Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Billy Lynn's Long Halftime Walk (2016) - IMDb

image.jpg
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nowy Sherlock zaliczony. Niby ok ale mam trochę wrażenie, że taki "odgrzewany kotlet" ;) to wszystko już widzieliśmy... Na szczęście rozpoczął się również kolejny sezon Homeland i tu imo jest nienajgorzej :)

Podpinając sie pod powyższy wątek horrowo-wampiryjny [emoji14] to polecam "Pozwól mi wejść" w wersji szwedzkiej (nie amerykancki remake). Jeśli juz wcześniej ktoś polecał to sorry za powtórkę. I potwierdzam - "Co robimy w ukryciu" petarda :)
Kiszka straszna, wynudzilem sie okropnie, bo nikt wczoraj nie ostrzegl.
Homeland o0kpletnie znoknal z mojej listy po ostatniej serii ale rzuce okiem, z ciekawosci. Obecnie wkrecam sie w AO (ep3) i Man in the High Castle (ep4). Pierwszy jest mocno pokrecony. W drugi usiluje sie wkrecic tylko z uwagi na historie w tle. Watki inpostacie bohaterow narazie teoche mecza.
Takze na tym etapie zadnych zdecydowanych rekomondacji dac nie moge. Pora nadhonic kino. Dzisiaj Silence albo Fassy w Sevilli.
 

wucash

Active member
Bez reklam
Kiszka straszna, wynudzilem sie okropnie, bo nikt wczoraj nie ostrzegl.
Homeland o0kpletnie znoknal z mojej listy po ostatniej serii ale rzuce okiem, z ciekawosci. Obecnie wkrecam sie w AO (ep3) i Man in the High Castle (ep4). Pierwszy jest mocno pokrecony. W drugi usiluje sie wkrecic tylko z uwagi na historie w tle. Watki inpostacie bohaterow narazie teoche mecza.
Takze na tym etapie zadnych zdecydowanych rekomondacji dac nie moge. Pora nadhonic kino. Dzisiaj Silence albo Fassy w Sevilli.

The OA rzeczywiscie intrygujący można podyskutować o zakończeniu ... ale ogólnie oceniam jako dobry. Man in the High Castle czeka w kolejce :) Z czystym sumieniem mogę polecić serial dokumentalny na Netflixie - Making a murderer. Historia gościa niesłuszenie skazanego na 32 lata, który po 18 latach w wyniku badań DNA zostaje oczyszczony z zarzutów i wraca do rodzinnego miasta aby walczyć o odszkodowanie. To wszytsko w pierwszym odcinku z 10 i dopiero zaczyna się jazda :) zasłużone 4 nagrody Emmy!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
kupujesz film za 150 zł i do tego jeszcze musisz napisy ściągać z neta ... skok technologiczny 21 wieku :D :popcorn:

Mając Oppo UDP-203,możesz kupować filmy o wiele taniej z za granicy.
Ściągnięcie napisów zajmuje moment ;)
Tylko jest ryzyko,że jakaś aktualizacja oprogramowania w tym klocku,może usunąć opcję odtwarzania polskich napisów z USB :wink:
 

Henry

Active member
Bez reklam
To o serialach mowa? ;)
[youtube]kmZmCkccX9o[/youtube]

ps. żeby nie było jestem apolityczny, całą politykę od lewa do prawa i od prawa do lewa mam w poważaniu a czy to będzie dobrą satyrą, to się okaże ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zatem trzeba będzie się zabrać za niego po Breaking Bad, a ostatni sezon to mistrzostwo. Tutaj podobnie, żal, że już niemal końcówka.
Chyba jeden z lepszych jakie widziałem, a pomyśleć, że chciałem odpuścić po kilku odcinkach... ; )
 

DrWredman

Active member
Zatem trzeba będzie się zabrać za niego po Breaking Bad, a ostatni sezon to mistrzostwo. Tutaj podobnie, żal, że już niemal końcówka.
Chyba jeden z lepszych jakie widziałem, a pomyśleć, że chciałem odpuścić po kilku odcinkach... ; )

To zapraszam do Czarnego Lustra. Efektów w sumie brak, ale fabuła wymiata.
Szkoda tylko, że sezony takie krótkie.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Mając Oppo UDP-203,możesz kupować filmy o wiele taniej z za granicy.
Ściągnięcie napisów zajmuje moment ;)
Tylko jest ryzyko,że jakaś aktualizacja oprogramowania w tym klocku,może usunąć opcję odtwarzania polskich napisów z USB :wink:

Mnie wkurza wydanie blu ray z zagranicy mam takiego Irona Mana a ty mi każesz jeszcze płacić 2x więcej za 4k bez polskiego czegokolwiek. Litości kolego. Jak tak ma wyglądać całe 4k to wiesz gdzie w dupie to mam ???

- W samym środku.

Wole Blu ray pl wydania nawet z pojechanego Monolithu. Pomimo tego że też rozumiem angielski, jak nie było napisów do filmów, to i się zdarzało samemu robić. Sam nauczyłem się angielskiego ze słuchu oglądając filmy czytane. Najlepsza metoda.
 

Dubek

Member
Bez reklam
To zapraszam do Czarnego Lustra. Efektów w sumie brak, ale fabuła wymiata.
Szkoda tylko, że sezony takie krótkie.

Tyle że pierwsze dwa sezony plus odcinek świąteczny są bardzo dobre a trzeci sezon z Netflixa już jest niestety słabiutki w porównaniu do wcześniejszych :(
 
Do góry