Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
Jak ja jestem dziadek , to pradziadkow mamy tu juz od groma ;)

A kurde , zaczalem ale nie doogladalem .
Wyskoczylo nagle cos innego i musialem przerwac seans , ale wroce , chocby z tego wzgl ze ogladalem Blair Witch Project i na tle tego filmu chce zobaczyc jak wypada ta najnowsza wiedzma .
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
ale tym od radiowego nie dam zarobić żeby mieć 8 za taką kasę jak oni chcą --niech idą kamienie tłuc .. może jakbym nie kupował filmów i nie miał HBO i C + może wtedy ale myślę że z moim charakterem to dla zasady nie dałbym im zarobić.. bo przeginają..

A ile sobie za radiówkę życzą ? ;)
 

darekguma

New member
Bez reklam
Sprawdż lepiej "Deepwater Horizon", a co do sufitowych w horrorach to i owszem, nawet te w DSU.
Sporo frajdy i przerażających dzwięków z sufitu, co w konsekwencji jako całość robi świetną robotę, szczególnie na horrorach.
DH oglądnięty, jak dla mnie film rewelacja, takie właśnie lubię, a co do dzwięku to istne szleństwo, choć brak u mnie sufitowców to TrueHd robi piękną robotę. Polecam.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Cieniutko, do starego się nie umywa.
A więc standard.
Właśnie skończyłem Dziewczyna z pociągu (2016) - Filmweb Film ogólnie dobry i przyjemnie się oglądało oraz Inferno (2016) - Filmweb Tutaj już tak dobrze niestety nie jest. Spodziewałem się czegoś lepszego. Nie umywa się do kodu czy aniołów.

Wczoraj kolejny raz przypomniałem sobie Disconnect (2012) - Filmweb Genialny, film. Kto jeszcze nie widział niech się szybko za niego zabiera.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Dziewczyna z pociągu jak dla mnie będzie porażką, przeczytałem książkę i stwierdzam to już po doborze głównej bohaterki, Emily Blunt tam za cholerę nie pasuje, obejrzę ale czuję zawód.
 

Dubek

Member
Bez reklam
W książce główna bohaterka była alkoholiczką starganą życiem i z nadwagą, faktycznie Emily pasuje jak ulał :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Dziewczyna z pociągu jak dla mnie będzie porażką, przeczytałem książkę i stwierdzam to już po doborze głównej bohaterki, Emily Blunt tam za cholerę nie pasuje, obejrzę ale czuję zawód.
Ja książki nie czytałem, ale jej postać w tym filmie trochę mnie irytowała.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Obejrzalem wlasnie Obecnosc 2. Film dla mnie genialny. Chyba najlepszy horror. Ok, mniej subtelny i "artystyczny", niz 1, ale za to bardziej straszy. Coś za coś. Ale...

Buba mial racje. Audio jest meeeeeeeeeeega! Nie wiem jak Atmos, ale zwykle 5.1 WYMIATA!!! Dla mnie to jest poziom Transow i Epicentrum. Miazga. Poza tym z tych 3 tytulow to dodatkowo najlepszy film. POLECAM!

Po kilkudziesieciu "srednich" pozycjach, pojawia sie na horyzoncie material z przyzwoitym sufitem czyli Conjuring 2. Nie uswiadczymy w nim raczej dynamicznie poruszajacych sie zrodel ale i tak mimo tego material IMHO nadajacy sie na niezle demo systemow x.x.4

Ja wtedy tylko napisalem, ze wreszcie cos konkretnie tupta mi po suficie. ;) Zupelnie jak w domu na drewnianej konstrukcji. Ale przyznaje, ze audio robilo nastroj. Nawet trailery i podklad dzwiekowy pod top menu tego dysku "wywoluja ciary".
Osobiscie wole jak mi cos lata po pokoju, od wybuchow i lubudubu. Warcraft, ktory przyszedl nieco pozniej, byl o poziom lepszy. Deepwater Horizon ma tych elementow, jak dla mnie za duzo. Tzn jest ich odpowiednio ilosc do tego co dzieje sie na ekranie. Po prostu, zwyczajowo, ciesze sie mniejsza iloscia, bo wtedy latwiej mi wylapac i zapamietac subtelnosci. Skutkiem tego nie jest to moj ulubiony mix, ale w swiecie Atmos to obecny lider.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
W książce główna bohaterka była alkoholiczką starganą życiem i z nadwagą, faktycznie Emily pasuje jak ulał :D
Wiesz mialem te dyskusje kilka miesiecy temu z zona. Ona wyszla dokladnie z Twojego stanowiska. Emilka to fajna dzioucha, ale jak sie przyjzysz w filmie, to pomimo braku nadwagi, nie zobaczysz laski, tylko zniszczona nalogiem, zaniedbana kobiete.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Buba, Ok, to może nadinterpretowałem. W każdym razie dla mnie ten mix to "najlepsza" ścieżka audio obok Transów i Epicentrum. Najlepsza w znaczeniu robienia WOW przez CAŁY film. Można na rynku znaleźć lepsze efekty w różnych filmach, ale żeby taki wysoki poziom utrzymał się przez ponad 2h i nie zmęczył (Epicentrum jednak troszkę męczyło) to rzadkość. Dla mnie topowy mix i też jestem ciekaw jak to brzmi w x.x.4.

Co do Warcrafta zgadzam się - bardzo dobre audio. Do tego świetne 3d ;PPP

Do wszystkich, którzy na moją rekomendację Obecności 2 odpowiedzieli, że nie straszny: przecież nie mamy po 12 lat i te filmy nie będą nas uśmiercać zawałem serca. Po prostu mają "momenty". Do tego, pomiędzy tymi momentami często serwuje się nam KASZANĘ. Tutaj (w pierwszej części też) mamy świetne kino. Momenty są, a pomiędzy nimi jest świetna historia, aktorstwo, zdjęcia, reżyseria, scenariusz, etc. Ogólnie to dobry FILM. A że przy okazji horror - fajnie.
EDIT: a napiszcie cwaniaczki, skoro ten horror jest słaby, jakie są super. Bo ja osobiście zdziwiłbym się, gdyby ktoś nie umieścił Obecności 1 i 2 w TOP 10 horrorów ever. Ale w sumie są różne gusta.

armanig, co do Deepwater Horizon, dzięki za rekomendację. Tradycyjnie Ci dodam, że jak tylko się pojawi blu-ray, kupię. Na razie nie ma, więc czekam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry