Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Rok temu sporo pisaliśmy o swoich typach.
W tym,możemy zrobić podobnie,z tym,że to raczej jeszcze za wcześnie.
Jeśli chodzi o mnie,to nie widziałem nawet 1/4 filmów z tego linka...;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To w takim razie i Armanig zakupi :)

A już poważnie to tak czasem się zastanawiam jak to jest że generalnie ludzie lubią filmy akcji, wojenne, z efektami itp.. a czasem człowiek ma taki dzień że obejrzy się film np Zanim się rozstaniemy niektórzy by powiedzieli że dla kobiet, a pomimo tego film opowiadający o kobiecie i mężczyźnie którzy mają pewne problemy osobiste, potrafi człowieka zmusić do pewnych refleksji i zastanowienia się co w życiu jest tak naprawdę ważne.. Film o "czystym życiu" w którym nie potrzebne są efekty, sceny akcji, a pomimo tego coś dla siebie człowiek może wynieść po obejrzeniu tego typu filmu. Tak sobie myślę albo tych filmów jest w ostatnim czasie więcej albo się starzeje :)
 

darekguma

New member
Bez reklam
To w takim razie i Armanig zakupi :)

A już poważnie to tak czasem się zastanawiam jak to jest że generalnie ludzie lubią filmy akcji, wojenne, z efektami itp.. a czasem człowiek ma taki dzień że obejrzy się film np Zanim się rozstaniemy niektórzy by powiedzieli że dla kobiet, a pomimo tego film opowiadający o kobiecie i mężczyźnie którzy mają pewne problemy osobiste, potrafi człowieka zmusić do pewnych refleksji i zastanowienia się co w życiu jest tak naprawdę ważne.. Film o "czystym życiu" w którym nie potrzebne są efekty, sceny akcji, a pomimo tego coś dla siebie człowiek może wynieść po obejrzeniu tego typu filmu. Tak sobie myślę albo tych filmów jest w ostatnim czasie więcej albo się starzeje :)
Wygląda to tak, oglądający takie filmy dzielima na dwa rodzaje, rodzaj pierwszy to np ja, Ty i wielu innych, a rodzaj drugi to Ci którzy się do tego nie przyznają. Bez obrazy za ten rodzaj:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tego typu filmów jest coraz więcej i naprawdę nie wstydzę się do tego przyznać ze całkiem przyjemnie mi się to ogląda.. np film Szczęściarz - dwa razy go już oglądałem w tv to tak dla przykładu tyle samo oglądałem Transów IV bo raz byłem w kinie i raz na BR :) a filmy nie porównywalne i mało tego jako film dla mnie ten pierwszy jest o wiele lepszy niż Transy..
 
Do góry