Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pantonima miałem już nie pisać ale w woli wyjaśnienia jednak ten ostatni post w tej sprawie jeszcze napiszę. Mianowicie kiedyś napisałeś ze nie lubisz jak coś Ci się "wkłada do ust" to się pytam dlaczego Ty to robisz bo ja nigdzie nie napisałem że po pierwsze ten artysta wpłynął na mnie czy też na ludzi i ja o tym wiem. Napisałem że cenię go za jego twórczość oraz za to że pomagał biednym jakim to skoro Ty tyle wiesz to powinieneś to wiedzieć.. Sytuację którą opisałem w hotelu nie oznacza że ludzie Go ubóstwiali i że na nich wpłynął Ten artysta .. być może niektórzy Go lubili (na 100% barman), dla mnie zachowali się po prostu jak ludzie - umarł człowiek i przez jakąś chwilę była cisza .. nie zastanawiali się czy to był pijak, gej, narkoman czy z nim wódkę pili...i tyle.. druga sprawa wmawianie (czego sam nie lubisz) że niby nie znam nawet jednej piosenki to też wysoce ryzykowne nie znając człowieka i nie wiedząc ile ktoś ma płyt takiego czy innego artysty..a skoro piszesz że oddanie hołdu (kondolencji) człowiekowi który umarł dla Ciebie jest to normalne to ja to zrobiłem.. jak umrą inni wielcy dla mnie artyści typu np Sting, Bono, Bon Jovi itp.. również napiszesz w podobnym tonie i że nie znam jednej piosenki tych wykonawców?.. możemy się zmierzyć kto ile i jakich wykonawców ma płyt i mam na myśli oryginalnych..Być może wiesz dużo i ja tego nie neguje ale na pewno nie wiesz co i ile mam czy też inni użytkownicy, tak samo nie ma sensu pisać komuś co wie lub nie wie i nie trzeba znać wszystkich piosenek piosenkarza czy zespołu żeby go szanować na swój sposób.... książki też nie trzeba o nim napisać..są od tego ludzie którzy to robią..tak na marginesie.
A propo G. M. znam jedna piosenkę Last Christmas - a to już więcej niż nie znać żadnej..
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida siedzi teraz w sejmie:D

Ale już za chwilę wracam :grin::wink:
2312D7DD9E014BDCA5EBE8C8BD06F01283F0238B

momentami miałem skojarzenia z J.Wickiem.

Musi więc być wypasiony :-D:mrgreen:

Wlasnie sie zabieram za "Ksiegowego".

A tą wiedźmę już zahaczyłeś ? :wink:
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Widzisz , czasu braklo , ale sie przymierzam dzisiaj poznym wieczorem ja zahaczyc ;)
Ostatnio bardzo duzo czasu zajmuje mi inne zajecie :p
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale wiesz pewnie dlaczego dali podkład tej grupy :) ale i tak plus za to że troszkę inni aktorzy ..:)Bo taki choćby Stramowski raczej w takich filmach nie grywał..
Ja idę obejrzeć Praktykanta z żoną :)
 

venomas200

New member
Bez reklam
A ja właśnie nowego Bourne oglądam
Ciekawe co z tego będzie
I pierwszy szok tu też jest Vikander żadnego filmu bez niej teraz nie kręcą?
Ja.nie mówię że zła aktorka a nawet fajna dupa czego się nie spodziewałem dopóki nie obejrzałem Dziewczyna z portretu
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Znowu byłeś w kinie? Nie masz co ze sobą zrobić ??:banned::lol:

Mam, ale średnią tygodnia nadrabiam :) jeszcze jeden film do obejrzenia..


Praktykant również tak jak Armanig polecam - warto czasem obejrzeć coś innego - bardziej życiowego... coś co każdego z nas może spotkać kiedy rozkręca się własną firmę i zaczyna dobrze prosperować, a przy tej okazji małżeństwo zaczyna się sypać co powoduje że jedno z nich zaczyna szukać sobie czegoś na boku.... naprawdę warto obejrzeć..

Venomas to obejrzyj Ex machine czy tez Uncle tam więcej pokazuje - fajna jest ale chuda jak diabli.. ale to kwestia gustu...osobiście wolę kobiety typu Margot..:)
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Ale wiesz pewnie dlaczego dali podkład tej grupy :) ale i tak plus za to że troszkę inni aktorzy ..:)Bo taki choćby Stramowski raczej w takich filmach nie grywał..
Ja idę obejrzeć Praktykanta z żoną :)

Osobiscie nie znosze Stramowskiego. Niech on juz tam jedzie do tej "jameryki" robic kariere jak zapowiadal ;).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Raczej tam nie zrobi... ale i tak osobiście wolę jego niż kolejny raz Karolak, Kożuchowska wielce zasłużona dla kultury RP czy inna grupa aktorów która jest za każdym razem w naszych filmach..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
lolek
Ty uważaj z tymi atakami na Kożuchowską bo nawet nie zdajesz sobie sprawy ile cierpienia, smutku i żalu jej śmierć w kartonach przyniosła babciom:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Collider wszystko jasne .. :)

Pakolo irytuje mnie Ona na maksa to już Karolaka wolę ,a kiedyś miałem okazję z nim około 10 min porozmawiać to osobiście moje odczucia w stosunku do Niego - jako osoby prywatnej to wyluzowany Gość z dużym dystansem do siebie i naprawdę miło mi się z nim gadało.. a przecież kim ja dla Niego jestem - w tamtej sytuacji bylem biegającym sobie człowieczkiem po parku w którym również i On biegał i na jednej ławce usiedliśmy odpocząć ;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
osobiście wolę kobiety typu Margot..:)

Lub pewnie takie jak Felicity (20 lat) :wink: :
[youtube]VUmIL0McDD0[/youtube]
Osobiscie nie znosze Stramowskiego. Niech on juz tam jedzie do tej "jameryki" robic kariere jak zapowiadal ;).

Ja tego gościa kojarzę tylko z "Pitbulla - Nowe porządki".W ogóle gdy padło tu jego nazwisko,musiałem sprawdzić,kto to taki :wink:
 
Do góry