Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No nie wiem. A Gina Carano czy Zoe Bell ?

Gina Ci w głowie :grin:
giphy.gif
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Jak by mi dala fory to troche bym sie z nia na macie mogl potarmosic. Widziales jak skakala na dublinskich queyach w Haywire? Fassiego zadusila Magicmike'a polamala. Byloby o czym pogadac. ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widziałem "Haywire",jak i kilka innych filmów z jej udziałem.Babeczka nieźle wymiata (również w realu) :wink:
Generalnie nie śledzę z nią wywiadów,jednak wygląda na sympatyczną kobitkę (pewnie dopóki się nie wkurzy :grin:) i ma ładny uśmiech :wink:


"Blade Runner 2049" dostał kategorię "R"....a nie jakieś popierdółki :grin:
Blade-Runner-Ryan-Gosling.jpg
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
A tą animację widziałeś w 4K ? ;-)
The Secret Life of Pets 4K Blu-ray

Swoją drogą,jak Ty widzisz te screeny 4K (są pod zwykłymi) na ekranie z HDR ? :wink:
Nie. Nie widzialem jeszcze kreskowek w HDR.
Ale nie martw sie tymi screenami. Nawet jesli w rzeczywistoaci caly kadr wyglada ciemniej niz zwykle, to ilosc odcieni i color volume elementow zabija dotychczasowe wrazenia.
Pamietaj ze to nie jest tak, ze wszystko wyglada zajebiscie. Musimy poczekac na DV, albo dynamiczne metadane, lepsze wyswietlacze. To co mozna zobaczyc teraz, robi tylko smaka, jeszcze sie rozkreca. Tworcy dopiero sie ucza stosowac HDR.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak jak piszesz.To dopiero początki.Może w przyszłym roku w miarę się to unormuje ;-)

Co do screenów,to gdy kliknie sie na pierwszy w 4K (Central Park),pojawia się informacja o 320 nitach oraz o tym,że na ekranie SDR obraz będzie szarawy...
W sumie,gdy widziałem samoróbki HDR od HDLeader (coś ostatnio tam cicho,Zeus dalej wrzuca) to na ekranie SDR,video także było wyprane z kolorów ;-)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ale te "materialy", o ktorych piszesz., wcale nie sa wyprane z kolorow. Wrecz przeciwnie. Jak tylko tv wykryje flage bt2020 kolory sa bardzo agresywne. Np. Mad Max wyglada okropnie, a z plyty normalnie. Na Pcific Rim tez kolorki jakby po grzybkach. Kolory nasycone tylko lekko shiftowane ( patrz zielona poswiata albo "zlote", generalskie gwiazdy) Wypranie wygladac moze najwyzej na telewizorze ktory nie obsluguje HDR.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Niekoniecznie.
Jak dostaniesz WCG i downscalujesz do FHD, to przeciez gorzej wygladac nie bedzie. Chyba ze jakis HLG, czy ten drugi potencjalny telewizyjny format (zapomnialem teraz nazwy) ponoc wygladaja gorzej w SDR, niz normalne SDR.
Poza tym widzialem kilka dni temu zdjecia z dzialania takiej funkcjji hdr metadata striper w oppo udp-203. Wprawdzie byly slabej jakosci, ale cos tam widac bylo. Jak znajde to tu podlinkuje.
Ale to chyba nie ten temat, co.? ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie wakacjuje od tygodnia a wczesniej pracowalem ciezko. Ostatnio to widzialem SW i Sully Niebezpieczne kobiety. Wszystkie nowosci mnie ominely.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ma to i swoje dobre strony.Po dłuższej przerwie,filmy w kinie mogą smakować lepiej :D
Pewnie sporo z nich,będzie granych jeszcze w styczniu ;-)
 
Do góry