Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

robertuss

Active member
Bez reklam
jest !!! czerwona plansza ostrzegawcza..he, będzie się działo

[youtube]H0VW6sg50Pk[/youtube]


Spot
[youtube]FD3JrRW4vuU[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Sully - jestem troche zawiedziony filmem.

Możliwy spoiler !!!!!

Zabrakło mi w filmie dramatyzmu jak w filmie Flight z Denzelem Waszyngtonem. Tam był w trakcie lotu klimat razem.z dramatem. Niewiem jak to nazwać, ale tutaj było spokojnie. Dokładnie tak jak piloci w symulatorze którzy nie mieli dodatkowych 35 sekund. Na spokojnie na miętko. Nie było widać jak bardzo ci ludzie z komisji zryli psyche Sullemu. Większy dramat był w Kapitanie Philips.
Ten film wydaje mi sie spokojny i stonowany. Nie mówie że to marne kino. Bo mocna 8 sie należy za sam film, efekty i otoczkę, ale czegoś mi brakło w nim.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pilot to geniusz spokoju i opanowania i dokładnie taki jest film, pisałem, że nie spodoba się wszystkim.
To nie ckliwa historyjka przepełniona dramatyzmem, a coś na wzór filmów z Discovery.
Mogli to zrobić na milion innych sposobów, ale widocznie nie było takiej potrzeby, po co ubarwiać.
Pilot to nie był Coco Jumbo vel Statham, a wyważony spokojny gość na poziomie, tak też zagrał Hanks.
Dla mnie bardzo ok.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Zimna krew personelu latającego, to podstawa. (z dedykacją dla Lolka)
[Youtube]Ag0V_xSGZuc[/youtube]

Sully's back!
[Youtube]I4nZQAF7BXQ[/youtube]

Fly Hard with a vangeance
[youtube]pbULDhHWnno[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam wszystkich po urlopie :) ja przez 7 dni nie obejrzałem nic w tv (raz tylko wiadomości na tvn ) :) ale trzeba nadrobić średnią te 2 filmy w tygodniu .. wiec dzisiaj idę do kina na Sully, a jutro na SW RO.. i kilka filmów nagrałem na dekoderze więc trzeba będzie zerknąć ..
Zjedna rzeczą chciałem się podzielić kiedy byłem na śniadaniu w hotelu wczoraj i w tv powiedzieli o śmierci George Michaela... Powiem Wam że było około 30 par z dziećmi w tym czasie na śniadaniu i generalnie było dosyć gwarano... Kiedy barman powiedział że właśnie na tvn 24 powiedzieli o śmierci piosenkarza - tak powiem Wam że w ciągu kilku sek. taka cisza się zrobiła jakby to jakiś ważny Polak umarł.. niesamowicie to wyglądało ... ale też tak się zastanawiam że coś złego się dzieje bo mieć 53-54 lata i umrzeć na niewydolność serca ... świat w drugą stronę idzie.. a nie wspomnę o tym że śpiewać piosenkę wieczną

https://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI

i umrzeć właśnie w Święta BN to chyba gdzieś było mu to pisane..
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Powtarzam jeszcze raz, nie mówie że film mi sie nie spodobał. Lubie takie coś, bo intersuje się lotnictwem, oglądam często gęsto discovery czy national o katastrofach i tam jest dużo rozmów
w kokpicie, dużo pilotów sie wypowiada. Film jest bardzo dobry, czegoś mi brakło, może nawet muzyki która wprowadziła by w klimat. Porównuje też z Capitanem Philipsem bo tam też było zagrożenie
i świetnie role zagrał Hanks. Jeżeli ten kapitan był faktycznie tak spokojny i stonowany w chwili zagrożenia to tylko chylić czoło.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
A ja w święta zaliczyłem Zjawę w 4k. Mam też kopię na bluray i na szybkim porównaniu widać różnicę i nie piszę tylko o HDR, ale sama jakość obrazu zdecydowanie na plus.

Następnie kobieta namówiła mnie na Cafe Society Allena. Tutaj standardowo, typowa chała od Woodego, na prawdę nie potrafię zrozumieć jak można się ślinić na jego filmy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A jak generalnie ma się to do wydania na BR ? Dużo fajniej ?? Z jakiej odl. oglądałeś i na jak dużym tv - ekranie ??

A ja idę obejrzeć koncert świąteczny z K. Minogue.. :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Oglądane na Samsung UE65JS9000 z odległości 3m. Jest zauważalna różnica w jakości obrazu, najbardziej widać to w scenach kręconych w lesie. Roślinność, drzewa, woda wszystko jest idealnie ostre, kolorowe. Podejrzewam że największy opad szczęki byłby przy projekcji 120' w górę:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak myślałem że najbardziej będzie widoczne to w lesie itp.. plus hdr a na 120 calach z 3m to wiadomo że to inne oglądanie.. nie ma co nawet dyskutować..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Las wygląda obłędnie, powiem szczerze, że coraz bardziej zaczyna mnie przekonywać 4k. Jeżeli ktoś jest ignorantem i nie zauważa różnicy w 4k( sam tak miałem jeszcze jakiś czas temu) to polecam pobrać ze stron demonstracyjnych fragment meczu Real Madryt - Celta Vigo w 4k tylko uwaga bo nie będzie Wam się chciało później włączać canal+ sport:D
 
Do góry