Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie takie 100% 4k to jednak dla minimum 80 cali chyba że ktoś ogląda z bardzo bliska tak jak ja 55 cali oglądam materiały w 4k z 1 m.. ale na dłuższą metę to nie da się oglądać z takiego bliska.. a na pewno nie filmy .... bardziej na małych matrycach będzie odczuwalny HDR wg mnie oczywiście.. ja osobiście na pewno nawet na 65 calach nie będę wydawał powiedzmy 50 zl więcej żeby kupić film w 4k.... ale każdy robi pod siebie wiec każdy decyduje sam który film kupi..
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Witam wszystkich po urlopie :) ja przez 7 dni nie obejrzałem nic w tv (raz tylko wiadomości na tvn ) :) ale trzeba nadrobić średnią te 2 filmy w tygodniu .. wiec dzisiaj idę do kina na Sully, a jutro na SW RO.. i kilka filmów nagrałem na dekoderze więc trzeba będzie zerknąć ..
Zjedna rzeczą chciałem się podzielić kiedy byłem na śniadaniu w hotelu wczoraj i w tv powiedzieli o śmierci George Michaela... Powiem Wam że było około 30 par z dziećmi w tym czasie na śniadaniu i generalnie było dosyć gwarano... Kiedy barman powiedział że właśnie na tvn 24 powiedzieli o śmierci piosenkarza - tak powiem Wam że w ciągu kilku sek. taka cisza się zrobiła jakby to jakiś ważny Polak umarł.. niesamowicie to wyglądało ... ale też tak się zastanawiam że coś złego się dzieje bo mieć 53-54 lata i umrzeć na niewydolność serca ... świat w drugą stronę idzie.. a nie wspomnę o tym że śpiewać piosenkę wieczną

https://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI

i umrzeć właśnie w Święta BN to chyba gdzieś było mu to pisane..

Siema Lolek.
Szkoda goscia. Trzeba przyznac, ze zasluzenie zaskarbil sobie wysoka pozycje wsrod artystow uwielbianych przez moje, czy mlodzsze pokolenie. W kazdym razie przez ostatnie dwie dekady jego stare przeboje nie schodzily z moich playlist
Mowia ze zloty strzal (byl heroinista), ale jak Twoj byly chlopak imartl na AIDS, to calkiem przyjemna opcja.
Czyzbys nie rozpoznal misi, ktora pod choinke Ci wkleilem w poscie wyzej (pierwszy filmik)? :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Hej Bubcio to widzę że tez trochę Go lubiłeś - wielki artysta .. oczywiście nie wszyscy muszą lubić Jego czy też Jego muzykę ale jest kilka kawałków co do historii przejdą na wieki,,, do tego człowiekiem z wielkim sercem - nieoficjalnie mówi się o mln tylko nie wiem Euro czy funtów (choć to bez znaczenia) jakie przekazał na cele charytatywne, nie wspominając że potrafił sam wydawać jedzenie dla biednych w jadłodajniach.. niesamowity człowiek.. nich inni się uczą od takich ludzi jak On, którzy mają kasę, a nie potrafią choć w jakimś stopniu podzielić się z tymi co naprawdę jej potrzebują. Choć brutalne jest to że odszedł w samotności - tacy ludzie nie powinni w takim dniu być sami - zresztą nikt nie powinien być sam w tym dniu..

Co do Misi - to Megan zawsze dobrze wygląda :)

Ps zbieram się powoli do kina ..a jak będziesz na filmie Pasażerowie to napisz co i jak :)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
No Loluś, widzę, że impreza na całego....ale jak to mówią, ważne są uczucia, a nie .... :D

Osobliwy dom... Tima Burtona obejrzany, dobry film, jest on co prawda dedykowany trochę młodszej widowni (nie tej najmłodszej), ale i starsi nie powinni się nudzić.
Autor książki przesiąknięty kulturą marvelowską i pewne nawiązania do X Menów także się znalazły, jakie... myślę, że oglądający też zwrócili na nie uwagę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Sully i powiem tak jak dla mnie film warty obejrzenia ale chyba jestem z Caparzo to znaczy że za mało jak dla mnie w takim filmie emocji.. i jest na to jedno wytłumaczenie - mianowicie że tak naprawdę było, a reżyser nie chciał tego zbytnio kolorować , choć może lepiej wtedy by się oglądało.. ale ważne jest żeby przy takim filmie było opisane wszystko tak jak miało to miejsce.. więc świetny pilot który zrobił mega wyczyn, a widać jak bardzo bo ze dwa dni temu chciał to samo zrobić mniejszym samolotem rosyjski pilot nad M. Czarnym i niestety nie wyszło mu to - wszyscy zginęli..
Tomek jak zwykle świetnie zagrał chociaż więcej emocji np pokazał w Kapiatanie Philispie ale to troszkę inny film..generalnie osobiście polecam film bo wart obejrzenia..
Natomiast napiszę co najbardziej mnie denerwuje i już nie w samym filmie a to co się dzieje przy takiej sytuacji jaka jest w tym filmie.. mianowicie firma ubezpieczeniowa, która oczywiście pomimo genialnego zachowania pilotów - dla mnie jest to coś czego nie da się słowami opisać, a te darmozjady oczywiście szukają dziury w całym żeby nie wypłacić odszkodowania przewoźnikowi w tego typu sytuacjach i szukają winy w robocie pilota.. który uratował w tym wypadku 150 osób więc 150 rodzin ma swojego ojca, matkę córkę syna, dziadka, babcie itp..a już nie wspomnę o fakcie jak to było kiedy na symulacji chciano pokazać ze niby można wylądować było na innych dwóch lotniskach .. gdzie ćwiczyli kilkanaście razy bodajże 17 zanim się udało to im zrobić bez zachowania tzw. "czasu reakcji" ręce mi opadają.. co na tym świecie się wyprawia dla pieniędzy.. prościej jest zginać wszystkim przy katastrofie lotniczej niż wyjść z tego bo później trzeba się mega tłumaczyć i komu ? Często gęsto oszołom którzy nie mają pojęcia o tym jak to jest kiedy leci się na powiedzmy 5-7-10 tys. i coś zaczyna się dziać w samolocie..Tylko tam na górze to nie symulator tylko prawdziwe życie i w rękach obu pilotów jest powierzone ludzkie życie..
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widać, że nie miałeś do czynienia z firmami ubezpieczeniowymi. Tych negatywnych.
Mi do dziś wiszą kilkanaście tyś. i już odpuściłem. Szkoda na nich czasu.
Ostatnio wklejałem film w którym gość tłumaczy jak z nimi postępować, mianowicie prawnik i na przód. Szybko mięknie rura, ale żerują na cienkich bolkach, a ci się boją wszystkiego i traktują tych dziadów jak święte krowy.

Jakiś czas temu poszedłem na wycenę lusterka - kosztorys. Myślę, sam zrobię.
Gość podszedł, popatrzył, sprawdził i wycenił. Urwane wiszące lusterko i pęknięte szkło.
900zł mi może dać. Ja mu, ale człowieku, używane buble są po 1300zł na aukcjach.
Nie wzruszył się. Wkurzyłem się, pojechałem do Aso i skasowali ich bezgotówkowo na prawie 4tyś.
Takie dziady.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Dajcie spokoj z George'm Michaelem .
Oplakujecie go jak stare babki !
Szkoda go ? - bo co , fajny kumpel z niego byl ?, dobrze sie z nim wóde pilo , nie odmawial .... ?
Szkoda go jako istoty , ktora nie uzdzwigla tego calego splendoru jaki towarzsyszy gwiezdzie swiatowego formatu jaka zapewne byl, swego czasu.
Lolus - nic zlego sie nie dzieje , z dekady na dekade wydluza sie okres zycia czlowieka , a tego typu przypadki to efekt cpania, chlania i calej reszty .
Za mlodu organizm jest w stanie wiele zniesc , tyle tylko ze na starosc wszystko pozniej wychodzi , no i wyszlo niestety .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dwa razy miałem kiedyś z nimi do czynienia ale jakoś poszło w sumie nieźle ale to stare czasy były więc teraz to co się dzieje co można wyczytać/obejrzeć to masakra.. ale przy wypadkach samolotów to jakoś to inaczej powinno się odbywać bo to aż żenujące jest jak się chce udupić pilotów .. na discovery oglądam czasem tego typu przypadki nie tylko samolotów to naprawdę ręce opadają. Hieny przy nich to normalnie misiaczki do przytulania..bez jaj..

Pantonima nie będę dyskutował bo nie ma sensu tak jak napisałem dla mnie pomimo że nie jest moim ulubieńcem to wielki artysta i mega dobry człowiek który umiał się milionami swoimi podzielić z innymi, a że popijał i inne rzeczy robił to który z nich tego nie robi- pewnie na palcach można liczyć..
Jedno jest pewne My umrzemy a jego piosenki będą lecieć w radio i to świadczy jakim był artystą. A nie wszystkim jego muzyka musi się podobać.. fanów ma tyle na całym świecie ze wystarczy na obdzielenie kilku innych i każdy byłby zadowolony z tych kilku że ma tylu fanów.. W przyszłym roku w marcu ma być film dokumentalny i zapewne też ktoś nakręci film.. W przyszłym roku tez miała być płyta jego nowa - nie wiadomo ile tych piosenek już nagrał w studio .. może coś wyjdzie..

A pić wódki nie muszę z kimś żeby było mi go szkoda... blondyna z szybkich też mi szkoda i do dnia dzisiejszego nie mogę uwierzyć że go nie ma na tym świecie.. a wódki tez z nim nie piłem i w sumie taki G. M na mnie bardziej wpłynął tym co robił jeśli chodzi o muzykę niż blondynek z szybkich.. ale obydwóch mi szkoda.. i obydwaj powinni żyć i cieszyć tych co ich lubią.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Dwa razy miałem kiedyś z nimi do czynienia ale jakoś poszło w sumie nieźle ale to stare czasy były więc teraz to co się dzieje co można wyczytać/obejrzeć to masakra.. ale przy wypadkach samolotów to jakoś to inaczej powinno się odbywać bo to aż żenujące jest jak się chce udupić pilotów .. na discovery oglądam czasem tego typu przypadki nie tylko samolotów to naprawdę ręce opadają. Hieny przy nich to normalnie misiaczki do przytulania..bez jaj..

Pantonima nie będę dyskutował bo nie ma sensu tak jak napisałem dla mnie pomimo że nie jest moim ulubieńcem to wielki artysta i mega dobry człowiek który umiał się milionami swoimi podzielić z innymi, a że popijał i inne rzeczy robił to który z nich tego nie robi- pewnie na palcach można liczyć..
Jedno jest pewne My umrzemy a jego piosenki będą lecieć w radio i to świadczy jakim był artystą. A nie wszystkim jego muzyka musi się podobać.. fanów ma tyle na całym świecie ze wystarczy na obdzielenie kilku innych i każdy byłby zadowolony z tych kilku że ma tylu fanów.. W przyszłym roku w marcu ma być film dokumentalny i zapewne też ktoś nakręci film.. W przyszłym roku tez miała być płyta jego nowa - nie wiadomo ile tych piosenek już nagrał w studio .. może coś wyjdzie..

A pić wódki nie muszę z kimś żeby było mi go szkoda... blondyna z szybkich też mi szkoda i do dnia dzisiejszego nie mogę uwierzyć że go nie ma na tym świecie.. a wódki tez z nim nie piłem i w sumie taki G. M na mnie bardziej wpłynął tym co robił jeśli chodzi o muzykę niż blondynek z szybkich.. ale obydwóch mi szkoda.. i obydwaj powinni żyć i cieszyć tych co ich lubią.


Jakimi milionami ... ? , choc nawet nie o nie chodzi .
Piszesz o gosciu , podziwiasz go , a do konca to nawet sam nie wiesz za co , tylko pitolisz farmazony o jakims osobistym zalu .
Ubustwiasz jego tworczosc , a tak naprawde to nawet nie jestes w stanie wymienic polowy albumow ktore wydal , pojecia nie masz o jego tworczosci i calej reszcie .Nawet nie wiesz , nie rozumiesz na czym jego artyzm polegal i fenomen , ale go podziwiasz co .
Wspominasz , ze ludzie tak szybko odchodza , zaskoczony jestes faktem ze typ odlecial tak nagle , a
pewnie nawet nie wiedziales ze powazne problemy zdrowotne mial juz w 2011 roku , ktore zapewne byly poczatkiem konca .



Nie żyje Carrie Fisher.

Za chwile dorzucisz pewnie ze dwa zdania i w tym temacie co, choc pewnie jedynym film jaki potrafilbys wymienic z jej udzialem - to Giwezdne Wojny .

Lubisz wszystko i wszystkich , choc sam do konca nie pojmujesz dlaczego .

G.Michael jak powiadasz , bardzo na Ciebie wplynal ?
Yhym. Rozumie .
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pantonima może Ty kiedyś moim sąsiadem byleś że wiesz tyle o mnie :) albo z rodziny jesteś bo tak dobrze wiesz to co wiem akurat o tym wokaliście..nie wiem czym się zajmujesz ale może jakimś psychologiem powinieneś zostać - tylko tak się zastanowiłem i nie wiem czy byś na tym zarobił patrząc to co piszesz..a właściwie nie to co piszesz, a jak piszesz.. a dokładniej w jaki sposób ... ale nie istotne napisałem to co uważałem tak jak i Bobufat i wielu innych na całym świecie.. nic Tobie do tego tak jak i mi nic do tego co Ty myślisz o nim i o innych..

A pytasz się o mln to poczytaj troszkę to będziesz wiedział o jakich milionach pisałem.. na tym kończę tę sprawę. Widać też że ja nie muszę z kimś pić wódki żeby po śmierci napisać kilka ciepłych zdań które wg mnie się należy napisać..

A skoro napisałeś o C. F. - to napisz mi kto to jest ? Bo nie wiem... o kim piszesz.. a może nie w google sobie znajdę.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Mi tam ich nie szkoda. Same ćpuny, narkomani, alkoholicy... A jak umrze ktoś normalny to pie*do*enie że kiepski aktor że nic nie osiągnąl itp itd.. Najlepiej niech ktoś.założy wątek kólko wzajemnej adoracji nad zmarłymi i tam może pisać co?
 

pantomima

Banned
Armani - jezeli o mnie chodzi , to nie szydze z goscia, jego tworczosci itp , bo byl wielki .
Zapisal sie na kartach historii .

Tu chodzi o zupelnie cos innego , a mianowicie o niepotrzebne lanie wody .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Caparzo bez jaj kto tu się czego boi - co mi kto zrobi jak napisze o kimś dobrze lub źle - tak jak w tym wypadku .. to że pewni ludzie mają pewne poglądy na pewne rzeczy to nie od razu znaczy że trzeba ideologię sobie doprawiać ze niby tak wielu myśli bo akurat ja czy ktoś inny ma takie, a nie inne zdanie..
Armanig wyraził swoje zdanie bo jest zapewne zdziwiony .. ale chyba nie posądzasz jego o to że napisał tak tylko dlatego że się boi wyrazić swoje zdanie- wyraził jasno i precyzyjnie..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Siema Piramida powiem Ci że czekałem aż się odezwiesz bo chciałem zadać Ci pytanie czy przypadkiem nie zachorowałeś bo cosik mało przez ten tydzień co byłem w górach pisałeś o obejrzanych filmach, ale teraz się wyjaśniło.. I mam nadzieje że to poza chatą to w formie odpoczynku :)

A o wspomnianym filmie powiem szczerze że nie słyszałem..
 
Ostatnia edycja:
Do góry