Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zmęczem ten Zywiol. Deepwater Horizon (2016) - IMDb
Fajne dźwięki,poza tym nic szczególnego.
Spokojnie można przewinąć do 51 min. gdzie się zaczyna :-D

Ty to jesteś jak ten małolat z Breaking Bad, z jednej strony da się go lubić, a z drugiej powinien dostać takie manto, że hej. Walter dawno powinien go odstrzelić i nie mogę zrozumieć tej niczym nie uzasadnionej "ojcowskiej" więzi.
Męczysz jakieś gnioty, jarasz się jakimiś koksami i już zupełnie idiotyczną fabułą, a tutaj przewijasz do samej akcji film.
Testujesz sprzęty czy co? ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ty to jesteś jak ten małolat z Breaking Bad, z jednej strony da się go lubić, a z drugiej powinien dostać takie manto, że hej. Walter dawno powinien go odstrzelić i nie mogę zrozumieć tej niczym nie uzasadnionej "ojcowskiej" więzi.
Męczysz jakieś gnioty, jarasz się jakimiś koksami i już zupełnie idiotyczną fabułą, a tutaj przewijasz do samej akcji film.
Testujesz sprzęty czy co? ;)

Nie jestem takim poważnym kinomaniakiem jak Ty :niewiem: ale najważniejsze,że dobrze się bawię również przy filmach o spajdercieciach i podobnych,przymrużając oko i nie ciśnieniując się,że to pozycje dla Gimbazy :wink:
A z tym przewijaniem,to było dla beki :-D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tyle, że "Żywioł" to typowa kinówka. Nic poważnego, podobnie było z "Księgowym", ale mniejsza z tym, trzeźwiej Piramida bo jutro do szkoły ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tyle, że "Żywioł" to typowa kinówka. Nic poważnego, podobnie było z "Księgowym"

Kinówka a kinówka :wink:
Poza tym,to że lubię obejrzeć coś ze Stathamem,Rockiem,czy Dieselem,nie oznacza,że nie widuję poważniejszego kina,co można znaleźć w tym wątku (sam nie wiem po co to piszę kolejny raz) :wink:
Po prostu te dwa filmy nie zrobiły na mnie wrażenia (oprócz fajnego audio w jednym).
Będziesz musiał żyć ze świadomością,że ktoś ma inną opinię niż Twoja :-D

trzeźwiej Piramida bo jutro do szkoły ;)

Ty po Piccolo nie musisz :wink:
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Poza tym,to że lubię obejrzeć coś ze Stathamem,Rockiem,czy Dieselem,nie oznacza,że nie widuję poważniejszego kina,co można znaleźć w tym wątku (sam nie wiem po co to piszę kolejny raz) :wink:
Gdybys byl o 20 lat starszy, mialbys tylko Telly Savallasa, ale za to wiecej czasu na rzeczy powazniejsze. ;)
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Parę msc. wcześniej pisałem to samo. "Nie" dla seriali.
Brak czasu i chęci, no i to był błąd. Zamiast tracić czas na idiotyczne "blockbustery" trzeba było zając się serialami.
Już sam "Breaking Bad" omijałem szerokim łukiem przez ostatnie lata, a tu proszę. Prawdziwe perełki.

Czytałem wywiad z Lindą. On uważa, że obecnie rolę ambitnego kina przejęły seriale.
Podawał przykład np. Fargo.

Ja się z nim w tej materii zgadzam. Ambitnych produkcji tego gatunku nie brakuje.

Wczoraj obejrzałem film Sully.
Dobry. Nawet bardzo. Niemniej poprzednie produkcje Eastwooda bardziej mi przypadły do gustu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja dzisiaj ze względu na przewagę w domu kobiet obejrzeliśmy 2 rodzime filmy czyli List do M2 i 7 rzeczy... ten pierwszy nie będe czasu marnował , natomiast co do drugiego to też dzieło nie było ale chyba z tych ostaniach naszych rodzimych filmów z gatunku luźne filmiki to chyba jeden z lepszych.. kilka fajnych tekstów i w sumie można sobie obejrzeć jak ma się chwilę wolną.

A propo Lindy troszkę o nim czytam i kiedyś też oglądałem wywiad i na pytanie kiedy się jest aktorem - super odpowiedział.. " Aktorem się jest wtedy kiedy człowiek - aktor sam może decydować o tym co ma zagrać lub nie..." bo ma na tyle kasy żeby mógł powiedzmy 10 po kolei projektów odrzucić, a zagrać w tym konkretnym który pasuje do danego aktora. Ale to w Polsce wśród aktorów raczej mało popularne zdanie..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mix różnych części Szybkich z ulubionymi aktorami Armaniga :-D:mrgreen:;)

fast-furious-7.jpg

[youtube]mNNxUZqYbBA[/youtube]
 

zgred72

New member
A ja dzisiaj ze względu na przewagę w domu kobiet obejrzeliśmy 2 rodzime filmy czyli List do M2 i 7 rzeczy... ten pierwszy nie będe czasu marnował , natomiast co do drugiego to też dzieło nie było ale chyba z tych ostaniach naszych rodzimych filmów z gatunku luźne filmiki to chyba jeden z lepszych.. kilka fajnych tekstów i w sumie można sobie obejrzeć jak ma się chwilę wolną.

A propo Lindy troszkę o nim czytam i kiedyś też oglądałem wywiad i na pytanie kiedy się jest aktorem - super odpowiedział.. " Aktorem się jest wtedy kiedy człowiek - aktor sam może decydować o tym co ma zagrać lub nie..." bo ma na tyle kasy żeby mógł powiedzmy 10 po kolei projektów odrzucić, a zagrać w tym konkretnym który pasuje do danego aktora. Ale to w Polsce wśród aktorów raczej mało popularne zdanie..

Boguś może sobie na to pozwolić :-D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Boguś to klasa. On nie musi nic, wystarczy, że jest.
Chwała Vedze za obsadzenie go w Pitbullu i przypomnienie, to on ten film ciągnie i nadaje ton.
Nie żaden Stramowski czy ten koks.
Brakuje go dzisiaj, został wyparty przez Karolaków, Adamczyków, Szyców (chociaż do tego nic nie mam, dobrze gra) i innych aktorzyn "jednej roli".
Świetna osobowość.
https://www.youtube.com/watch?v=E5i8HbjtdLs ;)
 
Ostatnia edycja:

Dubek

Member
Bez reklam
Mogli go obsadzić w Pitbull: Niebezpieczne kobiety, może ten film też by pociągnął i wyszłoby coś lepszego niż ten gniot :p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety takie mamy czasy że coś się zmieniło i tacy aktorzy jak Linda, Gajos , Konrad zostali wypchnięci na drugi plan .. nie wiedząc czemu ... bo jak dla mnie w niczym nie są gorsi od tych co grają prawie w każdym filmie.. ale na filmie trzeba zarobić więc obsadzają takimi aktorami którymi Producenci uważają ze zarobią. A potem wychodzi coś takiego jak np List do M czy do M2.. nie mylić z piosenką Dżemu - bo ta jest świetna..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie a obejrzałem ostatnio dwa filmy z dziadkiem R. de Niro i uważam ze naprawdę fajnie zagrał w obu filmach.... Podobnie u nas takich aktorów jak Gajos, Zborowski itp. w chwili obecnej nie ma i szkoda że ich się nie wykorzystuje.. bo na młodych jeszcze czas przyjdzie..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dokładnie a obejrzałem ostatnio dwa filmy z dziadkiem R. de Niro i uważam ze naprawdę fajnie zagrał w obu filmach.... Podobnie u nas takich aktorów jak Gajos, Zborowski itp. w chwili obecnej nie ma i szkoda że ich się nie wykorzystuje.. bo na młodych jeszcze czas przyjdzie..
Loluś, co ty za głupoty piszesz... no chyba, że kompletnie nie śledzisz polskiego kina ;)
dla przykładu, niejaki J. Gajos w 2015 - 2 filmy, w 2016 - 2 filmy, na 2017 - już 2 filmy
Grabowski - w 2015 - 2 filmy, w 2016- 3 filmy,
Dziędziel - w ostatnim roku brał udział przy 8 produkcjach (w tym jakiś serial)
Mało? ;)
 
Do góry