Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
dla przykładu, niejaki J. Gajos w 2015 - 2 filmy, w 2016 - 2 filmy, na 2017 - już 2 filmy
Grabowski - w 2015 - 2 filmy, w 2016- 3 filmy,
Dziędziel - w ostatnim roku brał udział przy 8 produkcjach (w tym jakiś serial)
Mało? ;)

Dziędziel fajnie zagrał w MCK,a reszta,jakby taka sama...;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie oceniam teraz jak w danym filmie zagrali, a piszę jedynie, że Starymi Wygami nasze kino dalej stoi.
No chyba, że ktoś patrzy jedynie na serwisy plotkarskie, to faktycznie z nich można wywnioskować, że jedynymi filmami, które u nas w ostatnim czasie nakręcono są przygłupawe komedie ;)
 

pantomima

Banned
Oj Henry , nie wiesz ze Lolek lubi stukac pod publike ?
Nie liczy sie tresc(jakos) a ilosc .

Ja wczoraj obejrzalem "Autopsja Jane Doe".
Absolutny top jesli chodzi o filmy z dreszczykiem.
Wieje goroza i to calkiem calkiem :)
Polecam , jesli ktos lubi horrory .
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja wczoraj obejrzalem "Autopsja Jane Doe".
Absolutny top jesli chodzi o filmy z dreszczykiem.
Wieje goroza i to calkiem calkiem :)
Polecam , jesli ktos lubi horrory .
A wampiry też są? :D
Widzę, że premiera PL 13.01.2017 ;)

Panto, wiem, wiem, ja jedynie jako sprostowanie napisałem, później ktoś przeczyta i pomyśli, że u nas w filmach same Karolaki grają
 

pantomima

Banned
A wampiry też są? :D
Widzę, że premiera PL 13.01.2017 ;)

Panto, wiem, wiem, ja jedynie jako sprostowanie napisałem, później ktoś przeczyta i pomyśli, że u nas w filmach same Karolaki grają

Gdzie tam premiera W 2017 ... ? Moze mowa o czesci 2ej .
Jest dostepny na Cda
Wampirow nie ma , Karolakow rowniez ;)
Jezeli lubisz ten gatunek to zalukaj .
Pod rzad obejrzalem kilka horrow , ale tylko ten przypadl mi do gustu .
Jest na tyle dobry ze moge go zarekomendowac :)


Jezeli juz mowa o horrorach , to czekam na "Amityville The Awakening" .
Ciekawie sie z trailerow zapowiada i wlasnie akurat ten ma miec premiere w 2017.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Żywioł. Deepwater Horizon - zaliczony.
Zywiol. Deepwater Horizon (2016) - IMDb
Żywioł. Deepwater Horizon (2016) - Filmweb

Chyba jeden z lepszych filmów w swojej kategorii jakie ostatnio widziałem.
Z kilku powodów, a te się nie wykluczają, a pięknie współgrają ze sobą:
1. Jeden z lepszych testerów audio w ostatnim czasie.
Wybuchy, latającej odłamki szkła, gnące się blachy, woda, błoto, wszystko lata po pokoju i co najważniejsze - nie nudzi.
Jednym słowem żywioł i energia.
Nie moglem sie doczekac swojej plytki ( wg Amazon UK dostawa na poczatku lutego)
Faktycznie to zdecydowanie najbogatszy w imersywne efekty mix, dostepny w obecnej chwili w kinie domowym. Zaluje, ze nie przekonalem sie jak to sie prezentowalo w kinie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dawno nie oglądałem dobrych straszaków ;)
a starsze, które widziałem masz pewnie zaliczone...
Ostatnie dobre jakie widziałem to Wizyta i Zbaw nas ode złego, później to kilka chałek było, o których lepiej nie pamiętać... coś w stylu Crimson Peak ;)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Oglądałeś Co robimy w ukryciu ?
Jak nie, to koniecznie oblookaj, można się nieźle uśmiać, no i są wampiry ;)

Tak jak napisałem wyżej, ostatnio trochę tego było, ale nic co bym zapamiętał... Sinister, Taśmy Watykanu, Crimson Peak, Poltergeist...pewnie je widziałeś, a więcej mi do głowy nie przychodzi.
 

pantomima

Banned
Z tych, ktore wymieniles to jedynie Sinister jak i Tasmy Watykanu wedlug mnie daja rade .
"Co robimy w ukryciu " , jeszcze nie mialem przyjemnosci ogladac .
Po namiarach, ktore mi tu podrzucasz ,jestem jeszcze bardziej przekonany , ze ten moj Ci sie spodoba ;)
Daj znaczka co myslisz, jak juz zobaczysz ta autopsje .
 

Henry

Active member
Bez reklam
Od czasu do czasu jakiegoś straszaka zarzucę, ale tak jak mówię, jedynie te zapamiętałem, co do Taśm... to faktycznie najgorzej nie było, choć trochę mnie rozczarował, po zapowiedziach spodziewałem się więcej ;)

A Co robimy... , to nie nastawiaj się na horror, to raczej zabawa formą i to całkiem udana wg. mnie, można się nieźle pośmiać, dobra zabawa murowana, jednak jak napisałem, weź poprawkę na ten film - fabułę jak i sposób realizacji, to trochę taki paradokument ;)
 

pantomima

Banned
W takim razie postaram sie obejrzec w najblizszej wolnej chwili , choc moze sie to rozciagnac w czasie, poniewaz wlasnie dzis rozpoczal sie nowy sezon tenisowy - turniej w Doha , Brisbane , a za dwa tygodnie od dzis startuje Australian Open ;)
Innymi slowy - tenisowa uczta , ktora pochlonie mnie bez reszty ;)
 
Do góry