Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale ten film o którym piszemy, u nas kosztuje 100zł i nie ma alternatywy za 40-50zł, a ja np. chce go mieć, bez znaczenia czy będzie 4K czy nie, ale jak mam wybór to wezmę 4K.
Napisy w tym wypadku nie są mi potrzebne, a płyta będzie na przyszłość.
Tam są chyba i tak 2 płyty FHD i 4K?

Tak na marginesie, to nie kupuje już po 100zł, wyleczyłem się z tego. Ten jest wyjątkiem.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Będzie kupie, nie będzie nie kupie. Nie zesram się jak chce coś mieć a nie kupie. Jak coś nie jest warte tej ceny dla mnie to nie kupie i tyle :cry::lol: :lol:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
za dużo dzieci tutaj już jest :popcorn:
a mówisz o sraniu ?? przepraszam... Ale nawet królowa Anglii to robi

ale tak jak w kawale - Taka byłą impreza wszyscy żygali a pan prezes wymiotował. ;P
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No tak, ale jak idziesz do jakiejś knajpy i obcych ludzi, to nie wstajesz i nie mówisz, pany gdzie jest kibel bo idę się wysrać, czy mówisz? :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale pisze szczerze do bólu i ja to cenię :) czasem może za, ale coś w tym jest.. ważne że nie udaje kogoś innego..niż jest...

Tylko Caparzo obyś bardziej nie przeklinał bo umiar musi być :) w sobotę obejrzę jak nic się nie urodzi Spectral to Ci powiem co i jak bo chyba pisałeś że miałbyś chęć na ten film..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pantonima myślę sobie że możesz mieć rację, ja też za dużo bym nie postawił że będzie taniej ponieważ wszystko rozbija się o kasę. Zmieniłoby się to trochę jakby więcej ludzi kupowało filmy wtedy powiedzmy 20 zł byłoby taniej - ale się przekonamy za 2-3 lata.
 

pantomima

Banned
To tak na logike. W przeciagu 2/3 lat to raczej jednostki wymienia sprzet na nowszy.
Nowy tv,odtwarzacz a ilu jest takich ktorzy bazuja na projektorach.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Mnie wkurza wydanie blu ray z zagranicy mam takiego Irona Mana a ty mi każesz jeszcze płacić 2x więcej za 4k bez polskiego czegokolwiek. Litości kolego. Jak tak ma wyglądać całe 4k to wiesz gdzie w dupie to mam ???

- W samym środku.

Wole Blu ray pl wydania nawet z pojechanego Monolithu. Pomimo tego że też rozumiem angielski, jak nie było napisów do filmów, to i się zdarzało samemu robić. Sam nauczyłem się angielskiego ze słuchu oglądając filmy czytane. Najlepsza metoda.

Twoj wybor i nikt nie bedzie go kwestionowal. Tylko nie pisz ze to jest to samo.
Film na mazon.com, 2 miesiace po premierze kosztuje 15 USD. W Polsce bedzie to minimum 100 zl przez najblizsze kilka lat. Mozesz oczywiscie liczyc na wyprzedaze 2x do roku. Na zachodzie tez sa
I jeszcze jedno - 1/4 amerykanskich UHDBD ma polskie napisy. Nie zdziw sie jak Ci Raccoon napisze, ze nie wszystkie one sa osiagalne w ojczyznie.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To tak na logike. W przeciagu 2/3 lat to raczej jednostki wymienia sprzet na nowszy.
Nowy tv,odtwarzacz a ilu jest takich ktorzy bazuja na projektorach.

Oczywiście ale np w mojej sytuacji za powiedzmy 3 -4 lata jak wytrzyma mi tyle jeszcze odtwarzacz BR kupię odtwarzacz 4k a dalej będę kupować filmy na BR jeśli do 4k będę musiał dołożyć powiedzmy 40-50 zł- chyba żeby zrobić coś takiego że powiedzmy 50% mniej filmów kupować ,ale to nie dla mnie rozwiązanie.. przynajmniej na chwilę obecną. Ale to mój indywidualny przypadek..
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Zobacz jako Pratt byl kiedys pucio
[youtube]DvePPvg_Oe8[/youtube]
A
Living by the Night juz za tydzien. :)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Najlepsze ujęcie w 1:59 sek. :mrgreen:
Swoją drogą,jak tam wypada ten "Peaky Blinders" z Hardym ? Pamiętam,że oglądałeś...;-)


Raccoon ogladal, Jego spytaj. Ja przestalem na 2 serii. Hardy byl hardy i mial klawy kapelusz. Jakby go odchudzic i zgolic brode i pejsy, a laske zamienic na szpade, to bylby z niego Zorro.
 
Do góry