Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiem,ze wedlug Ciebie to wlasnie Hobbit wypadl zdecydowanie najlepiej , dlatego chcialem wybadac co myslisz o Point Break.
Wedlug mnie obraz byl lepszy , ale to kwestia dyskusyjna.
Samego filmu nie dokonczylem ;)

Obraz fajny i w tym filmie był :) jakby wszystkie filmy w tv leciały w tej jakości to by było cacy :) a jest jak jest... czasem nowe filmy i niestety lepiej nie pisać jaka jest ich jakość - mam na myśli na platformach cyfrowych..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dziewczyna z pociagu (2016) - IMDb spodobała mi się bardziej,niż przypuszczałem i założyłem ;-)
Sporo osób porównuje ją do ksiażki.Nie wiem co w niej dokładnie było,ale na pewno przez to,że jej nie czytałem,film oglądało się ciekawiej.
Duży plus za niezłe zdjęcia,mroczny,brudny i ponury klimat,który lubię w filmach (jesień i spadające liście,to dobra pora na kręcenie thrillerów czy kryminałów).
Emilka także dała radę i na wysokim poziomie zagrała zniszczoną oraz zaniedbaną kobietę.Jakaś odmiana od wymalowanych i wypudrowanych niuni,których pełno dookoła w nowych filmach ;)
Halley Bennet również pokazała się z dobrej strony i myślę,że jeszcze coś z niej będzie w przyszłości.

Co to samej fabuły :
(MAŁY SPOILER)

Według mnie ciekawiej by było,gdyby finalnie sprawcą okazał się kto inny...
No i końcowa scena z Anną niepotrzebna.
Niemniej jednak film uważam za niezły ;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tak nawiązując do wypowiedzi kolegi wyżej, to kurcze nigdy nie moglem zrozumiec fenomenu "Gwiezdnych wojen" i "Harrego Pottera". Gwiezdne Wojny odstawiłem po tych pierwszych nowszych częściach a Harrego przebronąłem tylko przez 2 pierwsze. Pomijam efekty.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja obejrzałem film Części zamienne :) niezły tytuł ale film na faktach i jak ktoś lubi młodych ludzi którzy wybrali pasje do techniki i się w tym realizują to naprawdę polecam..

Części zamienne (2015) - Filmweb


Tutaj będzie troszkę opisanej fabuły filmu !!!!

Drugi film jaki obejrzałem to Niewidzialny wróg i znowu mam mieszane uczucia co do operatorów dronów..po pierwsze ich psychika pokazywana w tego tupu filmach jak dla mnie to odbiega od tego jaka powinna być u takich ludzi - oczywiście wg mojego myślenia. A druga sprawa jak politycy podejmują decyzję do usunięcia celu jeśli znajduje się w tym obszarze np. dziecko... a jest duże prawdopodobieństwo ze zamachowcy wyjdą z danego pomieszczenia i podejmą atak samobójczy gdzie takich dzieci może zginać znacznie więcej..

Niewidzialny wróg (2015) - Filmweb

Ale film troszkę trzyma w napięciu i można sobie obejrzeć.
 

RAF1977

Banned
Dokładnie, jedynka była fajna, reszta to chłam.
Jeśli patrzeć na walory artystyczne, to wszystkie są chłamem.
Ja oceniłem odbiór, audio-wizualny.
Czyli jakość obrazu, efektów, realizacji dźwięku.
I powiem, że czwarta część w dts MA+neutalX, dawała lepsze efekty dźwiękowe niż star trek beyond, w dolby Atmos.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Resident skonczyl sie na drugiej czesci. Kazda kolejna coraz gorsza.

Widać mam większy sentyment do RE :) dla mnie najgorsza była 3 cz...a V bardziej mi się podobała niż 4 :) podobnie 2 bardziej mi pasiła niz 1 cz. ... zobaczę jak będzie z 6-ą ...
A tak generalnie to podchodzę do filmów podobnie jak RAF.. odbiór audio-wizualny również jest ważny...ale to kwestia gustu.
 
Do góry