Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piramida
Poczekam aż będzie w jakiejś gazecie np Życie na gorąco:D

lolek
Lepiej napisz, że zostałeś zabrany do kina siłą bo będzie lincz za chwilę:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Powiem Wam uczciwie że I cz była"najlepszą" 3 cz nie oglądałem ale myślę że i tak 1 dla mnie będzie ta "ala najlepszą"
Pakolo jak będzie lincz to znowu napisze kilka zdań jak w innym temacie.. :) nie jesteśmy tutaj żeby się przypodobać komuś tylko żeby wyrażać swoje zdanie.. mam kilku znajomych z tego forum z którymi rozmawiam na priv, tel. czy też @ ... i jest fajnie.. :) zobacz sobie na priva.. :)
A Ci co mnie znają lepiej to wiedza że ja na takie filmy sam z siebie nie chodzę do kina..:)
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Obejrzalem wlasnie Obecnosc 2. Film dla mnie genialny. Chyba najlepszy horror. Ok, mniej subtelny i "artystyczny", niz 1, ale za to bardziej straszy. Coś za coś. Ale...

Buba mial racje. Audio jest meeeeeeeeeeega! Nie wiem jak Atmos, ale zwykle 5.1 WYMIATA!!! Dla mnie to jest poziom Transow i Epicentrum. Miazga. Poza tym z tych 3 tytulow to dodatkowo najlepszy film. POLECAM!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
mniej subtelny i "artystyczny", niz 1, ale za to bardziej straszy. Coś za coś.

Mnie ten dziadek bardziej śmieszył,niż straszył ;-)
W ostatnio oglądanym "Train to Busan" w sumie też wyginające zombiaki,robiące zabawne miny ,wywoływały u mnie uśmiech na twarzy :D
Fakt "Nieobecność 2" miała elementy jump scare z głośniejszą muzyką,na których człowiek lekko się "obudził" ale to tania zagrywka,bo takie coś działa instynktownie ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To musi być mega :) ja już dawno nie oglądałem jakoś mi minęło na straszydła ale może trzeba jakiejś używki poszukać na jeden raz.. i odsprzedać..
 

pantomima

Banned
Lolek zalukaj "Autopsja Jane Doe " - spodoba Ci sie .
Moze nie jest to przerazacz tak klimatyczny jak "Obecnosc " ale rownie ciekawy i wciagajacy .

Oto skrawek tego z czy z czym mamy do czynienia w filmie - "Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. " - z pozoru nic nadzwyczajnego .Ci patolodzy rowniez byli w tym utwierdzeni... , do czasu .- i wiecej nie moge zdradzic ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
i możesz uruchomić na 2 tyg chyba za free, poza tym na alledrogo dostęp miesięczny kosztuje parę złotówek.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Obejrzalem wlasnie Obecnosc 2. Film dla mnie genialny. Chyba najlepszy horror. Ok, mniej subtelny i "artystyczny", niz 1, ale za to bardziej straszy. Coś za coś. Ale...

Że aż tak, genialny? ;)
Mnie momentami śmieszył ten film, typowy "amerykański" straszak.
Fajny, dobry, ale nic nadzwyczajnego.

Buba mial racje. Audio jest meeeeeeeeeeega! Nie wiem jak Atmos, ale zwykle 5.1 WYMIATA!!! Dla mnie to jest poziom Transow i Epicentrum. Miazga. Poza tym z tych 3 tytulow to dodatkowo najlepszy film. POLECAM!

Sprawdż lepiej "Deepwater Horizon", a co do sufitowych w horrorach to i owszem, nawet te w DSU.
Sporo frajdy i przerażających dzwięków z sufitu, co w konsekwencji jako całość robi świetną robotę, szczególnie na horrorach.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek,jak Ty masz neta w granicach 10 Mb/s,to Netflix 1080p powinien Ci śmigać ;-)
https://help.netflix.com/en/node/306

Ja mam 10 a nawet 20-30 ale to są chwilowe ja mam net od operatora komórkowego.. a do tego w godzinach wiesz rannych powiedzmy tak do południa a po 18 to wiesz 5 do 8 wskakuje transfer :) żenada Kolego.. :) ale tym od radiowego nie dam zarobić żeby mieć 8 za taką kasę jak oni chcą --niech idą kamienie tłuc .. może jakbym nie kupował filmów i nie miał HBO i C + może wtedy ale myślę że z moim charakterem to dla zasady nie dałbym im zarobić.. bo przeginają..
 
Ostatnia edycja:
Do góry