Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Tak jak mówisz. Dla mnir nudny jak flaki... ;)

Teraz na ale kino skończył sie Wróg z Gylenhalem.. Ale głupkowaty film... Nawet cycki gwiazdy z Bękartów Wojny go nie uratowały :popcorn:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Breaking Bad - zaliczony.

To już jest koniec nie ma już nic... jak śpiewały Elektryczne gitary.
Dosłownie. Wielka szkoda.
Świetny serial, Walter ujmował kulturą i inteligencją.
Bez względu na wszystko zawsze grzeczny i kulturalny, a co miał robić robił.
Nie mogę za to zdzierżyć tylko tego pyskatego śmierdziela Jessiego.
Jak ja nie trawię takich prymitywów i chamów, a już w ostatnim sezonie miałem ochotę przewijać.
Tak czy inaczej, świetny serial.
Nie wiem co teraz, zawsze po takim maratonie ciężko otworzyć się na coś nowego.

Na TVP2 nieśmiertelny Pulp Fiction.
 

zgred72

New member
Breaking Bad - zaliczony.

To już jest koniec nie ma już nic... jak śpiewały Elektryczne gitary.
Dosłownie. Wielka szkoda.
Świetny serial, Walter ujmował kulturą i inteligencją.
Bez względu na wszystko zawsze grzeczny i kulturalny, a co miał robić robił.
Nie mogę za to zdzierżyć tylko tego pyskatego śmierdziela Jessiego.
Jak ja nie trawię takich prymitywów i chamów, a już w ostatnim sezonie miałem ochotę przewijać.
Tak czy inaczej, świetny serial.
Nie wiem co teraz, zawsze po takim maratonie ciężko otworzyć się na coś nowego.

Na TVP2 nieśmiertelny Pulp Fiction.

Mam tak samo , jak Ty ciężko potem otworzyć się na nowy.
No to teraz Wikingowie?? ;)
4 sezon daje radę.:)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wikingow zdzierzylrm do momentu jak glowny bohater wiking musial uciekac ze swoja rodzina z rodzimej wyspy. Nudnawo bylo.

Armanig
To jak jestes juz w klimacie "dopalaczy" to moze Narcos, lyknolem narazie 4 odcinki i nie jeat zle. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja nie kumam tego filmu. Na tvp1 fajny program o zamachowcach z paryża

Bo to nie dla wszystkich film :) ja tak mam np z atlasem chmur są ludzie którzy uwielbiają ten film - a ja go dwa albo trzy razy oglądałem żeby obejrzeć go w całości.. nie wspomnę że raz oczy mi się zamknęły i sobie pospałem, a nie byłem zmęczony.. :)

A ja z rana drugi raz obejrzałem sobie Focusa - jakoś mi ten film przypadł do gustu.. pewnie bardziej Margot :) ale sam film tez spoko , troszkę tak przypomina mi Iluzję ..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Piramida tak spamujesz tymi filmami ze az ciezko sie polapac, co ogaladac itp. :) Duzo tego.

Ja wczoraj lyknolem Ksiegowego, nawet bardzo podobal mi sie ten film. Jak cwiczyl strzaly snajpierskie, tak ladnie nagrali i zmontowali ten dzwiek i tak zagralo to na glosnikach az super :)

Teraz bede polowal na Inferno, lubie klimaty koda leonarda da vinci.
 

zgred72

New member
Piramida tak spamujesz tymi filmami ze az ciezko sie polapac, co ogaladac itp. :) Duzo tego.

Ja wczoraj lyknolem Ksiegowego, nawet bardzo podobal mi sie ten film. Jak cwiczyl strzaly snajpierskie, tak ladnie nagrali i zmontowali ten dzwiek i tak zagralo to na glosnikach az super :)

Teraz bede polowal na Inferno, lubie klimaty koda leonarda da vinci.

Gorsze od dwóch poprzednich...ale obejrzeć można.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo ale to nie trzeba polować wychodzi na BR idzie się do sklepu - kupuje się i oglądasz .. :)

Jakieś mieszane są recenzje tego filmu.. jak się czyta w sieci..tez bardzo ciekawy jestem tego filmu..
 

pantomima

Banned
Breaking Bad - zaliczony.

To już jest koniec nie ma już nic... jak śpiewały Elektryczne gitary.
Dosłownie. Wielka szkoda.
Świetny serial, Walter ujmował kulturą i inteligencją.
Bez względu na wszystko zawsze grzeczny i kulturalny, a co miał robić robił.
Nie mogę za to zdzierżyć tylko tego pyskatego śmierdziela Jessiego.
Jak ja nie trawię takich prymitywów i chamów, a już w ostatnim sezonie miałem ochotę przewijać.
Tak czy inaczej, świetny serial.
Nie wiem co teraz, zawsze po takim maratonie ciężko otworzyć się na coś nowego.

Na TVP2 nieśmiertelny Pulp Fiction.

Sa filmy ktorych sie nie odpuszcza .
Wczoraj z wieczora zaczela mnie ostro napiep..ac czaszka ale Pulp Fiction doogladalem do samiusiego konca ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Lolo ale to nie trzeba polować wychodzi na BR idzie się do sklepu - kupuje się i oglądasz .. :)

Jakieś mieszane są recenzje tego filmu.. jak się czyta w sieci..tez bardzo ciekawy jestem tego filmu..
Lolek chodzi to sie na spacer z psem. BR zamawiasz online i sam przychodzi. A piracic nie trzeba, wyatarczy dostac UV kod od kolegi, co kupil i sobie sciagnac. Nawet w 4k :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,a jakie wydania 4K,z tych,które oglądałeś,prezentują się według Ciebie najlepiej pod względem jakości obrazu ? ;-)
 
Do góry