Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

venomas200

New member
Bez reklam
Mam, ale średnią tygodnia nadrabiam :) jeszcze jeden film do obejrzenia..


Praktykant również tak jak Armanig polecam - warto czasem obejrzeć coś innego - bardziej życiowego... coś co każdego z nas może spotkać kiedy rozkręca się własną firmę i zaczyna dobrze prosperować, a przy tej okazji małżeństwo zaczyna się sypać co powoduje że jedno z nich zaczyna szukać sobie czegoś na boku.... naprawdę warto obejrzeć..

Venomas to obejrzyj Ex machine czy tez Uncle tam więcej pokazuje - fajna jest ale chuda jak diabli.. ale to kwestia gustu...osobiście wolę kobiety typu Margot..:)
Oglądałem ale zapomniałem o tych filmach
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida Fecility J. to lubię ją jako aktorkę - uroda nie mój typ- choć wczoraj w kinie na SW RO miała jedną scenę gdzie fajnie wyszła :) ....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kumpel mój wyliczył że ostatnio leciał HP jakaś cz. to na dwie godziny filmu (troszkę ponad dwie to około 40 min reklam było) - mistrzostwo świata - ja nie wiem jak można coś oglądać na polsacie czy tvn..
 

zgred72

New member
A Ja wczoraj zapuściłem sobie typowy "odmóżdżacz".Nawet można się trochę pośmiać...
406x600_75.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Żywioł. Deepwater Horizon - zaliczony.
Zywiol. Deepwater Horizon (2016) - IMDb
Żywioł. Deepwater Horizon (2016) - Filmweb

Chyba jeden z lepszych filmów w swojej kategorii jakie ostatnio widziałem.
Z kilku powodów, a te się nie wykluczają, a pięknie współgrają ze sobą:
1. Jeden z lepszych testerów audio w ostatnim czasie.
Wybuchy, latającej odłamki szkła, gnące się blachy, woda, błoto, wszystko lata po pokoju i co najważniejsze - nie nudzi.
Jednym słowem żywioł i energia.
2. Wahleberg wyjątkowo dobry, podobnie Russell czy Malkovich.
3. Rozmach i prezentacja. Jest dramatyzm, zwarta i szybka akcja.
Jest tu wszystko co chciałbym widzieć w takim filmie.

Zamiast latających statków czy robotów wybieram w ciemno platformę wiertniczą. Zdecydowanie polecam.
Ja zamówię BR w ciemno i stawiam w pierwszym rządku.
Obowiązkowa pozycja dla każdego kinomaniaka na tym forum.
 

collider

New member
Bez reklam
Ja zapomnialem, ze taki film istnieje a ty narobiles mi mega smaczka. Mam nadzieje, ze to nie tylko efekty dzwiekowe, ale i fabula solidna.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Efekty to są w Transach, Epicentrum czy w jakiś 2012 i w zasadzie nic po za tym.
Tutaj mamy całość, jako produkt, a fabuła? To nie film psychologiczny, ale dla mnie bomba - w swojej kategorii naturalnie.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Mnie ominala te pozycje w kinie, takze zamowilem w ciemno juz jakis czas temu. Nie wiem czy wytrzymam jeszcze miesiac. :E
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubcio zapewne czeka na takie wydanie :wink: :
Deepwater-Horizon-4K-Blu-ray.jpg


Trochę się tego przewinęło ;) :
[youtube]uo149fxyEMM[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry