Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

darekguma

New member
Bez reklam
I tu sie rozumiemy, ja uwielbiam takie filmy tzw. babskie, co nie znaczy,że omijam filmy akcji, fantastyka itp. I tak mi się zaraz przypomniał film Wielki Mike z Sandrą B. film przy którym człowiek może się odprężyć, oczywiście takich filmów jest sporo i tak ma być.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Są granice których nie powinno sie przekraczać:), to właśnie jest ten przykład.

Starych części nie oglądałem,więc to była ciekawość,ale już od początku,główna bohaterka mnie drażniła ;-)

No i dobrze ze wylaczyles .
Nie ogladaj takich filmow bo jeszcze zapragniesz zmienic plec :wink:

Zrobiłem dobrowolnego bana,ze strony,z której to pożyczyłem :mrgreen:
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Panowie, podział filmów na babskie/głupie i męskie/spoko źle świadczy przede wszystkim o Waszych kobietach 😎

Moja glupich filmow nie lubi i nie oglada. A znam facetow, ktorzy glupie filmy ogladaja. Wiec?
 

Dubek

Member
Bez reklam
Przede wszystkim takie generalizowanie to głupota. Dla jednego film będzie ok a dla drugiego głupi i tyle, są gusta i guściki.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też go lubię, głównie za "Urodzonych morderców".

Na PolsacieHD Avendżersy, jakość video na prawdę ok.
(dla czepialskich - jak na kablówkę).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig jak będziesz miał możliwość zobacz np Iron man 2 na HBO i sobie można porównać jakość jaka jest właśnie na Polsacie, tvn w stosunku do HBO czy C+ i nie tylko tych kanałów.. I nie pisze żeby się czepiać tylko jako ciekawostka że tak powiem.. I warto zauważyć że IM 2 jest tak około 2 lat starszym filmem.. Oczywiście traktujemy wszystko w kategorii porównań jakości obrazu filmów w tv.
 
Ostatnia edycja:
Do góry