Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mnie bardzo interesuje, jaki Polski film będzie pierwszy w UHD.;)

"Nóż w wodzie" jest w 4K.Może kiedyś wydadzą ;)
NWW_4k.png


Widzę,że jest tego więcej.... np. "Ludzie bez jutra" (1921) :
c09fba8a-388c-4bc1-b470-aa5e63413c3b.jpg
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Aż do piekła.
Świetne kino. Niezwykłe zdjęcia zaściankowego Texasu i barwnie nakreślone życie zwykłych ludzi tego miejsca.
A muzyka..... palce lizać. Po raz pierwszy z taką przyjemnością słuchałem country.
Jeff Bridges zagrał świetnie ale głównymi gwiazdami są bohaterzy ról drugoplanowych.
https://youtu.be/JQoqsKoJVDw
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jestem po kolejnym odcinku Pakt - trzyma formę że tak powiem i zawsze się kończy w odpowiednim momencie :) a za chwilę jak ktoś nie oglądał będzie Cloverfield Lane 10 z jedną z moich Miś :)
Mary Elizabeth Winstead - Filmweb

świetny film i zakończenie myślę że wielu zaskoczy..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wracając jeszcze do mojego wcześniejszego posta...
Jak ktoś jest ciekawy rekonstrukcji starych filmów,to polecam ciekawy materiał :
(O:08 - konserwacja, 7:40 - skanowanie, 11:10 - rekonstrukcja)
[youtube]WilDwHLq1WA[/youtube]
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Arrival - nie jest to interstellar. Nie jest to zwykły s-f, nie jest to film prosty. Dźwięki super, pomysł ciekawy a reszty nie bede zdradzał. Bo jeden wielki spoiler. Nie żałuje wydanych 12 zł :p
Musze to na spokojnie w domu obejrzeć jeszcze ;)
Lolek dopisz do listy zakupów :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Oglądaliście to:
Nienawistna ósemka
Nienawistna ósemka (2015) - IMDb

Poza Django i Sin City to kolejna pozycja Tarantino, która mi się podobała i oglądnąłem na raz:D

Lolek
Cloverfield Lane fajny film i dziewczyna przyjemna.
Ja dzisiaj ruszam drugi sezon Narcos na przemian z 3 sezonem Gotham.
Nie mogę znaleźć nigdzie Paktu na bluray pierwszego sezonu, czyżby takowy się miał nie pojawić?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida
Jak wstrzyknac/zmienic parametry metadaty HDR. Tu dla odmiany szybka droga. Mozna to robic "w locie".Trzeba miec tylko Integrala i 120e na soft.
https://hdr.avtop.com/hdr_solutions_avtop

Mialem ciezka noc, zapowiada sie ciezki dzien

Przystopuj trochę z tymi doświadczeniami HDR :D;)

A to widziałeś ? ;)
Odpal pierwszy niebieski link stąd :
https://www.reddit.com/r/movies/comments/2zue8z/interstellar_239177_image_comparison_3940x1080/
1080p Blu-ray vs IMAX 8K.Troszkę się różni,gdy się powiększy,patrząc chociażby na kołnierzyk Matthew :grin:
(na telefonie miałem lepszą jakość,jak zapisałem obraz)

Nie mogę znaleźć nigdzie Paktu na bluray pierwszego sezonu, czyżby takowy się miał nie pojawić?

Nie ma tego na Blu-ray.Można znaleźć wstawki w 1080i (prawdopodobnie telewizyjne) :wink:

Sieczka jak zawsze:wink:

Czekam.Jest kilka przesadzonych momentów,jednak jak na razie,nie widziałem takiego,przebijającego skoki samochodu między wieżowcami,z poprzedniej części :wink:
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Szybkich biorę w ciemno w kinie!!

Jazda z gutlingiem przez miasto.. takie rzeczy w tylko w GTA a zobaczyć w filmie, to do odstresowania jest kozak!
 
Do góry