Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Bipo

Active member
Bez reklam
Kanały typu TVN, polsat itd mają poszczególne audycje w HD to że jest znaczek polsat HD to nie oznacza, że 24/h puszczają wszystko w HD tj. 1080i bo o 1080p można zapomnieć.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak jakiś kanał nadaje ogólnie to znaczek jesf przyklejony na stałe chyba nie ??

Wiesz np Polsat czy tvn i wiele innych cały czas jest znaczek HD a jaka jest czasem jakość na filmach
( i to często nie jakiś bardzo starych to widać) a w tym wypadku nie było znaczka przy nazwie kanału - film 2006 rok i naprawdę nie było gorzej jak tvn , polsat czy tv1,2 ..
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja znam jeden taki przypadek, gdy kanał hd jest bez znaczka hd. To History.

Co do Rock of Ages...... owszem kilka scen (właściwie piosenek) fajnie się ogląda. Muza, zdjęcia, laski, ale.... ten film jest tak słaby, że nie mam słów. Polecenie go to jak polecanie całego serialu, bo jeden odcinek jest dobry. Albo polecanie filmu, bo jedna scena jest super. W tym wypadku nie warto. Wystarczy to co wklejono w wątku. Osobiście odpadlem w połowie filmu. Oceny na imdb/filmwebie nie kłamią. Fabuła w tym filmie to zalamka.

Z drugiej strony - obiektywnie piszac - jak ktos ma na zbyciu 20 zl (po tyle mozna ten film czasem kupic nowy w sklepach) i chce mieć te kilka piosenek na blu, to w sumie można. Od biedy. Te 90% filmu pomiedzy piosenkami mozna przeklikac.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tyle, że tam nie ma czegoś jak połowy. Od tego bym zaczął.
To zbiór kawałków okraszonych różnymi scenkami, nic więcej i dwa razy powtarzałem, że tylko o to chodzi, a czy to jako całość jest słabe?

Jeżeli słuchanie muzyki jest słabe, to ok. Dla mnie bomba, sprzęt świetnie gra, kobitki tańczą, Tomek szaleje, Zetka fajna. Co tu jest słabego? Fabuła? Przecież tu nawet nie ma fabuły.

Jedyne co może być słabe, to wykon - tudzież profanacja dla kogoś, coś jak kawałki Freddiego, które nigdy nie powinny być śpiewane przez innych, bo nikt do niego się nie zbliżył, ale tu? Na sprzęcie audio? Pff. Bajka.
Świetnie się bawiłem słuchając.
Tu nie o fabułę i film chodzi, potraktuj to jak "koncert" i w tych kategoriach ja oceniam.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ok, właśnie o to mi chodziło. Fajne występy połączone debilną historią. Do tego gra dwójki głównych bohaterów słaba.

Czyli piszmy o ciekawym secie teledysków w bardzo słabym filmie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie tak. Jaka tam fabuła.
Gdyby to oceniać w tych kategoriach to 2/10 i te dwa za fajne kobitki.
Tu o całość chodzi, kawałek za kawałkiem, a w tle coś tam się dzieje.
Równie dobrze można obejrzeć to wszystko na YT, zgadzam się, ale za te kawałki na których się chowałem, nie mogłem sobie odpuścić zakupu.
Szczególnie, że 20zł to nie pieniądz.
 

pantomima

Banned
Zaraz dostaniecie bana na 6 miesiecy i bd pozamiatane :p
Nie ma to tamto , proponuje sie pilnowac bo teraz zwykla zaczepka moze skonczyc sie wylotem ;)

Piramida - chyba spuszcze Ci powietrze z tej lali ,za ta klatwe :p
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Poszedlem w koncu na Assassins Creed.
Niestety za pozno po premierze, wiec na kijowej sali, bez Atmosa, mimo tego mozna bylo wyczuc, ze soundmix ma lepsze momenty, wiec w KD moze byc fajnie.
Jesli chodzi o film - tragedii nie ma. Po dodaniu punktow za sentyment i M.Cotilliard daje 6.5 Szczerze mowiac, myslalem ze bedzie gorzej. Tzn Piramida i wszycy ktorzy nie wytrzymywali przyspieszonych scen walki w Mad Maksie, musza wziac cos na uspokojenie, bo tu bedzie jeszcze gorzej.
Kudos za zmapowanie Alhambry, choc jej uroku niestety nie pokazano.
Przypal z Kolumbem, ktory na pierwsza wyprawe wyplynal z Palos de la Frontera, czyli z Huelvy, a nie jak to pokazno w filmie, z Kadyżu (skad wyruszal na 2 wyprawe).
Nie zachecam, bo kazdy kto choc raz byl assassinem i tak pewnie nie odmowi sobie okazji do seansu. Dla reszty to bedzie kompletna bzdura i slabizna.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida i wszycy ktorzy nie wytrzymywali przyspieszonych scen walki w Mad Maksie, musza wziac cos na uspokojenie, bo tu bedzie jeszcze gorzej.

Rzeczywiście.Już nawet w tym krótkim klipie,kilkukrotnie można to zauwaźyć, np. 27 sek. - moment skoku na wóz :
https://www.youtube.com/watch?v=mCmmzQfOzgU&feature=youtu.be
Walić tego Assassina.Ja w sumie tylko w jedną część dłużej grałem,więc nie jestem szczególnie do niego przywiązany.
Tzn. pewnie obejrzę,jednak wolałbym,aby tych chaotycznych ruchów nie było w "Mad Max: The Westeland",który nadchodzi ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida nie wiem czy dobrze myślę ale chyba jak akcja jest czasem troszkę przyśpieszana to może lepiej jest im to wszystko później do kupy zebrać ? Niewątpliwie po coś to robią i nie robią tego od tak... musi im to pomagać - dobrze myślę ? Ale tez generalnie gorzej się to ogląda - może nie wszystkim ale trochę to kuje - nawet mnie :) A nie jestem tak wymagający jak Ty :)
 
Do góry