Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Będzie śmiech jak Deadpool wejdzie do gry o Oscara za najlepszy film :D

Dlaczego? W swojej kategorii (przebierańców) najlepszy ze wszystkich.
Co jest lepsze, jakiś Xmen, Kapitan i cholera wie co tam jeszcze jest...
Tak powinien właśnie wyglądać film o dorosłych facetach przebranych w kombinezony.
Hint: Z przymrożeniem oka. Czyli generalnie robi sobie jaja. Bo trudno inaczej podchodzić do takich filmów.

Księgowy z Affleckiem zaliczony. Bardzo dobry film, fajnie zagrana rola Afflecka.

Bardzo ok.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Księgowy z Affleckiem zaliczony. Bardzo dobry film, fajnie zagrana rola Afflecka.

Lecę dalej z Inferno:D

Tez wlasnie obejzalem. Ekstra film.


A co do Deadpoola jak dla mnie smialo moze dostac oscara. Jest to najlepszy "glupi" film jaki ostatnio ogladalem. A ta muza gdy zalacza walkmana lub wychodza z taksowki na ostatnie starcie to dla mnie jedne z najlepszych scen, ktorye co rusz ogladam i sie chwale przed innymi :)
 

Dubek

Member
Bez reklam
Dlaczego? W swojej kategorii (przebierańców) najlepszy ze wszystkich.
Co jest lepsze, jakiś Xmen, Kapitan i cholera wie co tam jeszcze jest...
Tak powinien właśnie wyglądać film o dorosłych facetach przebranych w kombinezony.
Hint: Z przymrożeniem oka. Czyli generalnie robi sobie jaja. Bo trudno inaczej podchodzić do takich filmów.

W swojej kategorii ok, ale ogólnie filmy o przebierańcach nie są najwyższych lotów więc nie rozumiem jak taki film może się znaleźć w tych paru które był najlepsze w danym roku. Przecież nie będzie rywalizował w kategorii superbohaterowie tylko ogólnie film roku.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Bubcio,to na co stawiasz w Oscarach ? :wink:

Dobra, wreszcie przy klawiaturze.
NIe wiem. Nie ogladalem jeszcze polowy potencjalnych kandydatow.
Co na mnie zrobilo w tym roku wrazenie w wielu kategoriach to:

Nocturnal Animals
Arrival,
Monster Calls
Manchester by the Sea
La La Land

Silence, ktory filmowo jest bliski perfekcji, wogole mi nie gra w sercu , tak ak jak np American Honey, ktoremu moznaby zarzucic co nieco, w kazdym departamencie, a obejrze go z checia jeszcze wiele razy.
Nie ogladalem Florence, bo mnie nie korcilo, ani Wzgorza i reszty kontendentow, bo u nas jeszcze nie grali.
Najlepsze efekty widzialem w Dr Strange'u i czekam niecierpliwie na dokument z krecenia filmu.
A animacja roku, to chyba Kobo and 2 strings.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Deadpool to świetny film. Dużo akcji, ostre sceny, mega chamskie i śmieszne teksty. Do tego filmu trzeba podejść na luzie. Ja się tam dobrze bawiłem oglądając ten głupkowaty film.

Zaliczone właśnie Inferno. O wiele bardziej wciągnęły mnie 2 poprzednie części. Niby cały czas coś się dzieje, muzyka Zimmera w tle, piękne ujęcia, ale brakowało mi czegoś co miały 2 wcześniejsze części.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W swojej kategorii ok, ale ogólnie filmy o przebierańcach nie są najwyższych lotów więc nie rozumiem jak taki film może się znaleźć w tych paru które był najlepsze w danym roku. Przecież nie będzie rywalizował w kategorii superbohaterowie tylko ogólnie film roku.

Kolego myślę że bardzo indywidualnie podchodzisz do sprawy.. bo czy jak inne filmy wygrywają czy jak ktoś dostaje Oskara za np najlepszą rolą to tak faktycznie jest, że wszyscy się z tym zgadzają ... ?

Choćby ostatni oskar dla Leosia czy to faktyczne była najlepsza rola ze wszystkich jakie były w t tym okresie ? Ba dla wielu specjalistów (krytyków filmowych) nawet to nie była najlepsza rola samego aktora ... ale najbardziej wyczekiwana i w końcu musieli dać.. i żeby nie było dla mnie Zjawa spoko film i na pewno jest to jego najtrudniejsza rola tego aktora pod względem fizycznym ale na pewno nie pod względem aktorskim.. zresztą bardzo wiele było o tym w sieci jak i w tv..

A propo oskarów to mi się wydaje (chociaż nie oglądałem) ale dużo zdobędzie La La Land..
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To Show, nic więcej.
Nie ma co się ekscytować, Leosiowi należało się jak psu buda.
Bez znaczenia kto jak wypadł w tamtym czasie lepiej, zapracuje jak Leoś to się doczeka na innej roli.
Jak ta pokraka Lawrence dostała za tak absurdalnie typową rolę oscara, to już nic mnie nie zdziwi. Aczkolwiek, po "Joy" zmieniłem co do niej zdanie, a film uważam za więcej jak świetny, a już na pewno o niebo lepszy jak "Poradnik poz..".
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście że należał mu się tylko jak byśmy poodchodzili do tego tak jak Kolega to dla mnie nie powinien dostać bo to nie była rola na Oskara i sam wiesz ze wielu krytyków pisało o tym, ale osobiście trzymałem kciuki żeby dostał :) bo to show i nic więcej..
 

pantomima

Banned
Oczywiście że należał mu się tylko jak byśmy poodchodzili do tego tak jak Kolega to dla mnie nie powinien dostać bo to nie była rola na Oskara i sam wiesz ze wielu krytyków pisało o tym, ale osobiście trzymałem kciuki żeby dostał :) bo to show i nic więcej..

Dobrze Lolek , ze nie jestes zawodowym krytykiem filmowym , a tylko podkskakujesz tu na forum ze swoimi wymyslami ;)

To byla jak najbardziej Oscarowa rola/kreacja czy jak to zwal .Odegral ja po mistrzowsku .
Gdyby potwierdzilo sie w jakims chocby minimalnym stopniu to o czym opowiadasz , to Stallone tez by dostal z litosci Oscara za caloksztalt , po czesci za Qreed'a , a nie dostal .

Show to ma miejsce przed Dolby Theatre na czerownym dywanie , bo zapewne w srodku nie jest to juz tak spektakularny pokaza mody , ktory ma miejsce na zewnatrz .

Sorry Chlopaki, ale Oscary ze swa juz niedlugo 100 letnia tradycja , to cos wiecej niz tylko show .
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra, wreszcie przy klawiaturze.
NIe wiem. Nie ogladalem jeszcze polowy potencjalnych kandydatow.
Co na mnie zrobilo w tym roku wrazenie w wielu kategoriach to:

Nocturnal Animals
Arrival,
Monster Calls
Manchester by the Sea
La La Land

Silence, ktory filmowo jest bliski perfekcji, wogole mi nie gra w sercu , tak ak jak np American Honey, ktoremu moznaby zarzucic co nieco, w kazdym departamencie, a obejrze go z checia jeszcze wiele razy.
Nie ogladalem Florence, bo mnie nie korcilo, ani Wzgorza i reszty kontendentow, bo u nas jeszcze nie grali.
Najlepsze efekty widzialem w Dr Strange'u i czekam niecierpliwie na dokument z krecenia filmu.
A animacja roku, to chyba Kobo and 2 strings.

Czyli najlepsze przede mną :grin:
Kurek od dvdscr cały czas odkręcony...
"La La Land" wyciekło ;-)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Armanig.
Nie masz na satelitce kanalu "Piramida noca"? Gdzies miedzy kanalami z paniami a religia. Jak nie napina miesnia, to klika, wiec wiadomo kiedy.
Swoja droga tez wskoczyles w 2 min cyklu. ;)
 
Do góry