Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wierzę Lolek i nie neguje.
To co widzę czasami na TVN czy Polsat to również przyzwoita jakość.
Niektóre kanały dają rade, nie wiem tylko czy i na ile mogą różnić się dostawcy. Kiedyś Polsat to była bryndza z nędzą. Dziś przy wybranych pozycjach na pewno tego nie powiem.
Nie porównujemy do BR czy 4K naturalnie, ale nie widzę powodu aby nie odświeżyć którejś pozycji przy okazji.

Ostatnio obejrzałem (chyba na Polsacie)
Rock of Ages (2012) - Filmweb
Ależ radocha, świetnie to grało.
Zamówiłem na BR, dzisiaj dotarło i porównam na ile jest lepiej, a na pewno będzie.
Polecam sprawdzić, na sprzęcie świetnie to brzmiało i to był... PolsatHD.
Oczywiście po przełączeniu na DD i napisy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na tej stronce oglądać trailery to naprawdę 'buźka" się cieszy..


Armanig kiedyś jak może HBO i Canal plus pójdzie w górę z jakością to może taki Polsat i tvn wpadnie na jakość jaką te kanały dają w chwili obecnej i może w końcu też będzie dźwiękowo lepiej.. to dla tych co będą sobie oglądać przez amplituner (tvn, polsat) zawsze to troszkę lepiej będzie w doznaniach.. choć ja powiem szczerze nie daje radę oglądać nic bo mnie za bardzo reklamy denerwują podczas filmu..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Rekiny Wojny zaliczone. Film jest świetny i aż nie chce się wierzyć, że to prawdziwa historia. Droga do Bagdadu rozbawiła mnie niesamowicie:D
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Panowie, muszę się do czegoś przyznać... obejrzałem film o którym słyszałem (i założyłem, że naprawdę tak jest):
- za dużo przeklinania,
- za dużo komedii,
- słaby.
Okazało się - na szczęście inaczej!
Pitbull Nowe Porządki. Bardzo mi się podobało. Obok Drogówki dla mnie najlepsza polska sensacja ostatnich lat ☺ a role Stramowskiego, Dygant, Lindy i Ostaszewskiej super! Grabowskiego też, ale to norma ☺

I o ile z armanigiem ostatnio nam nie po drodze to tutaj wyjątkowo muszę przyznać rację. Wątek prawdziwej historii warszawki dodaje filmowi smaczku. Narobiłem sobie smaka na kolejną część ☺
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Panowie, muszę się do czegoś przyznać... obejrzałem film o którym słyszałem (i założyłem, że naprawdę tak jest):
- za dużo przeklinania,
- za dużo komedii,
- słaby.
Okazało się - na szczęście inaczej!
Pitbull Nowe Porządki. Bardzo mi się podobało. Obok Drogówki dla mnie najlepsza polska sensacja ostatnich lat ☺ a role Stramowskiego, Dygant, Lindy i Ostaszewskiej super! Grabowskiego też, ale to norma ☺

I o ile z armanigiem ostatnio nam nie po drodze to tutaj wyjątkowo muszę przyznać rację. Wątek prawdziwej historii warszawki dodaje filmowi smaczku. Narobiłem sobie smaka na kolejną część ☺

No to teraz zyj ta chwila. Te wszystkie opisy idealnie pasuja do kolejnej czesci, ktora jest rozczarowujaca, nawet dla kogos kto nie "robil sobie smaczku"

@Piramida
Jakie zdjecie? ;)
 

RAF1977

Banned
Panowie, muszę się do czegoś przyznać... obejrzałem film o którym słyszałem (i założyłem, że naprawdę tak jest):
- za dużo przeklinania,
- za dużo komedii,
- słaby.
Okazało się - na szczęście inaczej!
Pitbull Nowe Porządki. Bardzo mi się podobało. Obok Drogówki dla mnie najlepsza polska sensacja ostatnich lat ☺ a role Stramowskiego, Dygant, Lindy i Ostaszewskiej super! Grabowskiego też, ale to norma ☺

I o ile z armanigiem ostatnio nam nie po drodze to tutaj wyjątkowo muszę przyznać rację. Wątek prawdziwej historii warszawki dodaje filmowi smaczku. Narobiłem sobie smaka na kolejną część ☺
Niestety kolejna część nie dorównuje tej którą oglądałeś.
Na tej stronce oglądać trailery to naprawdę 'buźka" się cieszy..


Armanig kiedyś jak może HBO i Canal plus pójdzie w górę z jakością to może taki Polsat i tvn wpadnie na jakość jaką te kanały dają w chwili obecnej i może w końcu też będzie dźwiękowo lepiej.. to dla tych co będą sobie oglądać przez amplituner (tvn, polsat) zawsze to troszkę lepiej będzie w doznaniach.. choć ja powiem szczerze nie daje radę oglądać nic bo mnie za bardzo reklamy denerwują podczas filmu..
Filmy z tv się nagrywa i reklamy przewija.
Nie oglądam nic na bierząco z tv oprócz wiadomości.
Chyba że HBO lub canal+.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Raccoon teraz też ci piszą że 2 niedorównuje 1 itd..
Film dla mnie ciut lepszy od 1. I polecam. Obejrzysz to sie przekonasz.

Ocalony to pozycja obowiązkowa pod każdym względem :p
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Caparzo,
Też mam takie zdanie ;)

Żony i dzieciaków nie ma i I-szy sezon Narcos za mną, co tu pisać.... 2-gi musi być dzisiaj :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek,jutro zobaczę ten dom z Evą Green :wink:

Podobno taki sobie.. ale podobno.. :)

Panowie, muszę się do czegoś przyznać... obejrzałem film o którym słyszałem (i założyłem, że naprawdę tak jest):
- za dużo przeklinania,
- za dużo komedii,
- słaby.
Okazało się - na szczęście inaczej!
Pitbull Nowe Porządki. Bardzo mi się podobało. Obok Drogówki dla mnie najlepsza polska sensacja ostatnich lat ☺ a role Stramowskiego, Dygant, Lindy i Ostaszewskiej super! Grabowskiego też, ale to norma ☺

I o ile z armanigiem ostatnio nam nie po drodze to tutaj wyjątkowo muszę przyznać rację. Wątek prawdziwej historii warszawki dodaje filmowi smaczku. Narobiłem sobie smaka na kolejną część ☺

ja bym dyskutował ale tyle już o tym było że już nawet zdania nie napiszę :)

Niestety kolejna część nie dorównuje tej którą oglądałeś.

Filmy z tv się nagrywa i reklamy przewija.
Nie oglądam nic na bierząco z tv oprócz wiadomości.
Chyba że HBO lub canal+.


A co Ty nagrywasz na Polsacie czy tvn jak masz HBO i C+ :) taniec z gwizdami :) Pozdro..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolek, ja nagrałem ostatnio na TVN7HD (nie na Polsacie, pomyliłem się wcześniej) Rock of Ages (Era Rocka) z T.Cruisem, Baldwinem, Brandem czy Zetą-Jones.
Wierz mi, kupę zabawy i fajnie brzmiało audio (DD)
Aż kupiłem po tym seansie BR do kolekcji.
Nie samym HBO/C+ czy jakimiś tańcami na TVN człowiek żyje ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Co Wy z tym przeklinaniem?
To juz bohaterowi filmowi, nie moga sobie poprzeklinac?
Maja byc intensywni, skondensowani, to przeklinaja troche czesciej, niz Ojciec Dyrektor.
Ogladalem "Niebezpieczne Kobiety" 2 tyg po otwarciu. Sala wypelniona po brzegi. Publicznosc co chwila rechocze, czyli podobac sie moze. Mnie sie jednak film nie podobal, tak jak i wieksza czesc humorystycznych scen. No ale ja mam poczucie humoru w zaniku, w dodatku niedostatecznie wysublimowane aby sprostac standardom zakladanym przez tworcow filmu.
Na inna nute. Ogladalem Spectral. Imho pomysl dobry, scenografia i CGI tez niezle, ale scenariusz marny. W animacji, czy grze komputerowej, to bym jeszcze zaakceptowal, jako film fabularny, to dla mnie martotrawstwo srodkow i czasu. Zeby Tomek Rakieta nie chcial sie uganiac za mumiami, tylko uratowac swiat, jako bystry inzynier-naukowiec, a film wyrezyserowal jakis "rzemieslnik od filmow o dlugopisach", to moze by z tego wyszla jakas zjadliwa produkcja.
 
Ostatnia edycja:
Do góry