Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Co do seriali, to mam na bd - poza Gra o Tron PL - jeszcze:
- Kompanie Braci PL
- Pacyfik PL
- Rzym PL
- Prawo Ulicy (The Wire)
- Battlestar Galactica
- Deadwood

Plus na DVD:
- Filary Ziemi PL
- Świat bez końca PL
- Pitbull

I na dekoderze Vikingow, nowego Sherlocka, Imperium i Spartakusa (ostatni sezon).

Zatem rok 2017 to u mnie rowniez seriale.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, nie widziałem. Jestem otwarty na propozycję.
Btw. Pamiętasz może serial o którym pisaliśmy (chyba też wspominałeś?), bodajże na HBO. Gość - przekręt właściciel dużej firmy, pracownica (prawa ręka) i żona detektywa który chce się dobrać do właściciela. Tak w skrócie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, nie. To nie to.
Znaczącym zwrotem w filmie był moment, jak gość (właściciel) mimo śledztwa kupił dużą posiadłość na plaży, co w kontekście śledztwa i podejrzeń (męża pracownicy właśnie tej firmy) było dosyć istotnym wydarzeniem.
Serial był świetny, ale za cholerę nie pamiętam dlaczego przestałem oglądać.
Albo zrezygnowałem z HBO - o ile to faktycznie tam było, albo zwyczajnie zaliczyłem całość - skleroza nie boli.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Armanig
Aaaaahhzuu.
Sorry moja pamiec dzisiaj sie poddaje. Heavy multitasking i brak wolnych zasobow.
To byl Billions. Polecam
Zmyliles mnie opisem. Wlasciciel hegdefundu, i prokurator, a nie detektyw. ;)
Serial faktycznie mial slabsze momenty, ale malo ktory jest townie mocny przez caly czas. I tu mala przestroga, ktora powtaarzam wszystkim polecajac Mr.Robota. (tu pewnie zrobilem juz to 2-3 razy, sorry) prosze sie nie zniechecac jesli pierwsza seria okaze sie zbyt oczywista i prostoliniowa. Druga seria zdecydowanie prezentuje wyzszy poziom skomplikowania. Kobietom moze nie przypasc do gustu.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To sobie obejrzyj:
Rock of Ages (2012) - IMDb
Ostatnio odkryłem, ba kupiłem nawet płytkę.
Oglądam w kółko w wolnej chwili. Głównie za sprawą audio i Julianne Hough. Bomba ;)
Tego też biorę w ciemno.

Pamiętam,że go polecałeś.Widzę,że soundtrack jest tam dosyć ciekawy :
Rock of Ages (2012) - Soundtracks - IMDb
Będę miał na oku :wink:

Piramida, Peaky Blinders super. Obejrzałem wszystkie 3 sezony na BBC HD (krótkie są). Rewelacyjne zdjęcia, muzyka i brytyjski, robotniczy akcent (bez napisów nie da rady!). Fabula najlepsza w pierwszym sezonie, chociaz w drugim blyszczy Hardy ☺ ogólnie polecam. Potem zaliczyłem jeszcze The Ripper Street (DVD i BBC HD), ale PB lepsze.

W takim razie niedługo się za niego zabiorę.Obecnie "Mr. Robot" na tapecie a za kilka dni rusza Tabu (TV Mini-Series 2017) - IMDb
"Detektywa" chcę również obejrzeć w najbliższym czasie :wink:

Ciekawe jak tu wypadnie wideo...;-)
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Technical Specifications - IMDb
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig
Aaaaahhzuu.
Sorry moja pamiec dzisiaj sie poddaje. Heavy multitasking i brak wolnych zasobow.
To byl Billions. Polecam

Bingo! Dokładnie ten. Dzięki.

Pamiętam,że go polecałeś.Widzę,że soundtrack jest tam dosyć ciekawy :
Rock of Ages (2012) - Soundtracks - IMDb
Będę miał na oku :wink:
W takim razie niedługo się za niego zabiorę.

Fajne kawałki, moje klimaty muzyczne, knajpa, show, do tego Zetka, Cruise - świr ; ) Baldwin, Brand no i najważniejsze - Julianne Hough. Ciekawa postać, oblukałem ją na YT po seansie i jak się okazało, to jedna z lepszych tancerek. Robi rewelacyjną robotę, a co najważniejsze, bardzo fajnie brzmi audio, a tu właśnie o audio i kawałki chodzi. To jest w zasadzie kluczowe. Czy się podoba czy nie, to mega pozytywny film/musical. Do tego Don't Stop Believin', a ten przywołuje wspomnienia z końcówki jakże genialnego serialu jakim był Soprano ; )
 

pantomima

Banned
Bingo! Dokładnie ten. Dzięki.



Fajne kawałki, moje klimaty muzyczne, knajpa, show, do tego Zetka, Cruise - świr ; ) Baldwin, Brand no i najważniejsze - Julianne Hough. Ciekawa postać, oblukałem ją na YT po seansie i jak się okazało, to jedna z lepszych tancerek. Robi rewelacyjną robotę, a co najważniejsze, bardzo fajnie brzmi audio, a tu właśnie o audio i kawałki chodzi. To jest w zasadzie kluczowe. Czy się podoba czy nie, to mega pozytywny film/musical. Do tego Don't Stop Believin', a ten przywołuje wspomnienia z końcówki jakże genialnego serialu jakim był Soprano ; )


E no - prawdziwy fan Soprano :D
Malo kto wie co to za utwor byl grany.
Nuta mega fajna,wpada w ucho , na tyle fajna ze sam musialem odnalezc ten soundtrack w sieci , no i przedewszystkim genialnie wpasowana w zakonczenie serialu .
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A jakże, a tu tak wygląda kawałek w Rock of Ages:

[youtube]VRAz51wDHDE[/youtube]

Tu również bomba, na blu to wszystko świetnie brzmi i wygląda:

[youtube]VKV44h2o19Y[/youtube]


[youtube]8HzMd3hpXFE[/youtube]
 
Do góry