Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No to gratuluję :D

A serio, dla mnie bardzo dobry film, zmiany czasu narracji w ogól,e mi nie przeszkadzały, a do tego świetna Emilly, film równie dobry jak książka.

Dzisiaj też oglądałem Assassin's Creed (2016) - IMDb również bardzo wysoko oceniam, film mnie wciągnął na tyle, że nie było czuć upływu czasu.
Fassie z filmu na film pokazuje coraz większą klasę, może nie było tam kreacji na miarę Makbeta (na chwilę obecną jego najlepsza rola wg. mojej subiektywnej oceny), ale bardzo dobrze, dodatkowo po raz kolejny partnerowała mu Cottillard z niezłą rolą.
Buba wspominał coś o specyficznym kręcenie walk, powiem szczerze, że były one "wmontowane" w całość, że nawet nie zwróciłem na to uwagi.
Same sceny zrobione na wysokim poziomie, świetne audio, obraz- zdjęcia, ścieżka- wszystko to tworzyło klimat, który lubię.
Na bank zakupię ten film ;)

W sobotę w tv słyszałem że bohater główny tego filmu powoli będzie się wycofywał z filmów .. ale to często się słyszy.. myślę że facet jest przemęczony - dużo filmów nakręcił i stąd takie przemyślenia..

Ja film też kupuje ...:)

A co do książek i filmów to jedni wolą przeczytać książkę, a potem film, a inni nie.. na pewno Ci co przeczytają książkę, a później oglądają film w większości wypadków więcej wymagają od takiego filmu..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam

No i wymodliła zniszczenie pierścienia:D

W weekend zaliczone:

Geniusz (2016) - Filmweb
Nudny, przysypiałem.

Sully (2016) - Filmweb
Nie znałem tej historii i szacunek dla pilota, którego banda pajaców chciała zniszczyć.

Snowden (2016) - Filmweb
Postać znana przez każdego studenta informatyki, gość miał jaja albo był mega głupi ujawniając to wszystko, spisując na siebie wyrok śmierci, ja osobiście nie chciałbym całe życie bać się odwrócić, a wiadomo że służby nie dadzą mu żyć:D

Levit nieco podobny do prawdziego Snowdena
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Być może babcia jej męża więc dla niej obca osoba. Ale sama historia jest tak idiotyczna na historie z babskich gazet albo historie Mariolki... To potwierdza że internet powinni zamknąć na.rok :D
 

pantomima

Banned
Mega wciaga bo sam pomysl na film ciekawy co ;)

Dzis planuje, jak sie wyrobie obejrzec - The Boy i Jeruzalem , no i moze dokoncze film Piramida(nie mylic z tym niesfornym dzieciakiem Piramida z forum :p ), ktory lecial chyba z soboty na niedziele poznym wieczorem na C+.
Zaczalem ,ale nie dotrwalem do konca .
 

Seizo

Active member
Bez reklam
No właśnie coś nowego. Nie jest to kolejny amerykański oklepany horror o grupce studentów. The Boy jest dobry. Pozostałe 2 które wymieniłeś proponuję sobie odpuścić. Chociaż Piramida to podobno ulubiony film tego "niesfornego dzieciaka z forum" :p
 
Do góry