Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zobacz Margot 4 miejsce :) i to bardzo blisko pudła... :) na pewno rok temu nie dałbym jej 4 miejsca pomimo że ją bardzo lubię :) Robert D. J. za to trzyma się blisko czołówki już od kilku lat..a tym bardziej mam dla niego szacunek bo to był już Gość skreślony praktycznie przez wszystkich - alkohol, narkotyki, kiedyś oglądałem wywiad z nim w którym powiedział że był na takim dnie że wielu nawet z tych najgorszych już tam nie dochodzi.. a pomimo tego wyszedł i to dzięki roli Iron Man bo od tego wszystko się zaczęło - jeśli chodzi o dobre aspekty w jego życiu.. a teraz nie wie co z kasą robić :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To masz dziwną definicję "w ciemno" 😉

Tak, bo zamawiam w nocy ;)

Tak na marginesie, w sobotę na TLC 00.30 Victoria's Secret.
Nagrywanie ustawione.

Victorias_Secret_2015_Fashion_Show_video.jpg
 

pantomima

Banned
Kurna, przecież one mogą być moimi matkami.... to ma być piękno?

Te dwie od lewej jak nic ponad 40 lat.

Bez urazy , ale jestes niepowazny .
40 lat w przypadku modelek to emerytura a juz napewno w przypadku tych z Victoria Secret .

Piekno ? - raczej fizyczne wcielenia piekna :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przecież to dziecko, ile ona ma lat? 16? Tyle, że ma czym oddychać, gorzej będzie za kilka lat jak będzie zwis do pępka.
Swoją drogą ta też nie jest miss Polonią.
Dajta spokój, co się dzieje na tym forum ;)
Wróćmy lepiej do filmów.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Joy (także średnia za ubiegły i ten tydzień jest odrobiona w 100%) i powiem szczerze że film mnie zaskoczył bo nie nastawiałem się na nic szczególnego, a okazało się że całkiem spoko.. przy okazji robiłem coś z pracy ale w pewnym momencie odstawiłem robotę i zacząłem oglądać wyłącznie film.. A do tego Jennifer L. całkiem przyzwoicie się pokazała w tym filmie..Zresztą Robert De Niro również..
 

zgred72

New member
Co raz bardziej lubię pana Chrisa Pine`a. :)
Wczoraj obejrzałem "Star Trek - Beyond" i wypadło sympatycznie.Tym bardziej , jak film oglądamy z "przymrużeniem oka".Wielki plus za świetny soundtrack!!
Chris ostatnio dobrze zagrał w "Aż do piekła".
Aktor ma potencjał.
Mnie momentami przypomina J.Dean`a ;)
 
Do góry