Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Światło między... również.

W pierwszej połowie,pomimo mniejszej ilości akcji,oglądało mi się przyjemniej.
W drugiej,już lekko się nudziłem
Vikander i Fassie w niezłych formach :wink:
Ale tak zayebiście przetłumaczonych napisów,jeszcze w życiu nie widziałem (from Eedviking) :grin:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida wczoraj w tel. lenovo w specyfikacji widziałem że głośniki są w dolby atmos :)

Henry a jak lubisz Bartona to oglądałeś Osobliwy dom Pani P. ... II cz Alicji oglądałeś? Pod koniec miesiąca na HBO .. choć to już inny reżyser kręcił..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nigdy nie wiadomo,ponoć łamane są prawa fizyki :wink:
Może za kilka lat,dostaniesz do kolekcji taki zegarek,który będzie grał lepiej od Twojego kina domowego :mrgreen::-D
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jasne, a do tego moje stereo świetnie Atmosa przetwarza...
A zapomniałem dodać, że wszystko na Rubinie ;)
A serio, obejrzyj nie jest źle

kolory są jakieś takie cukierkowo matowe.
Nie jakieś takie, tylko dokładnie takie są w zamierzeniu twórców ;)

@Lolek, widziałem, ale jedynie Osobliwy dom.... obejrzałem do końca, tamte to nie moja bajka ;)
 

pantomima

Banned
Chwilowo , bo juz nerwy mi puszczaja :p , ale na ten temat odniose sie w odpowiednim dziale .

Ogladam wlasnie Everest (juz chyba 4ty raz).
Co prawda leci akurat w tej chwili na Canal+, ale ze jakosc duzo pozostawia do zyczenia to odpalilem na Blu w 3d.
Bardzo lubie ten film , jego dramatyzm itp.
Nie rozumie negatywnych opini na temat tej produkcji , ale mniejsza z tym .Mi sie film bardzo podoba .

Edit.
Z niedzieli na poniedzialek o 1 w nocy zaczyna sie taki tam turniej . Zalozyles watek w tym temacie nawet ,wiec zakladam ze bd sledzil rozgrywki ? :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry