Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaliczyłem Dziewczyne z pociągu.
Szczerze mówiąc, nic specjalnego. Film jest ok, ale irytował mnie ciągły powrót do przeszłości - 2 msc. wcześniej, 1 msc wcześniej, poprzedni piątek itp. Nie lubię tego, w każdym jednym filmie mnie to irytuje. Takie zboczenie.
Sama historia średnio na jeża, typowe 6/10.
 

pantomima

Banned
Jasne ze nie , ale w stosunku do wczesniejszych czesci ta akurat bardziej efekciarsko wyglada .
Jak nie spieprz.li to chyba momentami bd mozna sie wystraszyc ;)

Wczoraj obejrzalem Blair Witch i sie zalamalem.
Nie rozumie podejcia tworcow .
Probuja nawiazac do czegos co juz bylo, cos odswierzyc i tak partocza .
Po co to wszystko , cala ta robota ...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zaliczyłem Dziewczyne z pociągu.
No to gratuluję :D

A serio, dla mnie bardzo dobry film, zmiany czasu narracji w ogól,e mi nie przeszkadzały, a do tego świetna Emilly, film równie dobry jak książka.

Dzisiaj też oglądałem Assassin's Creed (2016) - IMDb również bardzo wysoko oceniam, film mnie wciągnął na tyle, że nie było czuć upływu czasu.
Fassie z filmu na film pokazuje coraz większą klasę, może nie było tam kreacji na miarę Makbeta (na chwilę obecną jego najlepsza rola wg. mojej subiektywnej oceny), ale bardzo dobrze, dodatkowo po raz kolejny partnerowała mu Cottillard z niezłą rolą.
Buba wspominał coś o specyficznym kręcenie walk, powiem szczerze, że były one "wmontowane" w całość, że nawet nie zwróciłem na to uwagi.
Same sceny zrobione na wysokim poziomie, świetne audio, obraz- zdjęcia, ścieżka- wszystko to tworzyło klimat, który lubię.
Na bank zakupię ten film ;)
 

zgred72

New member
No to gratuluję :D

A serio, dla mnie bardzo dobry film, zmiany czasu narracji w ogól,e mi nie przeszkadzały, a do tego świetna Emilly, film równie dobry jak książka.

Dzisiaj też oglądałem Assassin's Creed (2016) - IMDb również bardzo wysoko oceniam, film mnie wciągnął na tyle, że nie było czuć upływu czasu.
Fassie z filmu na film pokazuje coraz większą klasę, może nie było tam kreacji na miarę Makbeta (na chwilę obecną jego najlepsza rola wg. mojej subiektywnej oceny), ale bardzo dobrze, dodatkowo po raz kolejny partnerowała mu Cottillard z niezłą rolą.
Buba wspominał coś o specyficznym kręcenie walk, powiem szczerze, że były one "wmontowane" w całość, że nawet nie zwróciłem na to uwagi.
Same sceny zrobione na wysokim poziomie, świetne audio, obraz- zdjęcia, ścieżka- wszystko to tworzyło klimat, który lubię.
Na bank zakupię ten film ;)

Przymierzam się do Assassynów ;) Dla mnie Fassie najlepszy we "Wstyd", ale Makbet też wysoko. ;)
 

wucash

Active member
Bez reklam
Te retrospekcje w "Dziewczynie z pociągu" są po prostu ścisłym nawiązaniem do książki, tam też poszczególne rozdziały miały miejsce w innym czasie... taka struktura. A film rzeczywiście przeciętny, naciągane 6/10 :p
 

wucash

Active member
Bez reklam
Pierwszy odcinek Tabu zaliczony. Czemu to nie jest na Netflixie i trzeba czekać co tydzień .... Tomek jak zwykle daje radę, zapowiada się wyśmienicie :D
 
Do góry