Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czaterie niezłą odstawiacie ;)

Nie moglem sie doczekac swojej plytki ( wg Amazon UK dostawa na poczatku lutego)
Faktycznie to zdecydowanie najbogatszy w imersywne efekty mix, dostepny w obecnej chwili w kinie domowym. Zaluje, ze nie przekonalem sie jak to sie prezentowalo w kinie.

Jest moc. Też zamawiam.
Wysyłka z początkiem lutego, poczekam jak dojdzie i odświeżam jak nic.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dawno nie oglądałem dobrych straszaków ;)
a starsze, które widziałem masz pewnie zaliczone...
Ostatnie dobre jakie widziałem to Wizyta i Zbaw nas ode złego, później to kilka chałek było, o których lepiej nie pamiętać... coś w stylu Crimson Peak ;)

Cienki strasznie ten film - nawet do końca nie obejrzałem tego filmu..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na bank opcja nr.2, pytanie czy są PL napisy?
Właśnie sprawdzam na Amazonie. Cena świetna, tyle ile u nas "typowe" wydanie.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Póki co,ciężko będzie z polskimi napisami na UHD ;-)

Na bank opcja nr.2, pytanie czy są PL napisy?
Właśnie sprawdzam na Amazonie. Cena świetna, tyle ile u nas "typowe" wydanie.

Ale jak sobie zrzucę płytę na HDD to przecież będę mógł dodać?
Poki co BD UHD nie zrzucisz, ale jest swiatelko w tunelu na przyszlosc, bo odtwarzanie BD UHD ma byc mozliwe na PC, juz w tym roku, wiec moze cos sie zmieni w kwestii zlamania zabezpieczen.

Brak napisow PL na plycie BD/UHD nie boli. Koszt rozwiazania niestety juz moze, bo wynosi 649Ł lub 799e
Oppo UDP-203 wyswietla polskie napisy z pliku .SRT umieszczonego na USB sticku podczas odtwarzania z plyty BD UHD i BD
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Napisy przeżyje, angielski znam, a że cena porównywalna to wezmę zestaw 4K na poczet przyszłej kolekcji.
Za te wrażenia cenę tego wydania uznaję za ok.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Napisy przeżyje, angielski znam, a że cena porównywalna to wezmę zestaw 4K na poczet przyszłej kolekcji.
Za te wrażenia cenę tego wydania uznaję za ok.

No ty przezyjesz ale jakby co jeszcze raz powtorze gdyby ktos nie zrozumial, albo nie zauwazyl.
Z BD UHD nie ma problemu, jesli na plycie nie ma polskich napisow, bo mozna je zaladowac z USB, przy uzyciu Oppo UDP-203. czyli kupujecie plyty z USA za 15 USD, a nie za 150 plnow.

A teraz kto ogladal nowego Sherlocka?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Brak napisow PL na plycie BD/UHD nie boli. Koszt rozwiazania niestety juz moze, bo wynosi 649Ł lub 799e
Oppo UDP-203 wyswietla polskie napisy z pliku .SRT umieszczonego na USB sticku podczas odtwarzania z plyty BD UHD i BD
Takie coś powinno być dostępne w każdym klocku BD,nawet za 100 zł ;)

Napisy przeżyje, angielski znam

Ale mimo to czekasz na wydania z napisami PL w necie ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wolę jak są napisy, normalne. Nie wszystko zajarzę, nie jestem omnibusem ;)
Mój angielski nie jest perfekt, a komunikatywny, a jak ktoś sapie w filmie jakimś grypsem to z natury nie rozumiem wszystkiego.
W tym akurat filmie kumam wszystko.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No ty przezyjesz ale jakby co jeszcze raz powtorze gdyby ktos nie zrozumial, albo nie zauwazyl.
Z BD UHD nie ma problemu, jesli na plycie nie ma polskich napisow, bo mozna je zaladowac z USB, przy uzyciu Oppo UDP-203. czyli kupujecie plyty z USA za 15 USD, a nie za 150 plnow.

A teraz kto ogladal nowego Sherlocka?

Popatrz jaki piękny świat byłby dla "fanatyków filmowych" jakby p[o te 100 zl były filmy 4k :) w RP.
Idę bajkę obejrzeć :) dzieci w kinie były to ja w tv obejrzę - Księga dżungli :)
 

wucash

Active member
Bez reklam
A teraz kto ogladal nowego Sherlocka?

Nowy Sherlock zaliczony. Niby ok ale mam trochę wrażenie, że taki "odgrzewany kotlet" ;) to wszystko już widzieliśmy... Na szczęście rozpoczął się również kolejny sezon Homeland i tu imo jest nienajgorzej :)

Podpinając sie pod powyższy wątek horrowo-wampiryjny :p to polecam "Pozwól mi wejść" w wersji szwedzkiej (nie amerykancki remake). Jeśli juz wcześniej ktoś polecał to sorry za powtórkę. I potwierdzam - "Co robimy w ukryciu" petarda :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widzę,że kopie promocyjne filmów pod Oscary,zaczynają wyciekać do sieci.
W sumie żadna nowość.Co roku jest to samo.
Swoją drogą,jak oni mogą to oglądać w jakości dvdscr...;)
25753678668772632387.png
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj na dobranoc Księgę dżungli - szczerze myślałem że będzie lepiej ale w sumie nie było źle... najlepszy dla mnie był niedźwiedź.. :) głos świetnie podłożony ..
 
Do góry