Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ridley Scott , to dokladnie ten gosc od filmu o dlugopisach. ;)
Nie wiem czy wiecie ale Alicia Vikander bedzie w 2018 Lara Croft
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Co Wy z tym przeklinaniem?
To juz bohaterowi filmowi, nie moga sobie poprzeklinac?
Maja byc intensywni, skondensowani, to przeklinaja troche czesciej niz Ojciec Dyrektor.
Ogladalem "Niebezpieczne Kobiety" 2 tyg po otwarciu. Sala prawie wypelniona po brzegi. Publicznosc co chwila rechocze, czyli podobac sie moze. Mnie sie jednak film nie podobal, tak jak i wieksza czesc smiesznych scen. No ale ja mam poczucie humoru w zaniku, w dodatku niedostatecznie wysublomowane aby sprostac standardom zakladanym przez twoecow filmu.
Na inna nute. Ogladalem Spectral. Imho pomysl dobry, scenografia i CGI, tez niezle, ale scenariusz marny. W animacji, czy grze kpmputerowej, to bym jeszcze zaakceptowal, jako film fabularny, to dla mnie martotrawstwo srodkow i czasu. Zeby Tomek Rakieta nie chcial sie uganiac za mumiami, tylko uratowac swiat jako bystry inzynier-naukowiec, a film wyrezyserowal jakis "rzemieslnik od filmow o dlugopisach", to moze by tego wyszla jakas zjadliwa produkcja.
No tak ludzie tu na forum pisali, wiec sie spodziewalem, ze bedzie Drogowka do kwadratu. A wyszlo Drogowka minus 50%. Nie wiem zatem skad takie glosy. Przeciez nawet Geralt u Sapka czesciej rzucal miechem.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dziś i jutro bilety w kiniach po 12 zl, przynajmniej cinemacity

Co do przeklunania... To większość to fani Miodowych lat i ojca mateusza. A tam słowo dupa to przekleństwo hehe
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jestem po obejrzeniu Legionu samobójców – pod względem technicznym – obraz powiem szczerze – myślałem że będzie gorzej, a było nieźle patrząc np. na ostatniego Batmana pod względem audio również film nie zawodzi , choć będąc szczerym to jednak są lepiej nagrane filmy jeśli chodzi o dźwięk.. ale nie można marudzić …. Na pewno nikt nie będzie zawiedziony.. Nie wiem jak będzie u innych którzy będą oglądać z płyty film, ale u mnie było tak że sub musiałem ściszyć niż normalnie mam ustawiony a i tak dawał mega kopa.. pierwszy raz coś takiego miałem..…. 3d może być aczkolwiek nie było szału ale ja i tak wolę oglądać filmy w 3d.. i trzeba pamiętać ze wersja rozszerzona jest tylko w 2d.. więc następnym razem i tak obejrzę wersję 2d…
Sam film – dla mnie Batmany i Marvele są lepsze ale nie był to film typu dno i kilometr mułu jak to kilka osób napisało.. ale nic mi do tego ( i co najważniejsze w tym wypadku rozumiem tych którym ten film całkowicie nie podszedł) , każdy pisze to co uważa.. najgorszy był Joker i nie wiem czy to kwestia aktora czy reżysera.. ale Joker który był w Batmanie to rozwala tego z LS na łopatki. Najlepsza postacią dla mnie była moja Misia Margot – nie dość że ja na nią lubię patrzeć w każdej postaci bez względu czy się ją ogłada w Wilku… czy też np. w Focusie, a choćby ostatnio w Tarzanie to ja ją mega lubię.. a w tym filmie pokazała że naprawdę też cos ma z aktorki..nie wspominając o tym że jest świetnie wysportowana, rozciągnięta i z dodatków wynika ze około 97% scen to sama zagrała, a to wielki szacun.. szczególnie jak na kobietę. Drugą najlepsza postacią dla mnie to Will S. Muzyka tez momentami jak dla mnie całkiem trafnie dobrana…
Całkowicie ten film ocenię jak obejrzę wersje 2d rozszerzoną bo jednak z tego co ludzie piszą troszkę lepiej to wygląda niż w 3d bo troszkę jest pocięte momentami.. Ale jedno jest pewne na 100% film wybitnie nie jest dla wszystkich i Ci dla których marvele, hobbity, spajderciaki to za dużo to tego filmu tym bardziej nie powinni oglądać. W kilku momentach i dla mnie było za dużo :) a niby lubię marvele..


Armanig ja tego filmu Era rocka nie oglądałem i aż zdziwiony jestem ze tam gra T. C bo wydawało mi się że dużo oglądałem z nim filmów :) A osobiście czekam na Top Gun 2 i MI 6 ... i Mumię .... a w tv na pewno do obejrzenia J.R 2.

Caparzo Księdza nie oglądam ale Miodowe lata zdarzyło mi się że Norka i Karola oglądałem kilka/kilkanaście razy - nawet bywało że czasem się przy tym uśmiałem..:)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie ten aspekt jednak taka aktorka przy tej postaci musi mieć .. :) A owa aktorka troszkę z tym jest na bakier... lekko mówiąc.. i pośladki nie wiem czy tez nie za małe ... przydałby się deko większe .. Angelina była w tej roli całkiem fajna.. i miała te warunki fizyczne :) ale to moje zdanie..
 

zgred72

New member
Dokładnie ten aspekt jednak taka aktorka przy tej postaci musi mieć .. :) A owa aktorka troszkę z tym jest na bakier... lekko mówiąc.. i pośladki nie wiem czy tez nie za małe ... przydałby się deko większe .. Angelina była w tej roli całkiem fajna.. i miała te warunki fizyczne :) ale to moje zdanie..

Podzielam kolego, Twoja opinię ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig ja tego filmu Era rocka nie oglądałem i aż zdziwiony jestem ze tam gra T. C bo wydawało mi się że dużo oglądałem z nim filmów :) A osobiście czekam na Top Gun 2 i MI 6 ... i Mumię .... a w tv na pewno do obejrzenia J.R 2.

Obejrzyj, kupa dobrej muzyki i dobrej zabawy. Miła odmiana.
Obsada też doborowa.
Na resztę też naturalnie czekam.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Podzielam kolego, Twoja opinię ;)

Widać podobne mamy upodobania w tym temacie :) osobiście to z tego co zauważyłem w Ex machinie jak i w w Kryptonim UNCLE to Ona jest jeszcze szczuplejsza niż Alba - jak dla mnie to już jest za dużo.. i Alba ma większe piersi :) ale pożyjemy zobaczymy jak Alicia nam się sprawi jako Lara :) może nabierze kształtów do tego czasu ...:)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja właśnie zaliczyłem Short Term 12 (Przechowalnia numer 12). Baaaardzo polecam. Typowy dramat o trudnej młodzieży. Emocjonalne kino. Może nie 10, ale w tym klimacie jest mały wybór, więc jak ktoś lubi emocje w kinie (i wzruszenia) to warto dać szansę. Czasem leci na Ale Kino+.

Caparzo, Tobie raczej nie podejdzie. Będziesz miał podobne zastrzeżenia jak przy Dzikiej Drodze ☺ chociaż z drugiej strony, kto wie ☺
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Lepiej pozno, niz pozniej.
Lepiej obejrzec Brie Larson, jako Grace, czy Ma, niz jako dupeczke z King Konga, czy Kapitana Marvela. W kazdym razie w tej, a nie odwrotnej kolejnosci.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
U nas Buba takie filmy nie istnieją w powszechnej świadomości. Oscarowy Room owszem, ale Sundancowe Short Term już nie. Jakbym raz w tygodniu nie studiował programu, to bym na ten film nie trafił. Chyba że coś przegapiłem.

Ps. The Room jeszcze nie oglądałem, ale apetyt jest.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Raccoon.
To dlatego ze skupiasz sie na czytaniu niewlasciwych forow ;)
Dostales Mad-Max Black and Chrome? Ja jeszcze nie widzialem. Ale za to wyrzucil mnie z butow Revenant w HDR, a bylem przygotowany i zalozylem trekingowe sandaly ;) Miazga.

P. S.
No szczerze mowiac, to nie spodziewalem sie, ze zdazysz z "Room" przed 2018. ;)
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
U mnie słabo z:
- nowościami (właściwie oglądam tylko to co w polskiej dystrybucji na blu-ray plus w polskiej niekodowanej telewizji - stąd np. nieobejrzany The Room, który w Polsce tylko na dvd, internecie i hbo/c+),
- 4k i hdr (mój zestaw full hd jest relatywnie świeży, a i radochy daje wiele - jak będę szedł w górę to od razu MAM NADZIEJĘ oled/4k/hdr/atmos; brakuje tylko domu z salką kinową 😉),
- czasem (ja mam na półce kilkadziesiąt nieogladanych jeszcze filmów na blu-ray, nie wspominając o.... chyba 7 serialach na blu, więc mam co oglądać do końca 2017, bo... mam zasadę, że pierwszy seans zawsze w samotności i z let's say reference volume, a o samotność w mieszkaniu ciężko poza godzinami pracy 😣).

Więc Twoje (zartobliwe mam nadzieję) docinki nt. oglądania staroci, są jak najbardziej na miejscu 😎 i to nie pierwszy raz 😚
 

venomas200

New member
Bez reklam
A ja w dwa dni "zrobilem" kobiece filmy.
Pierwszy to Brigitte Jones a drugi BadMoms. I powiem ze na jednym jak i drugim się uśmiałem całkiem sporo.
Patrząc na filmy przez pryzmat komedii to nawet całkiem solidne filmy z tego wyszły. A i druga połówka zadowolona z repertuaru.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ja tez przezylem swego czasu ostatnia B.Jones i choc atmosferze poswiecenia, szykujac sie na seans, czulem sie jakbym mial krew oddac, okazalo sie, ze bylo calkiem ok.
Drugiego tytulu nie wytrzymalem do konca. To bylo jak lewatywa. I kiedy poczulem, ze tresc jelitowa juz poplynela, stracilem zoladek i serce i wlasnie zaczyna sie drenaz mozgu, wylaczylem.

@Raccoon
Pewnie ze zartobliwe.
Masz przynajmniej ten komfort, ze mozesz nie tylko oddzielic ziarna od plew, ale wybierac posrod najlepszych, czy najciekawszych pozycji, zostawiajac zmudna prace ogladania wszystkiego Piramidzie ;)
Ja tez nie mam parcia na HDR, zwlaszcza ze to, co w "pierwszych dniach" widzialem, niespecjalnie mnie nakrecilo. Nie jestem zreszta wyjatkiem. Niedawno bylem z wizyta u goscia, ktory w KD, zawsze byl o krok przede mna, bo zwyczajowo kupowalem zabawki, ktore On juz sobie przetestowal, albo wymienial juz na nowsza generacje, zeby oblookac jego Epsona 9300. Okazalo sie ze juz sie pozbyl obu posiadanych UHD playerow (Samsunga i Panasa 900) stwierdziwszy, ze 4k UHD BD to pic na wode, szkoda kasy i poki co nie bedzie znaczacej poprawy, nie zamierza bulic jak za zborze. Tak wiec nawet nie bylo na czym sprawdzic, jak ten projek sie naprawde zachowuje. Fakt ze ma odzielna salke, ale niezaciemniona totalnie. Ja stwierdzilem, ze nie mozna opierac sie na 2 tytulach i zeszlorocznym tv, czy ogladanych goscinnie demkach i trzeba wreszcie zobaczyc ile sie da, zeby miec wyrobione zdanie na podstawie wlasnych obserwacji. Polowa zamowionych tytulow jeszcze do mnie nie dotarla, bo Francuzi wala wuja, ale obraz juz rysuje sie bardzo pozytywnie. Od drobnych improvementow, po kolosalne efekty, a wspomniany Revenant, to jest dowod na to, ze mozemy liczyc w przyszlosci na video nowej generacji. Klarownosc, bogactwo kolorow i swiatel, detale w jasnych i ciemnych partiach. Jeszcze niech sie troche wyklaruje z DolbyVision, zebysmy wszyscy za szybko nie oslepli z tym HDR, nowego HDMI i przede wszystkim 4k UHD w projekcji, bo narazie posiadanie zaciemnionej sali i topowego projektora o legendarnej czerni, daje marne efekty, a projektorow z natywnym 4k jak i filmow jak na lekarstwo, bo przeciez kroluja upscale, choc przyznac trzeba nawet z 2,8k video potrafi wyjsc malina.
Mysle ze za 2 lata bedziemy juz w domu.
Pamietam jak 2 lata temu obsmiewali streamy 4k Netfixa, Dzisiaj kazdy ma i nie zadaje sobie juz pytania jak to jest, ze na ten gowniany 15-20-sto megowy stream wyglada tak kozacko, z 3 metrow, choc tabelka, guru i stado baranow, mowila, ze to niemozliwe.. Dlaczego wiec zbieracze, przestaja zbierac BD? Patrz przyklad kolesia ktorego odwiedzilem. Ma gdzies BD, woli streamy i pliki z 10-bitowym kolorem. A przeciez to dopiero poczatek.
 
Ostatnia edycja:
Do góry