Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
nie mylic z tym niesfornym dzieciakiem Piramida z forum :p

Chociaż Piramida to podobno ulubiony film tego "niesfornego dzieciaka z forum" :razz:

Kurde , sam Piramida moglby cos wiecej w temacie powiedziec, ale biedaczysko w szkole jeszcze pewnie siedzi :razz:

Nie oglądam chałek i podróbek,a na szkołę oraz bekę z nauczycieli,przyjdzie jeszcze pora :-D

baby-devil-attack-o.gif
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj słabą pleć od tych mikołajowych i tych cukierkowych komedii lepszy film ale 7 rzeczy o których....był lepszy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj słabą pleć od tych mikołajowych i tych cukierkowych komedii lepszy film ale 7 rzeczy o których....był lepszy.

"Słaba płeć?" i "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" sobie darowałem ale również obejrzałem coś polskiego ;)

Jestem mordercą (2016) - Filmweb
Film inspirowany historią domniemanego seryjnego mordercy - https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdzisław_Marchwicki
Na pochwałę zasługuje klimat lat 70-tych oraz niezła gra aktorska Jakubika i Kuleszy.
Z kolei Adamczyka,trochę mi tam zaniżała poziom produkcji (sorry Piotrek ;)).
Całościowo oceniam nieźle ale pupci nie urwało :wink:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
"Słaba płeć?" i "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" sobie darowałem ale również obejrzałem coś polskiego ;)

Jestem mordercą (2016) - Filmweb
Film inspirowany historią domniemanego seryjnego mordercy - https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdzisław_Marchwicki
Na pochwałę zasługuje klimat lat 70-tych oraz niezła gra aktorska Jakubika i Kuleszy.
Z kolei Adamczyka,trochę mi tam zaniżała poziom produkcji (sorry Piotrek ;)).
Całościowo oceniam nieźle ale pupci nie urwało :wink:

Ten film mam zapisany do obejrzenia :) powtórki lecą tylko muszę złapać albo nagrać..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Miałem napisać, że się przecież ukrywa, ale chyba pomyliła domy i siedziała u Eminema, wnioskując z tego filmiku:D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W C+ chyba ze mi się z innym pomyliło :) bo w C+ też coś podobnego reklamują .. to może coś mi się walnęło.. ale też na faktach o jakimś seryjnym mordercy.. To chyba coś innego :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czeska przestępczyni skazana na karę śmierci...
Trochę podobma do Natalie Portman z "Leona zawodowca" ;-)
[youtube]zT0jZM-BNXc[/youtube]
 
Do góry