Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na razie wyczekuje ale pierwsze do kupna będzie Doktorek, a później SW - RO :) , wcześniej może Ifnferno o ile kumpel ode mnie odkupi .. bo na stałe nie chce tego filmu..
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Lolek, dwie poprzednie części są teraz w promocji na amazon.co.uk. Łączna cena: 30 gbp. A co za to dostajesz? Uwaga...

Oba filmy w uhd + bd. Na wszystkich płytach (4k i fhd) masz polskiego lektora i napisy.

Super oferta.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam te dwa filmy - ale powiem Ci że są ok ale zobacz mają troszkę wiosen, a ja je oglądałem po 2 razy i powiem szczerze nie wiem czy do nich jeszcze zajrzę.. mi się tego typu filmy najlepiej ogląda za pierwszym razem..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koledzy a co powiecie o filmie

Locke (2013) - Filmweb

Locke (2013) - IMDb

Niby nie moja bajka ale wczoraj obejrzałem robiąc co prawda zadanie domowe:) ale powiem, że troszkę mnie zaciekawił ....film zrobiony w dość specyficzny sposób - jeden aktor jadący fajną BMK-ą ciągle rozmawiający przez tel....
Co sądzicie o tego typu filmach?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wspomniany film troszkę do mnie przemówił pomimo, że to nie moja bajka ale ... :) ciekawy jestem jak się nagrywa tego typu film - ile aktor musi z pamięci mówić za jednym razem to co wszystko było pokazane.. ile jest cieć ???
 

Dubek

Member
Bez reklam
Jak ja lubię takie generalizowanie, jak się Pitbull nie podobał bo był po prostu chłamem to znaczy że lubię tylko musicale i komedie romantyczne tak? Serio, zachowujesz się jakbyś miał 10 lat. Poza tym widziałem La La Land i jest dobry. Ty za to widzę że zamykasz się na tak zwane "męskie kino" tylko i wyłączanie, współczuję.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
a co chcesz pogadać z kimś o filmie :lol:
Nie.
Po prostu byla niewyobrazalna dla prime time'u pustka tutaj i pomyslalem gdzie wszyscy mogli nagle sie podziac. Chyba na manitestacje nie poszli.
Domyslam sie, ze na film bys nie poszedl z wlasnej woli ;)

To byl taki zarcik. Myslalem ze zalapiesz

Emma Stone i już wiadomo, że Pakolo tego nie tknie:D
Czyli co?
Na hamletowskie "Would you? - w sensie - Would you ride her, Ty mowisz "- Ni huhu", tak?
Ale ta dzisiejsza mlodzierz wybredna. A Ty widziales jak ona szeroko potrafi usta otworzyc?
 
Ostatnia edycja:
Do góry