Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Jak nie umieszcz czytać o czym pisze to tobie brakuje klepek. Ty jesteś najmądrzejszy najwspanialszy i w ogóle wszystko wiedzący.
Niechce mi sie z tobą gadać...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Caparzo, mi to zwisa kim dla Ciebie jestem, ale skoro pytasz na publicznym forum po co kupuje fabularnego gniota to Ci grzecznie odpowiadam i tłumacze jak dziecku swój punkt widzenia, chociaż nie wiem po uj, a Ty i tak nie kumasz i dalej drążysz temat.
Po co to, po co tamto, a idż w pizz... bo tracisz mój czas.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Transy to fajne 3D i świetny dźwięk. Fabuły tam nie ma za grosz nawet w pierwszej części, do tego gra aktorska sztuczna jak skurczybyk. Oglądnąć dla efektów i zapomnieć albo olać całkowicie jeżeli drażnią autka zmieniające się w robociki:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Gdzies musi być równowaga i każdy ma ją gdzie indziej.

lolek widziałeś "Drive"? Niby efektów tam nie ma, ale wg mnie dźwięk jest tam zrobiony bardzo dobrze. I nie chodzi tylko o muzykę, która dodaje klimatu, ale zwykły wystrzał z broni inaczej brzmi niż w wielu innych produkcjach.

Tak widziałem mam ten film - mojej żonie się podoba albo aktor z tego filmu, ale do tego jeszcze nie doszedłem :) co bardziej..

Koledzy a teraz odnośnie filmów wiecie co by było najlepsze dla tego tematu na tym forum ?? A to żeby każdy potrafił uszanować to co lubi inny użytkownik bo każdy ma do tego prawo ... a przy ocenianiu filmu pisać w sposób normalny i nie powodujący, że inni dla których ten film się podoba nie czuli się z innej galaktyki tylko dlatego, że innemu ten film się nie podoba. I nie wnikać w szczegóły dlaczego temu komuś ten film właśnie się podoba ...bo to jego sprawa i nikomu nic do tego.


Caparzo ja staram się zrozumieć Twój tok myślenia odnośnie filmów, po części rozumiem ale też musisz Kolego brać pod uwagę że są rożni ludzie i zauważ kiedy Ty piszesz że dany film Ci się podoba - to jakbym ja Ci napisał że taki JW to taki i taki i wiesz kilka sławnych zdań z tego forum to jadka by się zaczęła niezła ..( nie mówię że ten film taki jest żeby nie było ) :)
Wszyscy powinni oceniać film bardziej na luzie, pamiętać że innym ten film może się podobać i żeby nie wyszło że Ci inni to właśnie jacyś nawiedzeni - a dlaczego ano dlatego że mi akurat ten film się nie podoba. Koledzy szanujmy się nawzajem - to tylko film i naprawdę oby wszyscy mieli tylko tego typu problemy jak to czy film x to dobry czy gniot itp.. czasem sobie nawet myślę że niektórzy i to nie tylko na tym forum jakaś radość czerpią z tego że tak a nie inaczej napiszą o filmie..

Ale na pewno z Caparzo zgadzam się w tym, że wielu ludzi teraz i później pisze i będzie pisać o trym że np Szybcy to .... a pomimo tego i tak kupa osób ściągnie (bo nie kupi tylko właśnie ściągnie) i potem napisze te kilka sławnych zdań .. I tu Caparzo ma rację po diabła oglądać skoro i tak wiadomo jaki to będzie film , po ściągać, po co tracić czas, oczy itp/// to jest nie do zrozumienia - pomimo że staram się zrozumieć.. A mało tego słyszy się po co ma kupować skoro to taki a nie inny film czytaj gniot - to jak film z założenia już jest gniotem dla kogoś to po co go oglądać ??? czy dla niektórych film jest jedyną rozrywką i bez względu na to co to jest za film to musi obejrzeć taki film dana osoba ....
Jakiś czas temu przeczytałem o najnowszym Star treku - nie będę wszystkiego pisał ale jedno zdanie zacytuje : ..." że to taki typowy Star trek w sumie nic nowego..." A co taka osoba chciała żeby Star trek to film był pokroju Zjawy albo Interstellar ?? To ma być film tego typu i jednym to się podoba, a innym nie i Ci drudzy dla mnie nie powinni oglądać takich filmów skoro dobrze wiedzą jakie to są filmy.. Tak jak Hobbit nigdy nie będzie np Wilkiem z WS.. ale pewni ludzie są tacy że dla zasady muszą do czegoś się przyczepić - bo nie wypada tego nie zrobić..

Ps. jak zwykle niech nikt nie bierze tego co napisałem do siebie..:) moje przemyślenia..
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Lolek, dla mnie możesz napisać że najgorsze filmy to interatellar, predator, johny wick itd i ja mam sie za.to obrazić ? Co ja mam 15 lat? Nie, bo mnie to zwisa i powiewa kompletnie, jedyne co zrobie to odpisze z ironią i żartem że lepiej oglądać film o blondynce idącej pół ameryki bo jej sie nie ułożyło.. Nie powiem że jesteś głupi bo jak można nie lubić Wicka, predatora itp. Lubisz oglądaj, nie lubisz kup bo trąbka fajna gra przez 5 min. Dla mnie to jest śmieszne a nie mówie że komus brakuje klepek bo tak robi, Ale skoro ktoś tak mówi to widocznie brakuje bo ktoś ma inne zdanie.
Pozatym nie da sie dobrze wyrazić opini i emocji pisząć co ma sie na myśli
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na pewno prościej byłoby o tym mówić w oczy niż pisać .. ale żeby deko zmienić nastrój .. jak myślisz który aktor najlepiej zarobił dla wytwórni w tym roku ???

Bradley Cooper (I) - Filmweb

za 1 $ włożonego w aktora wytwórnie zarobiły na nim 12 $ :)

a najgorszy ???

Johnny Depp - Filmweb

ale nie pamiętam ile na nim wytwórnie są w plecy oczywiście w tym roku...

Pakolo ale widzisz pech jest w tym że ten aktor kobietom się podoba :) ale my go załatwimy nie z takimi się wygrywało..:)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Wirtuoz klawiszy, maestro - nauczyciel, moze nie lubic kompozycji Chopina. Wroc! Chopina nie da sie nie lubic.
Powiedzmy Bacha, ale nie moze ich nie znac!!!! Transformers to jest taka sama referencja w swiecie KD. Kto sie tym zajmuje, czy zajmowal nie moze ich ominac. Zwlaszcza ze 5 lat temu, to byl absolutny top surroundu 7.1
Poprzeczka w tej konkurencji rosnie z roku na rok, zwlaszcza od kiedy pojawilo sie NGA (next generation audio) i miksuje sie nowymi narzedziami. Rosna tez umiejetnosci mixerow, bo po zmiksowaniu ponad 50 filmow, nowymi technikami (niektorzy maja tyle za pasem) ich umiejetnosci i srodki jakie stosuja sa coraz lepsze. Nic wiec dziwnego, ze osoby zainteresowane KD nie moga odpuscic kolejnej referencji, chocby sam film nie przedstawial zadnej wartosci fabularnej, czy artystycznej ponad wspomniana. Nie mozna jeszcze zapomniec, ze taki mix audio (jesli ograniczymy sie tylko do dzwieku) ma rozwniez wartosc utylitarna, bo sluzy do oceny i dostrojenia systemu audio. Zwlaszcza jezeli jest to nowy system, uzytkownicy chca poznac jego extrema. Transformers z racji charaktwrystyki i zakresu srodkow, wydaja sie byc do tego celowo stworzone.
Nie wiem dlaczego moze wydawac sie to takie smieszne. Chyba kazdy profesjonalnie, czy hobbystycznie jest zainteresowany jakimis porownaniami i testowaniem i udoskonalaniem sprzetu, narzedzi czy stosowanych technik. Nie ma specjalnej roznicy pomiedzy tymi sprawami.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wirtuoz klawiszy, maestro - nauczyciel, moze nie lubic kompozycji Chopina. Wroc! Chopina nie da sie nie lubic.
Powiedzmy Bacha, ale nie moze ich nie znac!!!! Transformers to jest taka sama referencja w swiecie KD. Kto sie tym zajmuje, czy zajmowal nie moze ich ominac. Zwlaszcza ze 5 lat temu, to byl absolutny top surroundu 7.1
Poprzeczka w tej konkurencji rosnie z roku na rok, zwlaszcza od kiedy pojawilo sie NGA (next generation audio) i miksuje sie nowymi narzedziami. Rosna tez umiejetnosci mixerow, bo po zmiksowaniu ponad 50 filmow, nowymi technikami (niektorzy maja tyle za pasem) ich umiejetnosci i srodki jakie stosuja sa coraz lepsze. Nic wiec dziwnego, ze osoby zainteresowane KD nie moga odpuscic kolejnej referencji, chocby sam film nie przedstawial zadnej wartosci fabularnej, czy artystycznej ponad wspomniana. Nie mozna jeszcze zapomniec, ze taki mix audio (jesli ograniczymy sie tylko do dzwieku) ma rozwniez wartosc utylitarna, bo sluzy do oceny i dostrojenia systemu audio. Zwlaszcza jezeli jest to nowy system, uzytkownicy chca poznac jego extrema. Transformers z racji charaktwrystyki i zakresu srodkow, wydaja sie byc do tego celowo stworzone.
Nie wiem dlaczego moze wydawac sie to takie smieszne
. Chyba kazdy profesjonalnie, czy hobbystycznie jest zainteresowany jakimis porownaniami i testowaniem i udoskonalaniem sprzetu, narzedzi czy stosowanych technik. Nie ma specjalnej roznicy pomiedzy tymi sprawami.

Zacytuje, niech to podwieszą, wydrukują i może za którymś razem dotrze.
Ja już nie mam siły.
Grzecznie człowiek tłumaczy dokładnie to samo, ale nie...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida - mam pytanko :D
A jaki wy tam macie w tej szkolnej swietlicy sprzet ? , idzie ogladac ?? :p

Serio nie pamiętasz ? Przecież odwiedzałeś mnie na świetlicy i pytałeś ile kosztuje ten cały sprzęt,twierdząc,że lepszego a/v w życiu nie widziałeś i nie słyszałeś :-D
Powiedziałem Ci wtedy,że około 200 zł :mrgreen:
Aaaaa,bo my żeśmy wtedy po małym piwie 0.33 l. wypili i pewnie dlatego nic nie pamiętasz...:-D:wink:

Kolor bracie. Kolor i swiatlo.

Jeszcze na starym TV 4K oglądasz ? ;-)


Ja również polecam.Dobra rola Bridgesa.
Zauważyłeś,że na starość,głos zrobił mu się bardzo "redneckowaty" (nie tylko w filmach) ? ;)
Kiedyś miał inny :
https://www.youtube.com/watch?v=YXBkyoP9_Gg&feature=youtu.be

Hell or High Water jeden z lepszych filmów tego roku według mnie.

Według mnie również,chociaź na BD,tegoroczne perełki dopiero przed nami (mam nadzieję) ;)

Lolek, dla mnie możesz napisać że najgorsze filmy to (...) johny wick itd i ja mam sie za.to obrazić ?

Ja za Johnego bym się na bank obraził :D

Jest humor i dupeczki,więc sobie obejrzę :-D:mrgreen:
(gdyby,ta pozycja była na poważnie,to raczej bym jej nie tykał :wink:)

[youtube]gM6Yg6ZVIL8[/youtube]
 

pantomima

Banned
Serio nie pamiętasz ? Przecież odwiedzałeś mnie na świetlicy i pytałeś ile kosztuje ten cały sprzęt,twierdząc,że lepszego a/v w życiu nie widziałeś i nie słyszałeś :-D
Powiedziałem Ci wtedy,że około 200 zł :mrgreen:
Aaaaa,bo my żeśmy wtedy po małym piwie 0.33 l. wypili i pewnie dlatego nic nie pamiętasz...:-D

Widzisz , co moze zrobic z glowa takie jedno male piwo ;)
Juz sobie przypominam wszystko , to nie bylo kilka dni temu...? , a dokladnie 6go ...
Ten czerwony z siwa broda to bylem ja, ale piwa nie rozdawalem ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do góry