze są w trakcie przygotowań?

Gdzieś czytałem, że w kwietniu tego roku mają ruszyć zdjęcia.
W zeszłym tygodniu oglądałem z ojcem pierwszą cześć w 3D BD na UE65JS9000 efekt 3D i jakość rewelka.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No fakt, Al Bundy jest ok :D

No ba.W "Człowiek z blizną" (fotka poniżej) także świetnie zagrał :grin:
303a5e5c8f504eec808137b1388734a3.jpg


.. A nie wiesz Avatar 2 jest już kręcony ? Czy są w trakcie przygotowań?

Tak jak pisze Pakolo.Ponoć zdjęcia mają ruszyć w kwietniu 2017r.
W ogóle jest już zapowiedziana piąta część :wink:
James Cameron zapowiedział film Avatar 5
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja też coś czytałem ale konkretnie nie było nic powiedziane... nie licząc tego że premiera została przeniesiona... i ciekawe czy zrobi w 3d - patrząc na to co się dzieje.. choć do kin powinna również i taka wersja trafić - oczywiście wg mnie..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niewątpliwie Avatar jak wszedł do kin w 3d to było to dosyć istotne wydarzenie dla kina..

Piramida fajnie by było pytanie ile takich kin byłoby w RP które mogłyby taki film zaprezentować widzom ??? A już widzę po ile tv byłby z taką możliwością i znowu co by nie robili marketingowcy ...:_)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Buba pitbula trzeba zobaczyć. A czy sie spodoba to inna bajka. Jestem ciekaw twojego zdania o tym filmie

No przeciez pobieglem z zona do kina, jak tylko zaczeli grac.
Troche bylem rozczarowany tym, ze Vega chcial zrobic z tego komedie, a ja oczekiwalem raczej mocnej repety pierwszego Pitbulla (serialu nie ogladalem). Po przelknieciu gorzkiej pigulki, uznalem formule za niepodwazalna decyzje rezysera i jeszcze raz, tym razem nieco lepiej, cieszylem sie filmem w domu, wraz z corka.
Na Niebezpieczne kobiety pobieglem prawie rownie predko, ale nie podobaly mi sie wcale. Co za duzo to niezdrowo. Gosc poszedl pod publike za bardzo. Moze jeszcze kiedys wyplynie spod powierzchni. Dla mnie ten poziom to juz strata czasu. Ostatnia rzecza z jaka chcialbym borykac sie w kinie, to kiedy ktos wystawia na probe moja cierpliwosc. Nie dziw sie, Ty za to nie lubisz filmow ktorych nie rozumiesz, kiedy i nni w takich okolicznosciach sie nakrecaja i szukaja tropow jeszcze raz.
Dobra. Lece na Live by Night.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
A film Wróg. Faktycznie nie rozumiem co reżyser miał na myśli. Ale jaki ci sie polepszy samopoczucie, to wczoraj oglądałem film na ale kino+ Z daleka - film wenezuelski a jakiś czas temu na tym samym kanale, Gołąb przysiadł na gałezi i rozmyśla o istnieniu. Brawo ja.

:popcorn:

Raccoon, obecność to tak pusty film że jego nietrzeba rozumieć. Coś jak kevin sam w domu :p
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
A film Wróg. Faktycznie nie rozumiem co reżyser miał na myśli. Ale jaki ci sie polepszy samopoczucie, to wczoraj oglądałem film na ale kino+ Z daleka - film wenezuelski a jakiś czas temu na tym samym kanale, Gołąb przysiadł na gałezi i rozmyśla o istnieniu. Brawo ja.
:popcorn:

No to ja Ci napisze, ze tez nie zakumalem Wroga za pierwszym razem, a o wenezuelskim golebiu z daleka, to juz wogole nie mam pojecia, tak wiec jestes "do przodu". Poza tym Lolek ciagle stawia. Samopoczucie w najlepszym porzadku, Mozemy zaczac weekend. :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ocho. Kolejna produkcja której nie zrozumiem. Była reklama dziś w tv. Zróbcie sobie maraton, Lala land i kot bob :popcorn:
 

Dubek

Member
Bez reklam
Widzę urażoną dumę :D Filmy to nie tylko przekleństwa, strzelaniny i mundury. To tak jakby się zamykać na jeden gatunek muzyki, niby można ale bez sensu.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Widzę urażoną dumę :D Filmy to nie tylko przekleństwa, strzelaniny i mundury. To tak jakby się zamykać na jeden gatunek muzyki, niby można ale bez sensu.

Ja niewiem skąd ty masz przekonanie, że ja tylko oglądam wojne, mordobicie i rzucanie mięsem. Bardzo lubie czarliego i fabryke czekolady, jasia fasole i profil skowyrne dupki na fejsbuku.
Ale fakt, chłamu staram sie nie oglądać o bobie i kocie, spiewanym oskarowym szajsie czy dzienników bridget jones.
 
Do góry