Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam zupełnie tak samo, wolę te subtelności i wszystkie drobne smaczki, od godzinnego bombardowania efektami. Czuje przesyt i znudzenie. W horrorach (nie tylko) jest o tyle fajnie, że te drobne szmery są bardziej sugestywne jak atak na Pearl Harbor. Zresztą umówmy się, w domowych warunkach nie wszystko i zawsze możemy odsłuchać jak chcemy. Szczególnie po 22.00, a to zazwyczaj typowy czas na seanse.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Raccoon.
Uwazam ze dzwiek w horrorze, to ponad polowa wrazen i to sprawdza sie w Obecnosci 2. Czesto praca kamery i montaz, czyni horror niezapomnianym, ale to synergia dzwieku z obrazem pozwala nam go przezyc i napelnic pampersy. Bez dzwieku ten film bylby niczym. Nie uznalbys go za dobry, nie podobalby Ci sie tak, prawda?
Podsumowujac, mix w tym filmie jest niezly (a dzwiek jakosciowo bardzo dobry), ale w kategorii imersywnych, to NIE jest pierwsza liga.
Czyli inaczej, zeby na 100% uniknac nieporozumien. Masz prawo odbierac go jako pierwsza liga, a my, chlopcy-atmosowcy, mozemy miec odmienne, bo troche skrzywione zdanie, przez ta kure, co to lata i pierdzi (czasem nie tylko) nad glowa.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,jedź na wakacje i nie trać życia na czytaniu który telewizor ma 50 nitów więcej ;-)
Wróć za 2 lata i ominiesz stresów :D;-)
Chociaż w sumie pewnie wtedy też będziesz szukać lepszych :D
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Stary ty wiesz jak wakacje potrafia byc stresujace? Deszcz, snieg, wiatr, Calima, kiedy zona ryczy o slonce, bo chce sie opalic, fryzjer z tikiem nerwowym reki, pie$%^&eni norwegowie.. ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Oho BoB Budowniczy teraz ..
Jakis stres test? Nie dosc, ze nie pojachalem tam gdzie chcialem, w towarzystwie, takim jak chcialem, to jeszcze pogoda nie dopiasala, a teraz siedze domu, odmrazajac jaja marnujac urlop, zamiast czesac rafe czy tancerki gogo. lepiej byscie czlowieka pocieszyli.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zapomniałeś dodać, że na domiar złego jeszcze Benedict się nie spisał ;)
Dobra, żeby lepiej Ci było, to wieczorem przechylę ze dwie szklaneczki rudej za Twoje zdrowie i lepsze samopoczucie ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Zapomniałeś dodać, że na domiar złego jeszcze Benedict się nie spisał ;)
Dobra, żeby lepiej Ci było, to wieczorem przechylę ze dwie szklaneczki rudej za Twoje zdrowie i lepsze samopoczucie ;)
Znecasz sie dalej?
Chociaz walizke brandy i scotcha sobie przywiozlem i do pracy nie musze isc do poniedzialku, a w poniedzialek chyba prewiew Splita (edit: a moze Jackie) sie zapowiada.
Tak ze wiesz. Wypij najwyzej trzy, ktos musi czuwac ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
@Okolice Wicklow"... Mozna odwiedzic ale pic? Toz to poitin (potcheen). Tu same blendy Singla nie uswiadczysz.
Ja mam Dark Storma w planach ( na pocztaek) :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W książce główna bohaterka była alkoholiczką starganą życiem i z nadwagą, faktycznie Emily pasuje jak ulał :D

A znasz taki film żeby był w 100% idealny z książką ?? Zawsze reżyser coś dokłada, coś odejmuje, coś zmienia.. ważne jest czy ta aktorka zagra dobrze - jak dla mnie nie musi być gruba taka jak w książce - ważne jest powtarzam dla mnie żeby była przekonywująca w tej roli dla odbiorcy - czyli dla lolka :) A od pewnego czasu dla mnie miło się ją ogląda i nie mam na myśli wyłącznie np urody - choć do mojej Margot i tak nie podskoczy pod tym względem :)
 
Ostatnia edycja:

zgred72

New member
"Dziewczyna z pociągu"
Czytałem książkę, film obejrzałem.
Tak jak na początku miałem złe przeczucia, tak już podczas seansu zniknęły.
Emily zagrała bardzo dobrze - przede wszystkim doskonała gra twarzą, mimiką.
Duża zapewne zasługa zdjęć, ale i tak uważam ,że zagrała bdb.
Film zgadza się z książką prawie w 100 % - polecam, dobre kino.
A u mnie dzisiaj:
Wyścig (2013) - Filmweb
Liczę na hałas!!! ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
"Dziewczyna z pociągu"
Czytałem książkę, film obejrzałem.
Tak jak na początku miałem złe przeczucia, tak już podczas seansu zniknęły.
Emily zagrała bardzo dobrze - przede wszystkim doskonała gra twarzą, mimiką.
Duża zapewne zasługa zdjęć, ale i tak uważam ,że zagrała bdb.
Film zgadza się z książką prawie w 100 % - polecam, dobre kino.
A u mnie dzisiaj:
Wyścig (2013) - Filmweb
Liczę na hałas!!! ;)
Wyścig może być ale szału nie ma, przynajmniej dla mnie...
 
Do góry