Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Raccoon,nie szwendaj się :-D;)

Za duzo plyt nakupowal od BF (i pewnie dalej kupuje, bo sejle szalejo jeszcze przez tydzien) i teraz oglada. ;)

Widzialem dzisiaj Silence. Uprzedzajac pytanie, napisze juz. Czegokolwiek nie uslyszysz - nie ogladaj!
Nie to, ze Ci sie nie spodoba, tylko ze obawiam sie, ze znowu sobie powiesisz plakat A.Garfielda na scianie. A ze ktos juz tu chyba ma, to zrobi sie tu fanclub ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat, a to już widziałeś ? :wink:
Ja z chęcią zerknę.Lubię aktorów grających główne role a i muzyka nastraja pozytywnie.
Coś czuję,że będą tu jakieś nominacje do Oscarów lub nawet wygrane :wink:
(Ocena na IMDB również bardzo wysoka) :
La La Land (2016) - IMDb
[youtube]Uhv1iBRFDwM[/youtube]
 

Dubek

Member
Bez reklam
La La Land jest głównym faworytem do Oscara za film roku według ekspertów także nie zdziwię się jeśli wygra.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Obejrzałem nowy odcinek Sherlocka, nie wiem jak reszta, ale ja mam mieszane uczucia, niby stary dobry Benedict w duecie z Martinem, ale coś nie pasowało.
Trochę za dużo chaosu, jakby coś się nie kleiło i nie trzymało kupy... no nic zobaczymy jak będzie dalej.

W ostatnim okresie był też seans Mr. Church - przychylam się do wszelkich pochlebnych opinii co do roli Murphy'ego jak i samego filmu. Warto czasem w takie kino się zagłębić.

Deepwater Horizon - największym atutem tego filmu jest, że został on oparty na faktach, realizacja pierwsza klasa, miło było popatrzeć na podstarzałego Kurta Russela, który dalej w formie, Marky Mark jak zwykle na swoim poziomie (lubię filmy z tym gościem ;) ) do tego Malkovich, Hudson...generalnie ok, ale żeby zaraz musieć ten film mieć ;)

Magnificent 7 - nie przekonała mnie ta wersja, dobrze się oglądało, cieszy, że coraz więcej westernów powstaje, ale wolę starą wersję.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nowy Sherlock KI-CHA-m na to.
Chociaz po ostatnimnsezonie Homelandu twierdzilem to samo ale z ciekawosci rzucilem okiem na s06ep01 i jest obiecujaco, tzn zwiastun odc 2 zapowiada sporo akcji.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nie zdziw sie jak Ci Raccoon napisze, ze nie wszystkie one sa osiagalne w ojczyznie.

Nie wszystkie one są osiągalne w ojczyźnie 😉

Piramida, Peaky Blinders super. Obejrzałem wszystkie 3 sezony na BBC HD (krótkie są). Rewelacyjne zdjęcia, muzyka i brytyjski, robotniczy akcent (bez napisów nie da rady!). Fabula najlepsza w pierwszym sezonie, chociaz w drugim blyszczy Hardy ☺ ogólnie polecam. Potem zaliczyłem jeszcze The Ripper Street (DVD i BBC HD), ale PB lepsze.

Lolek, ostatnio wrocilem po kontuzjach do sportu, a w wolnym czasie wsiaklem w Gre o Tron (blu) - nie muszę chyba reklamować ☺

Buba, filmów na wyprzedazach kupilem tyle, że powiedzialem sobie Stop. Za duze zaleglosci.

Poza tym widze, że forum wrze.....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest jakiś "VOD" na tym BBC?
Zastanawiam się za który serial teraz się zabrać.
Gerus coś tam polecał też ostatnio, trzeba się zastanowić bo to znowu dłuższe posiedzenie, a czasu nie przybywa.
 
Do góry